Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Roudnice zdolala Lázně Bělohrad, vedoucí týmy 1.B tříd inkasovaly dohromady 11 branek


Datum akce: 30.11.-0001

PŘÁTELSKY 9.2.2013

1.FK NOVÁ PAKA - RMSK NOVÝ BYDŽOV 3:2 (1:1)
Branky: vlastní 2, Kordík - Labík, Bastin

TATRAN HOSTINNÉ - FK KOŠŤÁLOV 2:7 (1:3)
Branky: Polák, Maličký - Koldovský 3, Zboroň 2, Šádek, Cerman

JANSKÉ LÁZNĚ - BANÍK ŽACLÉŘ 3:2 (?:?)

PŘÁTELSKY 10.2.2013


SK LIBČANY - SK BYSTŘIAN KUNČICE  6:2 (1:1)

Branky: Klouda 3, Jelínek 3 - Rohlíček, Doležal

TATRAN HOSTINNÉ U-19 - BANÍK ŽACLÉŘ U-19 1:3 (0:2)
Branky: Pištora - Brožek 2, Kolář
JUTA GRASS pohár 2013
rozhodčí Andrýs

EXPOL CUP 2013 - TRUTNOV, NÁCHOD                             Ilustrační obrázek            


DVŮR KRÁLOVÉ A - DVŮR KRÁLOVÉ B 9:1 (6:0)
Branky:
Klazar 4, Fejk 3, Moník, Otradovský - Žaba
rozhodčí Hofman


JISKRA JAROMĚŘ - OLYMPIA HRADEC KRÁL 2:3 (1:2)

Branky: Škoda, Strakatý - Ježek, Chromek, Matějka
rozhodčí Šolc

LHOTA P.L. - ČERVENÝ KOSTELEC 4:0 (3:0)
Branky:
Hrabík 3, Motyčka
rozhodčí Čejchan


MFK TRUTNOV - FK NÁCHOD 2:1 (1:1)
Branky: 9. Tobiáš, 90. Kovář - 72. Petr
rozhodčí Žerovnický, 50 diváků
Sestava TRU: Šťastný – Kejzlar (70. Křižovič), Křižovič (46. Kozák), Makovský, Ficner (46. Přívratský) –
Groer (46. Z. Doubic), Marks, Kovář, Tobiaš (46. Knap) – Kamitz (60. Groer), Holubec.



 

TABULKA TURNAJE po 4.kole:


1.

 MFK Trutnov

 4

 0

 0

 16  :  06

 12

2.

 FK Náchod

 3

 0

 1

 17  :  02

 09

3.

 Olympia Hradec Kr.

 3

 0

 1

 11  :  11

 09

4.

 Lhota pod Libčany

 2

 1

 1

 12  :  08

 07

5.

 Dvůr Králové A

 1

 1

 2

 13  :  09

 04

6.

 Červený Kostelec

 1

 1

 2

 08  :  12

 04

7.

 Jiskra Jaroměř

 1

 0

 3

 05  :  10

 03

8.

 Dvůr Králové B

 0

 1

 3

 03  :  25

 01

 

 
ZIMNÍ LIGA CHUDONICE 2013 - ZLATÝ POHÁR

FK CHLUMEC N.C. - RMSK CIDLINA U-19 2:5 (1:3)
Branky: Bráborec, J.Kučera - Haken 2, Chramouský, Kašprišin, Mokošín
doplňkové utkání pro Chlumec n.C.

SOKOL STARÁ PAKA - RMSK CIDLINA junioři 1:5 (1:3)

Branky: Bíl - Dudla 3, Kuhn, Pokorný

SOKOL ROUDNICE - FK LÁZNĚ BĚLOHRAD 2:1 (1:0)
Branky: Bednář, Kmoníček - Wagengnecht

doplňkové utkání pro Roudnici

JISKRA HOŘICE - SOKOL TŘEBEŠ 6:1 (2:1)

Branky: L.Michálek 3, Kramule, Lacina, Kulhánek - Sochor

TJ KOPIDLNO - FK VYSOKÁ N.L. 1:3 (1:2)
Branky:
Havelka - Kafka, Jelínek, Dvořák


TABULKA TURNAJE po 3.kole:

1.

 RMSK N.Bydžov jun.

 3

 0

 0

 14  :  03

 09

2.

 Sokol Roudnice

 2

 1

 0

 07  :  05

 07

3.

 Jiskra Hořice

 2

 0

 1

 09  :  03

 06

4.

 FK Vysoká n.L.

 2

 0

 1

 09  :  05

 06

5.

 FK Chlumec n.C.

 1

 0

 2

 05  :  07

 03

6.

 Stará Paka/Nová Paka

 1

 0

 2

 04  :  09

 03

7.

 TJ Kopidlno

 0

 1

 2

 02  :  07

 01

8.

 Sokol Třebeš

 0

 0

 3

 04  :  16

 00

 

DALŠÍ PROGRAM:
středa 13.2. 18,15 FK Chlumec n.C. - RMSK junioři 19

 

ZIMNÍ LIGA CHUDONICE 2013 - STŘÍBRNÝ POHÁR

 

SPARTAK KOBYLICE - SK MĚSTEC KRÁLOVÉ 1:3 (1:0)
Branky: Klzo - Velenský, Brambora, Hejduk

SPARTAK KOSIČKY - TRNAVAN ROŽĎALOVICE 4:5 (2:3)
Branky: Zich 3, Jiroutek - Mašinda 3, Nechanický 2


TABULKA TURNAJE po 3.kole:

1.

 RMSK Cidlina U-19

 2

 0

 0

 06  :  03

 06

2.

 SK Městec Králové

 2

 0

 1

 08  :  04

 06

3.

 Spartak Kosičky

 1

 1

 1

 13  :  10

 04

4.

 Spartak Kobylice

 1

 0

 2

 07  :  08

 03

5.

 Jívan Bělá u S.P.

 0

 0

 2

 02  :  09

 00

6.

 Sokol Nepolisy

 0

 1

 1

 05  :  08

 MS



Vytvořeno: 8.2.2013
redakce Fotbal v kraji

Web fotbal v kraji
Sociální sítě
Kalendář akcí
« 08 / 2022 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace