Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Dalším vítězem skupiny je také Sokol Třebeš,, šestnáctka postupujících se uzavřela


Datum akce: 30.11.-0001

 

PŘEHLED OSMIFINALISTŮ DATALIFE POHÁRU U-15 (termín osmifinále stanoví STK KFS vzhledem k přeložení prvních jarních kol na 8. května 2013)

Vítězové skupin
FC Vrchlabí A, Dvůr Králové, Kostelec n.O./Častolovice, Sokol Třebeš, Slovan Broumov, SK Solnice, FK Chlumec/Převýšov, Nové Město n.M., Vamberk/Doudleby, Jiskra Jaroměř
Postupující týmy ze 2.míst
Tatran Hostinné, SK Týniště n.O., Olympia Hradec Králové B (1999 a mladší),  Spartak Rychnov n.K., Slavoj Skřivany, Trutnov/Mladé Buky


VÝSLEDKY A ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN ZIMNÍ ČÁSTI DATALIFE POHÁRU U-15

SKUPINA A
Účastníci: Vrchlabí A, Nová Paka/Stará Paka, Hostinné

Pořadatel 1.FK Nová Paka (hřiště UMT Nová Paka)

NE 03.3.13 10,00 Vrchlabí A - Hostinné 4:1 (0:0)
rozhodčí Vitvar
Branky: Tomčík 3, Jon - Pištora

NE 10.3.13 10,00 Nová Paka/Stará Paka - Hostinné 4:6 (1:3)
rozhodčí Janota
Branky: Krupka 2, Urban, Havlín - Pištora 3, Hančovský 2, Leder

NE 17.3.13 10,00 Nová Paka/Stará Paka - Vrchlabí A 0:8 (0:8)
rozhodčí Erlebach
Branky: Tomčík 3, Hančovský 2, Balog, Parasič, vlastní

 


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. FC Vrchlabí A

2

2

0

0

12:01

06

2. Tatran Hostinné

2

1

0

1

07:08

03

3. Nová Paka/Stará Paka

2

0

0

2

04:14

00


SKUPINA B
Účastníci: Vrchlabí B, Dvůr Králové, Rudník

Pořadatel 1.FK Nová Paka (hřiště UMT Nová Paka)

NE 03.3.13 10,00 Vrchlabí B - Rudník 1:1 (1:1)
rozhodčí Vitvar
Branky: Pakostová - Parasič

NE 10.3.13 11,30 Dvůr Králové - Rudník 3:0 kontumačně
Utkání se nehrálo po vzájemné dohodě z důvodu velké marodky hráčů Rudníku.

NE 17.3.13 11,30 Vrchlabí B - Dvůr Králové 1:3 (0:1)
rozhodčí Erlebach
Branky: Blažej - Prokop 2, Dufek


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Dvůr Králové

2

2

0

0

06:01

06

2. FC Vrchlabí B

2

0

1

1

02:04

01

3. AVON Rudník

2

0

1

1

01:04

01


SKUPINA C

Účastníci: Kostelec/Častolovice, Týniště n.O., České Meziříčí
Pořadatel Sokol Černíkovice (hřiště UMT Černíkovice)

NE 24.2.13 9,45 České Meziříčí - Týniště n.O. 0:3, kontumačně
rozhodčí Kos

Družstvo Českého Meziříčí se k utkání bez omluvy nedostavilo.

NE 03.3.13 9,45 České Meziříčí - Kostelec/Častolovice 0:3, kontumačně
rozhodčí Horský

Družstvo Českého Meziříčí utkání avizovaně nesehrálo.

NE 10.3.13 9,45 SK Týniště n.O. - Kostelec/Častolovice 2:3 (?:?)
rozhodčí Mucha

BRANKY:Repš,Bartoš-Novotný 3


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Kostelec/Častolovice

2

2

0

0

06:02

06

2. SK Týniště n.O.

2

1

0

1

05:03

03

3. České Meziříčí

2

0

0

2

00:06

00


SKUPINA D
Účastníci: Sokol Třebeš, RMSK Cidlina U-14, Olympia HK B

Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)

NE 03.3.13 9,30 RMSK Cidlina U-14-Olympia HK B 3:4 (3:2)
rozhodčí Kubišta
Branky: Mokošín 2, Stránský - Klapka 2, Drtílek 2

NE 10.3.13 9,30 RMSK Cidlina U-14-Sokol Třebeš 1:3 (1:2)
rozhodčí Jiříček
Branky: Mokošín - Fronta, Ridl, Rychtecký

NE 10.3.13 9,30 Olympia HK B-Sokol Třebeš 2:5 (2:4)
rozhodčí Vlachý
Branky: Kenba, Klapka - Lauda, Štěpán, Zaal, Vilava, vlastní

 

 

Tým 

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Sokol Třebeš

2

2

0

0

08:03

06

2. FC Olympia Hradec Králové B

2

1

0

1

06:08

03

3. RMSK Cidlina U-14

2

0

0

2

04:07

00


SKUPINA E
Účastníci: Slovan Broumov, Hronov/Police, Meziměstí/Teplice

Pořadatel FK Náchod (hřiště UMT Náchod)

NE 24.2.13 16,00 Hronov/Police-Meziměstí/Teplice 3:0
kontumační výhra Hronova/Police.

NE 03.3.13 15,00 Slovan Broumov-Meziměstí/Teplice 3:0
kontumační výhra Slovanu Broumov.

NE 17.3.13 14,00 Slovan Broumov-Hronov/Police 5:0 (1:0)
rozhodčí OFS Náchod
BRANKY: Nemeš 2, Světlík, Janda, Řeháček


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Slovan Broumov

2

2

0

0

08:00

06

2. Hronov/Police

2

1

0

1

03:05

03

3. Meziměstí/Teplice

2

0

0

2

00:06

00


SKUPINA F
Účastníci: Rychnov n.K., Třebechovice, Solnice
Pořadatel FC Spartak Rychnov n.K. (hřiště UMT Rychnov n.K.)


SO 23.2.13 10,00 Třebechovice-Solnice 0:2 (0:2)
rozhodčí Bednář mladší

BRANKY: Vondráček, Nosek


SO 02.3.13 10,00 Rychnov n.K.-Solnice 0:3 (0:2)
rozhodčí Stieber

BRANKY: Vondráček 2, Jarkovský


SO 09.3.13 10,00 Rychnov n.K. - Třebechovice 3:0 (1:0)
rozhodčí OFS RK

BRANKY: Stach 2, Drašnar



 Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. SK Solnice

2

2

0

0

05:00

06

2. FC Spartak Rychnov n.K.

2

1

0

1

03:03

03

3. SK Třebechovice p.O.

2

0

0

2

00:05

00


SKUPINA G
Účastníci: Chlumec/Převýšov, Skřivany, Hořice
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)


NE 03.3.13 11,00 Chlumec/Převýšov - Skřivany 3:2 (0:1)
rozhodčí Kubišta
Branky: Šafránek 2, Petrovický - Kaliáš, Vávra

NE 10.3.13 11,00 Chlumec/Převýšov - Hořice 4:0 (2:0)
rozhodčí Jiříček
Branky: Švorc 2, P.Bohatý, Houdek

NE 17.3.13 11,00 Skřivany - Hořice 4:2 (2:2)
rozhodčí Vlachý
Branky: Kaliáš 3, Dome - Šlambera, Molnár


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. FK Chlumec/Převýšov

2

2

0

0

07:02

06

2. Slavoj Skřivany

2

1

0

1

06:05

03

3. Jiskra Hořice

2

0

0

2

02:08

00

 

SKUPINA H
Účastníci: Nové Město, RSCM Rozkoš/Babí, Slavia HK
Pořadatel MFK Nové Město n.M. (hřiště UMT Nové Město n.M.)


NE 17.2.13 10,00 MFK Nové Město-Slavia HK 3:0 (2:0)
rozhodčí Nožka
Branky: Práza 2, Mádr

NE 24.2.13 10,00 RCSM Rozkoš/Babí-MFK Nové Město 3:5 (1:2)
rozhodčí Nožka
Branky: Resler, Bílý, Hron - Práza 2, Matishynets 2, Lelek

NE 24.2.13 10,00 RCSM Rozkoš/Babí-Slavia Hradec Kr. 2:3 (2:1)
rozhodčí Petr Vítek
Branky: Šafránek, Franěk - Hrůša, Líbal, Pohořálek

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. MFK Nové Město n.M.

2

2

0

0

08:03

06

2. FC Slavia Hradec/Nový Hradec

2

1

0

1

03:05

03

3. RSCM Rozkoš Česká Skalice

2

0

0

2

05:08

00

 

 
SKUPINA I
Účastníci: Olympia HK A, Dobruška, Vamberk/Doudleby
Pořadatel FC Spartak Rychnov n.K. (hřiště UMT Rychnov n.K.)

NE 24.2.13 12,00 Olympia Hradec Kr. A-TJ Dobruška  3:1 (2:0)
rozhodčí Bednář starší
Branky: Klapka, Morávek, Zeman - Brožek

NE 03.3.13 12,00 Vamberk/Doudleby-TJ Dobruška  3:0 (0:0)
rozhodčí Filip
Branky: Látr 2, Hostinský

NE 10.3.13 12,00 Vamberk/Doudleby-Olympia HK A  6:0 (0:0)
rozhodčí Jehlička
Branky: Látr 2, Luňáček 2, Mazura, Halamka


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Vamberk/Doudleby

2

2

0

0

09:00

06

2. FC Olympia HK "A"

2

1

0

1

03:07

03

3. TJ Dobruška

2

0

0

2

01:06

00

 

 
SKUPINA J
Účastníci: Trutnov/Mladé Buky, Jaroměř, Červený Kostelec
Pořadatel MFK Trutnov (hřiště UMT Trutnov)

SO 2.3 10,00 Trutnov/Mladé Buky-Červený Kostelec  5:0 (2:0)
rozhodčí Doubic
Branky: Kalhous 2, Herout, Plšek, Štěpánek

SO 9.3 09,00 Jaroměř-Červený Kostelec  3:2 (2:0)
rozhodčí OFS Trutnov
Branky: Jánský 2, Častvaj - Kubeček, Dostál

NE 17.3 09,00 Trutnov/Mladé Buky-Jaroměř  1:5 (0:2)
rozhodčí Trejbal
Branky: Kalhous - Bano 4, Bělka


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Jiskra Jaroměř

2

2

0

0

08:03

06

2. Trutnov/Mladé Buky

2

1

0

1

06:05

03

3. Červený Kostelec

2

0

0

2

02:08

00

 


Vytvořeno: 17.3.2013
Vladimír Blažej, Karel Havlíček

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace