Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 6. června 2013


Datum akce: 30.11.-0001

STK schvaluje:

A1A 3007       Olympia HK – Hořice                           sobota 15.06.2013      začátek 10,00

A1A 2801       Dvůr B – Jaroměř                                úterý 11.06.2013         začátek 17,30

A1A 2802       Lázně Bělohrad – Červený Kostelec   středa 12.06.2013       začátek 17,30

A2A 1503       Třebechovice – Přepychy                    středa 12.06.2013       začátek 18,00

A2A 2405       Vrchlabí – Přepychy                            úterý 18.06.2013         začátek 18,00

A2A 2407       Ohnišov – Chlumec n. C.                     středa 19.06.2013       začátek 18,00

A2A 2502       Chlumec – Nový HK                             sobota 08.06.2013      začátek 17,00

/Převýšov/

A2A 2506       Úpice – Roudnice                                neděle 09.06.2013       začátek 17,00

/Náchod – Běloves/

A3A 2104       Stará Paka – Janské Lázně                 čtvrtek 06.06.2013      začátek 17,30

/UMT Nová Paka/

A3A 2106       Hostinné – Kopidlno                            čtvrtek 13.06.2013      začátek 17,30

/UMT Trutnov/

A3A 2403       Libáň – Stará Paka                              středa 12.06.2013       začátek 17,30

A3A 2404       Kopidlno – Mladé Buky                        úterý 18.06.2013         začátek 18,00

A3A 2406       Janské Lázně – Nové Město                středa 12.06.2013       začátek 17,30

A3A 2407       Bílá Třemešná – Miletín                        úterý 11.06.2013         začátek 18,00

A3B 1502       Police n. M. – České Meziříčí                sobota 22.06.2013      začátek 15,00

A3B 2405       Lokomotiva HK – Opočno                    středa 12.06.2013       začátek 18,00

C1A 2403       RMSK – Slavia HK/NHK                        čtvrtek 13.06.2013      začátek 17,00

/Městský stadion Nový Bydžov/

C1B 2102       Žacléř – Chlumec n. C.                        pátek 14.06.2013        začátek 18,00

C1B 2407       Hořice – Chlumec n. C.                        čtvrtek 13.06.2013         začátek 18,00

C1B 2502       Chlumec n. C. – Volanov                     neděle 09.06.2013       začátek 10,30

/hřiště Nepolisy/

C2F 2304        Smidary/Červeněves – Stěžery         pátek 07.06.2013        začátek 18,15

/UMT Chudonice/

C2F 2602        Smidary/Červeněves – Lovčice          středa 19.06.2013       začátek 18,00

/Červeněves/

C2G 2602       SK Babí – Bílá Třemešná                     pátek 21.06.2013        začátek 18,00

C2H 1704       Smiřice – Lhota p. L.                           čtvrtek 13.06.2013      začátek 17,30

C2H 2603       Podhradí – Smiřice                              středa 19.06.2013       začátek 18,00

C2H 2604       Myštěves – Lhota p. L.                       sobota 22.06.2013      začátek 10,00

C2I 1903         Janské Lázně – Úpice                        neděle 09.06.2013       začátek 14,00

C2I 2603         Úpice – Janské Lázně                        neděle 23.06.2013       začátek 14,45

D1A 2407       Dobruška – Chlumec n. C.                   středa 12.06.2013       začátek 17,45

E1A 2407        Dobruška – Chlumec n. C.                  středa 12.06.2013       začátek 16,00

D1A 2502       Chlumec n. C. – Slavia HK/NHK           neděle 09.06.2013       začátek 14,45

/hřiště Klamoš/

E1A 2502        Chlumec n. C. – Slavia HK/NHK           neděle 09.06.2013       začátek 13,00

/hřiště Klamoš/

E1A 2105        MFK Trutnov – Třebeš                         čtvrtek 06.06.2013      začátek 17,30

/UMT Trutnov/

E2C 1702        Skřivany – Týniště                              pátek 14.06.2013        začátek 17,00

E2C 2601        Hořice – Skřivany                               úterý 11.06.2013         začátek 17,30

E2C 2603        Týniště – Rudník                                úterý 11.06.2013         začátek 18,00

E2D 2602        Hostinné – Rozkoš/Babí                     sobota 15.06.2013      začátek 12,30

E2D 2604        Vrchlabí B – Meziměstí                       neděle 23.06.2013       začátek 10,00

/Podhůří/

E2D 2302        Hostinné – Meziměstí                         neděle 09.06.2013       začátek 12,00

/hřiště Chotěvice/

E2D 2701        Vrchlabí – Hronov                               neděle 09.06.2013       začátek 12,00

/hřiště Podhůří/

E2D 2804        České Meziříčí – Vrchlabí                   sobota 15.06.2013      začátek 10,00

 

Uzavření případu A3A 1703 Sobotka – Nové Město nad Metují:

STK utkání kontumuje dle SŘ, čl. 58, písmeno h, 3 : 0 ve prospěch Nového Města nad Metují,  + 3 body pro Nové Město nad Metují. Případ se předává k dořešení DCK.

Odložené turnaje mladších žáků a starších přípravek:

Skupina C, turnaj Hořice, účast Hořice, Hostinné, Vrchlabí, středa 12.06.2013, začátek 16,30

Skupina D, turnaj Jaroměř, účast Jaroměř, Rtyně/Úpice, Hronov, sobota 22.06.2013, začátek 9,00

 

STK upozorňuje kluby hrající turnaje MŽ, SP a MP:

Veškeré dohody o změnách v termínech, začátcích a místech konání turnajů mladších žáků, starších přípravek a mladších přípravek musí projít jednáním STK !

Aktiv klubů:

Aktiv zástupců klubů pro soutěžní ročník 2013/2014 se koná v sobotu 29. června 2013, v Opočně /Kodymův národní dům/, začátek v 9,00 hodin.

STK dále upozorňuje:

1. V Zápisech o utkání jsou kluby povinny uvádět své celé názvy (bez zkratek) klubů. Výjimky jsou povoleny pouze v případě „souklubí“, (např. FC Slavia HK/FC Nový HK)


Vytvořeno: 6.6.2013
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace