Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Pohár předsedy Řídící komise fotbalu na Moravě kořistí pro výběr Olomouckého KFS


Datum akce: 30.11.-0001



XVIII. ročník halového turnaje krajských výběrů starších žáků U-14

   Dvoudenní turnaj starších žáků ročníku narození 1999, který se uskutečnil v krásné sportovní hale v Třebši, přinesl spoustu zajímavých klání mezi šesti kraji naší republiky a zahraničním družstvem z Polska, kterým byl Podokreng Zabrze.
  Polští sousedé nakonec skončili na pěkném třetím místě a ještě vybojovali individuální cenu v podobě nejlepšího brankáře turnaje. Vítězstvím v posledním utkání si prvenství vybojoval výběr Olomouckého KFS. Domácí tým skončil těsně pod stupni vítězů na 4.místě.
  Ceny předávali Mgr.Tomáš Provazník-předseda KM FAČR, 
Martin Oplt-místopředseda KM FAČR, Václav Andrejs-předseda VV KKFS, Mgr.Vladimír Blažej-místopředseda VV KKFS a radní Královéhradeckého kraje Mgr. Táňa Šormová.


Slova ředitele turnaje Karla Havlíčka: "Za hladký průběh celého turnaje bych rád poděkoval p.Kozlovské a p.Jarošovi,kteří se starali o výsledkový servis a časomíru a dále spoluorganizátorům V.Halešovi, M.Zbořilovi, M.Novotnému, R.Čápovi, A.Zahálkovi, J.Panenkovi, M.Frýdovi a M.Střížovi. V neposlední řadě je také potřeba poděkovat pánům Douděrovi a Kitlerovi za fotodokumentaci v odkazu."
http://doudera.rajce.idnes.cz/Pohar_predsedy_Ridici_komise_pro_Moravu_U-14_Hradec_Kralove_2.-3.2.2013/


 

Pořadí turnaje:                   

1. Olomoucký KFS
2. Moravskoslezský KFS
3. Podokreng Zabrze (Polsko)
4. Královéhradecký KFS
5. Jihomoravský KFS
6. Zlínský KFS
7. KFS Vysočina



 



NEJLEPŠÍ JEDNOTLIVCI:

 

Nejlepší hráč turnaje: Hellebrand Patrik (Zlínský KFS)

 

Nejlepší brankář turnaje: Wloczyk Jakub (Podokreng Zabrze)

 

Nejlepší střelec turnaje: Chytil Mojmír 14 gólů (Olomoucký KFS)

 



Výsledkový servis:

 

Sobota 2. února 2013

 

13.00 hodin 2 – 7 Královehradecký KFS - Olomoucký KFS 3:3 (3:1)

1:0 DominikKoubek (KH),1:1 Zifčák Pavel (OL), 2:1 Vencl David (KH), 3:1 Bičiště Dominik (KH), 3:2 Zmrzlý Ondřej (OL), 3:3 Chytil Mojmír (OL),

 

13.30 hodin 3 – 6 Zlínský KFS - Moravskoslezský KFS 1:8 (1:4)

0:1 Baďura Rostislav (MS),0:2 Cieslawski Martin (MS), 0:3 Macko René (MS) 0:4 Kubala Filip (MS), 1:4 Vičánek Jan (ZL), 1:5 Baďura Rostislav (MS), 1:6 Tůma Tomáš (MS), 1:7 Baďura Rostislav (MS), 1:8 Tůma Tomáš (MS)

 

14.00 hodin 4 – 5 Podokreng Zabrze - KFS Vysočina 7:3 (4:3)

1:0 Pawkowski Dariusz (ZA), 2:0 Pawkowski Dariusz (ZA), 3:0 Czerwik Krzysztof (ZA), 3:1 Štefl David (VY),

3:2 Chlumský Dominik (VY),3:3 Trojánek Tomáš (VY ), 4:3 Pawkowski Dariusz (ZA), 5:3 Joachim Patryk (ZA) , 6:3 Wojdanowski Tymoteusz (ZA), 7:3 Uryszek Marcin (ZA),

 

14.30 hodin 1 – 2 Jihomoravský KFS - Královehradecký KFS 4:5 (2:4)

1:0 Rusek Antonín (JM), 1:1 Nemeš Milan (KH), 1:2 Bičiště Dominik (KH), 2:2 Szarkozy Ivan (JM), 2:3 Vencl David (KH), 2:4 Bičiště Dominik (KH), 2:5 Locker Josef (KH), 3:5 Rusek Antonín (JM), 4:5 Krula Filip (JM),

 

15.00 hodin 7 – 3 Olomoucký KFS - Zlínský KFS 7:5 (5:2)

1:0 Zifčák Pavel (OL), 2:0 Zifčák Pavel (OL), 2:1 Hellebrant Patrik (ZL), 3:1 Chytil Mojmír (OL), 3:2 Sklenář Petr (ZL), 4:2 Zifčák Pavel (OL), 5:2 Sitta Michal (OL), 6:2 Zmrzlý Ondřej (OL), 6:3 Sklenář Petr (ZL), 7:3 Chytil Mojmír (OL), 7:4 Hellebant Patrik (ZL), Pavlíček Tomš (ZL)

 

15.30 hodin 6 – 4 Moravskoslezský KFS - Podokreng Zabrze 3:2 (3:2)

1:0 Holec Alexander MS), 1:1 Czerwik Krzysztof (ZA), 2:1 Baďura Rostislav (MS), 3:1 Velička Jakub (MS), 3:2 Gryszkiewicz Marian (ZA),

 

16.00 hodin 5 – 1 KFS Vysočina - Jihomoravský KFS 2:8 (2:5)

0:1 Rusek Antonín (JM), 1:1 Bencl Radim (VY) , 1:2 Rusek Antonín (JM), 1:3 Rusek Antonin (JM), 1:4 Szarkozy Ivan (JM), 2:4 Trojánek Tomáš (VY), 2:5 Horváth Tomáš (JM), 2:6 Krula Filip (JM) , 2:7 Blažík Dominik (JM) , 2:8 Krejčí Ladislav (JM)

 

16.30 hodin 2 – 3 Královehradecký KFS - Zlínský KFS 4:3 (2:1)

1:0 Prouza Daniel (KH), 2:0 Prouza Daniel (KH), 2:1 Sklenář Petr (ZL), 3:1 Čáp Roman (KH) , 3:2 Štěpánek Filip (ZL), 3:3 Štěpánek Filip (KH), 4:3 Bičiště Dominik (KH)

 

17.00 hodin 4 – 7 Podokreng Zabrze - Olomoucký KFS 2:10 (0:6)

0:1 Chytil Mojmír (OL), 0:2 Zmrzlý Ondřej (OL), 0:3 Chytil Mojmír (OL), 0:4 Zifčák Pavel (OL), 0:5 Nízký David (OL), 0:6 Zifčák Pavel (OL), 1:6 Czerwik Krzysztof (ZA), 1:7 Sivoň Robert (OL), 2:7 Kaprzyk Mateusz (ZA) 2:8 Chytil Mojmír (OL), 2:9 Chytil Mojmír (OL), 2:10 Nízký David (OL)

 

17.30 hodin 5 – 6 FS Vysočina - Moravskoslezský KFS 4:5 (1:4)

0:1 Richtár Matyáš (MS), 0:2 Cieslar Jiří (MS), 1:2 Šolc Tomáš (VY), 1:3 Tůma Tomáš (MS), 1:4 Macko René (MS) , 2:4 Špaček Pavel (VY),2:5 Macko René (MS), 3:5 Kucharský Adam (VY), 4:5 Špaček Pavel (VY),

 

18.00 hodin 3 – 1 Zlínský KFS - Jihomoravský KFS 2:7 (2:3)

0:1 Jilg Karel (JM), 0:2 Sedlmajer Jan (JM), 1:2 Štěpánek Filip (ZL), 1:3 Rusek Antonín (JM) , 2:3 Štěpánek Filip (ZL), 2:4 Rusek Antonín (JM), 2:5 Szarkozy Ivan (JM), 2:6 Blažík Dominik (JM) 2:7 Jilg Karel (JM)

 

18.30 hodin 4 – 2 Podokreng Zabrze - Královehradecký KFS 1:0 (1:0)

1:0 Ryner Michal (ZA),

 




NEDĚLE 3.února 2013

 

8.30 hodin 6 – 7 Moravskoslezský KFS - Olomoucký KFS 2:3 (1:2)

1.0 Buchta Daniel (MS), 1:1 Zifčák Pavel (OL), 1:2 Chytil Mojmír (OL), 2:2 Hejda Jakub (MS), 2:3 Chytil Mojmír (OL)

 

9.00 hodin 5 – 3 KFS Vysočina - Zlínský KFS 4:5 (3:2)

1:0 Bencl Radim (VY), 2:0, Řezáč Martin (VY),2:1 Vičánek Jan (ZL), 3:1 Kucharský Petr (VY), 3:2 Hellebrand Patrik (ZL), 3:3 Sklenář Petr (ZL), 3:4 Hellebrand Patrik ZL), 4:4 Štefl David (VY), 4:5 Chytil Daniel (ZL)

 

9.30 hodin 1 – 4 Jihomoravský KFS - Podokreng Zabrze 4:7 (0:4)

0:1 Ryner Michal (ZA), 0:2Uryszek Marcin (ZA), 0:3 Uryszek Marcin (ZA), 0:4 Paliga Mateusz (ZA), 1:4 Szarkozy Ivan (JM), 1:5Uryszek Marcin ((ZA), 2:5 Jilg Karel (JM),3:5 Rusek Antonín (JM), 3:6 Joachyn Paztrik (ZA), 4:6 Krejčí Ladislav (JM)

 

10.00 hodin 6 – 2 Moravskoslezský KFS - Královehradecký KFS 5:3 (3:1)

1:0 Macko René (MS), 2:0 Richtár Matyáš (MS), 3:0 Holec Alexandr (MS), 3:1 Bičiště Dominik (KH), 3:2 Petřík Jakub (KH), 3:3 Čáp Roman (KH), 4:3 Baďura Rostislav (MS), 5:3 Cieslar Jiří (MS)

 

10.30 hodin 7 – 5 Olomoucký KFS - KFS Vysočina 7:2 (4:1)

1:0 Chytil Mojmír (OL), 2:0 Chytil Mojmír (OL), 2:1 Trojánek Tomáš (VY), 3:1 Zmrzlý Ondřej (OL), 4:1 Zifčák Pavel (OL), 5:1 Zifčák Pavel (OL), 5:2 Mazáč Tomáš (VY), 6:2 Sivoň Robert, 7:2 Chytil Mojmír (OL)

 

11.00 hodin 6 – 1 Moravskoslezský KFS - Jihomoravský KFS 8:3 (4:0)

1:0 Baďura Rostislav (MS), Ricvhtár Matyáš (MS), 3:0 Richtár Matyáš (MS), 4:0 Baďura Rostislav (MS), 5:0 Tůma Tomáš, 6:0 Kubala Filip (MS), 6:1 Horváth Tomáš (JM), 7:1 Holec Alexandrt (MS),8:1 Richtár Matyáš (MS), 8:2 Rusek Antonín (JM), 8:3 Krula Filip (JM)

 

11.30 hodin 3 – 4 Zlínský KFS – Podokreng Zabrze 1:3 (0:0)

0:1 Paliga Mateusz (ZA), 0:2 Ryner Michal (ZA), 0:3 Paduch Bartkoniej (ZA), 1:3 Štěpánek Filip (ZN)

 

12.00 hodin 2 – 5 Královehradecký KFS – KFS Vysočina 7:1 (5:0)

1:0 Joska Vojtěch (KH), 2:0 Petřík Jakub (KH), 3:0 Bičiště Dominik (KH), 4:0 Locker Josef (KH), 5:0 Prouza Daniel (KH), 6:0 Čáp Roman (KH), 7:0 Čáp Roman (KH), 7:1 Trojánek Tomáš (VY)

 

12.30 hodin 7 – 1 Olomoucký KFS - Jihomoravský KFS 4:0 (3:0)

1:0 Zmrzlý Ondřej (OL), 2:0 Zmrzlý Ondřej (OL), 3:0 Chytil Mojmír (OL), 4:0 Nízký David (OL)


 

 

 


Vytvořeno: 3.2.2013
Karel Havlíček

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace