Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zimní halová liga výběrů OFS v kategoriích U-10 a U-11 skončila závěrečným turnajem


Datum akce: 30.11.-0001

Výsledky posledního turnaje v Třebši:

Časový pořad: U 10 a U 11 2013 TŘEBEŠ

 

01. 09.00 – 09.18 U 10 OFS HK – OFS NA 1:3

0:1 . Hypšman Daniel (NA), 0:2 Kuna Denis (NA), 0:3 Světlík Lukáš (NA), 1:3 Blažek Josef (HK),

 

02. 09.20 – 09.38 U 10 OFS JC – OFS RK 3:1

1:0 Beneš Petr (JC) 1:1 Buriánek Tomáš (RK), 2:1 Wagenknecht Marek (JC), 3:1 Orendáš Richard (JC)

 

03. 09.40 – 09.58 U 11 OFS HK – OFS NA 4:1

1:0 Šafranko David (HK), 2:0 Slezák Patrik (HK), 2:1 Franc Pavel (NA), 3:1 Šafránko David (HK), 4:1 Kříž Vojtěch (HK)

 

04. 10.00 – 10.18 U 11 OFS JC – OFS RK 2:3

0:1 Tobiška Zdeněk (RK), 1:1 Březák Filip (JC),2:1 Holer Lukáš (JC), 2:2 Tobiška Zdeněk (RK), 2:3 Tobiška Zdeněk (RK)

 

05. 10.20 – 10.38 U 10 OFS HK – OFS TU 3:0

1:0 Heger Martin (HK), 2:0 Palma Michal (HK), 3:0 Palma Michal (HK),

 

06. 10.40 – 10.58 U 10 OFS NA – OFS JC 4:2

1:0 Hypšman Daniel (NA), 1:1 Orendáš Richard (JC), 2:1 Hypšman Daniel (NA), 3:1 Hypšman Daniel (NA), 3:2 Orendáš Richard (JC), 4:2 Hypšman Daniel (NA)

 

07. 11.00 – 11.18 U 11 OFS HK – OFS TU 5:2

1:0 Šafranko David (HK), 2:0 Kříž Vojtěch (HK), 3:0 Kříž Vojtěch (HK), 4:0 Novotný Eduard (HK), 5:0 Rejl František (HK), 5:1 Hetflejš Jonáš (TU), 5:2 Vítek Ondřej (TU)

 

08. 11.20 – 11.38 U 11 OFS NA – OFS JC 2:3

0:1 Novotný Matěj (JC), 0:2 Novotný Matěj (JC), 1:2 Franc Pavel (NA), 1:3 Březák Filip(JC), 2:3Sidorov Alexander (NA),

 

09. 11.40 – 11.58 U 10 OFS RK – OFS TU 4:3

0:1 Navrátil Daniel (TU), 1:1 Doucek Denis (RK), 2:1 Doucek Denis (RK), 2:2 Navrátil Daniel (TU), 3:2 Doucek Denis (RK), 4:2 Doucek Denis (RK), 4:3 Navrátil Daniel (TU)

 

10. 12.00 – 12.18 U 10 OFS JC – OFS HK 2:1

1:0 Beneš Petr (JC), 2:0 Beneš Petr (JC), 2:1 Palma Michal (HK)

 

11. 12.20 – 12.38 U 11 OFS RK – OFS TU 2:3

1:0 Kos Michal (RK), 1:1 Sováková Nela (TU), 2:1 Kos Michal (RK), 2:2 Vítek Ondřej (TU), 2:3 Hettlejš Jonáš,

 

12. 12.40 – 12.58 U 11 OFS JC – OFS HK 9:1

1:0 Holer Lukáš (JC), 2:0 Kracík Jiří (JC), 3:0 Kracík Jiří (JC), 3:1 Kříž Vojtěch (HK), 4:1 Březák Filip (JC), 5:1 Březák Filip JC), 6:1 Holer Lukáš (JC), 7:1 Holer Lukáš (JC), 8:1 Novotný Matěj (JC), 9:1 Novotný Matěj (JC)

 

13. 13.00 – 13.18 U 10 OFS RK – OFS NA 1:4

1:0 Buriánek Tomáš (RK), 1:1 Smetana Radim (NA), 1:2 Světlík Lukáš (NA), 1:3 Kudrnáč Jiří (NA), 1:4 Kudrnáč Jiří (NA),

 

14. 13.20 – 13.38 U 10 OFS TU – OFS JC 0:4

0:1 Beneš Petr (JC), 0:2 Orendáš Richard (JC), 0:3 Wagenknecht Marek (JC), 0:4 Wagenknecht Marek (JC)

 

15. 13.40 – 13.58 U 11 OFS RK – OFS NA 8:0

1:0 Kos Michal (RK), 2:0 Hlaváč Martin (RK), 3:0 Marha Josef (RK), 4:0 Nosek Vojta (RK), 5:0 Kos Michal (RK), 6: 0 Hlaváč Martin (RK), 7:0 Hlaváč Martin (RK), 8:0 Kos Michal (RK),

 

16. 14.00 – 14.18 U 11 OFS TU – OFS JC 5:3

1:0 Demuth Martin (TU), 2:0 Demuth Martin (TU), 2:1 Kedroň Adam (JC), 2:2 Novotný Matěj (JC), 2:3 Matějka Vojtěch (JC), 3:3 Sováková Nela (TU), 4:3 Vlach Petr (TU), 5:3 Vítek Ondřej (TU)

 

17. 14.20 – 14.38 U 10 OFS HK – OFS RK 1:1

1:0 Havrda Tomáš (HK), 1:1 Hudík Michael (RK)

 

18. 14.40 – 14.58 U 10 OFS NA – OFS TU 0:0

 

 

19. 15.00 – 15.18 U 11 OFS HK – OFS RK 0:2

0:1 Nosek Vojta (RK), 0:2 Nosek Vojta (RK),

 

20. 15.20 – 15.38 U 11 OFS NA – OFS TU 1:4

0:1 Demuth Martin (TU), 0:2 Sováková Nela (TU), 1:2 Franc Pavel (NA), 1:3 Sováková Nela (TU), 1:4 Demuth Martin (TU),

 

Odkaz na fotogalerii:

 http://doudera.rajce.idnes.cz/Zimni_halova_liga_U10_a_U11_Trebes_20.113

 

Tabulka U10– ve Třebši

1. OFS Náchod   4 3 1 0  11:4  10

2. OFS Jičín        4 3 0 1  11:6    9

3. OFS Hradec    4 1 1 2    6:6    4

4. OFS Rychnov 4 1 1 2    7:11  4

5. OFS Trutnov  4 0 1 3    3:11  1

 

V této kategorii s osmibodovým náskokem vyhráli borci z OFS Jičín.Z jednotlivců zaujal především Petr Beneš,který vyhrál krále střelců a i nejlepšího hráče Zimní halové ligy podle hlasování trenérů!

 

Tabulka U 10 – KONEČNÁ (po 3. kolech)

1. OFS Jičín        12 9 1 2   37:17   28

2. OFS Náchod   12 6 2 4   26:23   20

3. OFS Rychnov 12 4 3 5   25:27   15

4. OFS Hradec    12 4 2 6   27:34   14

5. OFS Trutnov   12 2 2 8   22:36    8

 

Celkově nejlepší jednotlivci – U 10

Nejlepší střelec – Petr Beneš 15 branek (JC)

Nejlepší hráč – Petr Beneš (JC)

Nejlepší brankář – Hofman Daniel (NA)

 


 

Tabulka U11 – ve Třebši

1. OFS Trutnov   4 3 0 1   14:11 9

2. OFS Rychnov  4 3 0 1   15:5   9

3. OFS Jičín         4 2 0 2   17:11 6

4. OFS Hradec     4 2 0 2   10:14 6

5. OFS Náchod    4 0 0 4     4:19 0


 

I v této kategorii byl vítěz jasný:OFS Rychnov n/K!Jejich vítězná trička naznačovala i sebevědomí.

 

Tabulka U 11 – KONEČNÁ (po 3. kolech)

1. OFS Rychnov   12 9 2 1  46:16   29

2. OFS Trutnov    12 6 3 3  32:27   21

3. OFS Jičín         12 4 3 5   39:30   15

4. OFS Hradec     12 4 3 5   26:40   15

5. OFS Náchod    12 1 1 10 14:44     4

 


Celkově nejlepší jednotlivci – U 11

Nejlepší střelec – Březák Filip – 13 branek (JC)

Nejlepší hráč - Tobiška Zdeněk (RK)

Nejlepší brankář-Ježek tomáš (JC)

 

 


Vytvořeno: 22.1.2013
Havlíček Karel

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace