2x Balcar 68,90, Tu Hai Linh 82 20 Bránský, 29 Bareš, 48 Zeman, 55 Hubený

Hampl-Jůza Jakub, Valnoha, Mutzer, Smetana (43. Radek Hlavatý), Sítař Adam, Pešta Zdeněk, Mička Oldřich (45. Bányácski Pavel), Knížek David, Balcar Roman, Havlík Radek (61. Tu Hai LInh) Frajer-Drahodár Martin, Appl Daniel, Bohatý Dominik, Myška Jiří, Branský Václav, Kycelt Ondřej, Bareš Daniel(70. Steklý Tomáš), Tichý Dominik, Zeman Jiří, Hubený David(82. Ovesný Tomáš)

44 Hampl, 88 Jůza Jakub, 20 Mutzer Robert. 51 Havlík Radek, 86 Bányácski Pavel Appl Daniel 57, Tichý DOminik 17

Jiří Pešta (vedoucí týmu) (domácí):
Do 20. Minuty jsme si vytvořili nékolik šanci které jame medokázali proménit.pak se hosté dosrali do vedení z penalty ado poločasu přidali druhou branku.v druhém poločase hosté přidali dvé branky , v závěru zápasu jsme dokázali sníži na rozdíl jedné branky. Závér zápasu nezvládl rozhodčí když neodpískal dva zákroky v pokutovém území hostú

Jaroslav Koza(vedoucí týmu) (hosté):
Po prvním poločase jsme brankami Branskeho a Bareše vedli 2:0,ve druhém jsme zvýšili brankami Zemana a Hubeného už na 4:0.Potom jsme přestali hrát a zápas zbytečně zdramatizoval.Je třeba pochválil hrající hráče z ďorostu Bareše,Bohatého a Hubeného