Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Středoškolský pohár vstupuje do svého dalšího ročníku, titul obhajuje VOŠ a SOŠ Nový Bydžov


Datum akce: 30.11.-0001


Středoškolský pohár KFS vstupuje do svého dalšího, v pořadí již čtvrtého ročníku. Letošní základní skupiny se hrají 25. září v Černilově, kde se představí čtyři výběry středních škol (SOŠ a SOU Vocelova Hradec Králové, Gymnázium J.K. Tyla Hradec Králové, SPŠ stavební Hradec Králové a Gymnázium, VOŠ a SOŠ Hořice), a tradičně ve Staré Pace 26. září za pořadatelství SŠGS Nová Paka, kde kromě pořadatelského týmu hrají ještě SOU Lázně Bělohrad, SŠTŘ Nový Bydžov a VOŠ a SOŠ Nový Bydžov.

První dva týmy z každé skupiny postupují do finálového turnaje, který se odehraje
9. října opět v Černilově. Zde se v semifinále střetnou vždy vítěz skupiny s druhým v pořadí z opačné skupiny, vítězové hrají finále, poražení o bronzové medaile.

Krajský fotbalový svaz nadále podporuje kopanou na středních školách a jeho snahou je zejména odpovídající zázemí pro tuto soutěž s vyloučením hry zejména na umělých travách.

Los základních skupin (zápasy se hrají 2x20 minut)

ČERNILOV 25.ZÁŘÍ 2013 - SKUPINA "A"
1. SOŠ a SOU Vocelova HK
2. gymnázium J.K.Tyla HK
3. Gymnázium, VOŠ a SOŠ Hořice
4. SPŠ stavební HK

09,30 SOŠ a SOU Vocelova - SPŠ stavební
10,20 gymnázium J.K.Tyla - gymnázium, VOŠ a SOŠ Hořice
11,30 gymnázium, VOŠ a SOŠ Hořice - SOŠ a SOU Vocelova
12,20 SPŠ stavební - gymnázium J.K.Tyla
13,30 SPŠ stavební - gymnázium, VOŠ a SOŠ Hořice
14,20 SOŠ a SOU Vocelova - gymnázium J.K.Tyla


STARÁ PAKA 26.ZÁŘÍ 2013 - SKUPINA "B"
1. SŠGS Nová Paka
2. VOŠ a SOŠ Nový Bydžov
3. SŠTŘ Nový Bydžov
4. SOU Lázně Bělohrad


09,30 SŠGS Nová Paka - SOU Lázně Bělohrad
10,20 SŠTŘ Nový Bydžov - VOŠ a SOŠ Nový Bydžov

11,30 SŠTŘ Nový Bydžov - SŠGS Nová Paka
12,20 SOU Lázně Bělohrad - VOŠ a SOŠ Nový Bydžov
13,30 SOU Lázně Bělohrad - SŠTŘ Nový Bydžov
14,20 VOŠ a SOŠ Nový Bydžov - SŠGS Nová Paka



FINÁLOVÝ TURNAJ ČERNILOV 9.ŘÍJNA 2013


Časový program finálového turnaje 9.10.2013

09,00                           1.semifinále (1.ze skupiny Å – 2.ze skupiny B)

10,45                           2.semifinále (2.ze skupiny A – 1.ze skupiny B)

12,30                           utkání o 3.místo

14,15                           finálové utkání

15,45                           vyhlášení výsledků

Posední vydání
   


Vytvořeno: 17.9.2013
Vladimír Blažej

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace