Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Ohlédnutí nad krajskou 1.A třídou, která v novém soutěžním ročníku dozná změny v počtu účastníků


Datum akce: 30.11.-0001

 

                                          (foto Lubomír Douděra)

Výsledky závěrečného kola 1.A třídy přinesl Deník ...
V týdnu od 17.6. byly na programu i dohrávky ...
Že pouť nastala o týden dřiv, o tom mluví Miroslav Píša ...

VÝSLEDKY DOHRÁVEK:

Police - Třebechovice 1:0
Vrchlabí - Přepychy 5:4
Ohnišov - Chlumec n.C. 1:6

Černilov - Kostelec n.O. 2:21.A třída skončila především překvapením na účet Bystřianu Kunčice. Suverén podzimní části prošel špatným jarem (na podzim bilance 11 výher, 1 remízy, 1 porážky) s pouhými čtyřmi výhrami. Tým se zabrzdil a jakoby o vyšší soutěž ani nestál, i když ho pochopitelně brzdila řada zranění. Konečné 4.místo je pro klub s řadou výborných fotbalistů (Pilař, Doležal, Tér, Hůlka, Šulc) a s několika šikovnými mladíky (Mrázek, Feko) asi neodpovídajícím vysvědčením. Navíc Kunčice ruší i hodně překvapivě i dorost.

Toho všeho využily celky Chlumce a Dobrušky, které nakonec se shodným počtem bodů skončily na prvních dvou příčkách. Obě mužstva měla výborné jaro, Chlumec dobře připravil Jan Kraus a tým z města Karlovy Koruny stojí na pevných základech odchovanců a výborné práci s mládeží. Navíc Chlumec čeká stavba nové tribuny a nový trenér - Rostislav Macháček.

Třetí skončila Sparta Úpice, která nenápadně dotahovala až dotáhla i přes povodňový problém v závěru jara. Velkou postavou klubu je trenér a manažer "pro všechno" Roman Čáp, který je zřejmě hybatelem dění v úpické kopané.

Na druhé straně soutěž opouštějí Přepychy, dlouholetý účastník krajského přeboru. Týmu došla šťáva a na vlastní odchovance se moc spoléhat nemůže. Dřívější bašta fotbalu a oblíbené místo výjezdů dřívějšího sekretariátu bude hrát v dalším ročníku 1.B třídu. 

Konečná tabulka soutěžního ročníku 2012/2013 ...

Hodnocení trenéra Nového Hradce Petra Silbernágla ...

O fotbalu s hlavou a patou hovoří hrající trenér Třebechovic Roman Kyral ...Co nás v 1.A třídě čeká v soutěžním ročníku 2013/2014 ?

Především rozšíření soutěže na 16 celků. V Královéhradeckém kraji vznikl systém dvou elitních nejvyšších soutěží (krajský přebor a 1.A třída) se stejným hracím a losovacím schématem, nicméně s možností případné změny herního systému.

Do soutěže postoupilo pět nováčků, pro čtyři z nich (Třebeš, Častolovice, Stará Paka, Bílá Třemešná) je to historie, pro Nové Město nad Metují další završení výborné práce s mládeží a postavení hodné tohoto města a klubu.
Z krajského přeboru sice sestoupila tři družstva, ale zůstane jen Dvůr Králové B. Česká Skalice opustila krajské vody a bude startovat v okresní soutěži, rezerva RMSK Cidlina v 1.A třídě nebude pokračovat vzhledem k tomu, že klub vstoupil do smluvní spolupráce s Novou Pakou. Díky tomu nakonec postoupila Bílá Třemešná. 

Šest nových týmů doplní desítku stávajících (Kunčice, Roudnice, Vrchlabí, Nový Hradec, Police n.M., Třebechovice, Kostelec n.O., Vysoká n.L., Ohnišov a Černilov).

KANONÝŘI 2012/2013:

14 - Winter (Úpice), Hašek (Dobruška), J.Kučera (Chlumec),
13 - Neppl (Nový Hradec), Hájek (Dobruška), Jandík (Police),
12 -  Šlechta (Vrchlabí), Kmoníček (Roudnice), J.Jelínek (Chlumec),
11 -  Laštovička (Kunčice), Prát (Přepychy), Hermann (Chlumec),
10 -  P.Kraus (Vrchlabí), 

9 - R.Brzek (Kunčice), Olšák (Nový Hradec), Dobýval (Ohnišov), R.Kyral (Třebechovice),
8 - D.Vích (Třebechovice), Mikušík (Dobruška), Klapkovský (Police), Švandrlík (Kostelec n.O.),


Jedním z favoritů příštího ročníku bude určitě i Roudnice ...

 


Vytvořeno: 26.6.2013
redakce Fotbal v kraji

Kalendář akcí
« 02 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace