Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací čísla pro soutěžní ročník 2019/2020


Datum akce: 21.6.2019

A1A Krajský přebor mužů

1 FC Vrchlabí z.s. A

2 TJ Červený Kostelec, z.s.
3 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.
4 FK Kratonohy - FC Olympia HK, z.s.
5 RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
6 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. A
7 FK Vysoká n/L.
8 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. A
9 SK Libčany
10 TJ Jiskra Hořice, z.s.
11 FK Černilov
12 Sportovní klub Jičín z.s. A
13 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
14 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s. B
15 Spartak Police nad Metují, z. s.
16 SK Dobruška z.s.


A2A 1. A třída mužů

1 TJ Slovan Broumov, z.s.

2 Sportovní klub Solnice, z.s.
3 TJ Lázně Bělohrad z.s.
4 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
5 Sportovní klub Sobotka, z.s.
6 TJ Sokol Nepolisy, z.s.
7 FK Náchod s. r. o. B
8 SK Roudnice, z.s.
9 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové
10 TJ Velké Poříčí, z.s.
11 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
12 SK Bystřian Kunčice z.s.
13 MFK Trutnov, z.s. B
14 SK Česká Skalice, z.s.
15 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
16 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.


A3A 1. B třída mužů - skupina A

1 TJ Sokol Železnice z.s.

2 FC Spartak Kobylice z.s.
3 TJ Baník Žacléř
4 Tělovýchovná jednota Sokol Staré Buky, z.s.
5 1. Fotbalový klub Nová Paka
6 FK Kopidlno z.s.
7 SK Sparta Úpice, z.s.
8 FC Vrchlabí z.s. B
9 FK Dolní Kalná, z.s.
10 Sportovní klub Miletín, z.s.
11 Sportovní klub Jičín z.s. B
12 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B
13 TJ Slavoj Skřivany, z.s.
14 TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.


A3B 1. B třída mužů - skupina B

1 TJ Spartak Opočno, z.s.

2 Tělocvičná jednota Sokol Javorníce
3 FC České Meziříčí z.s.
4 TJ Baník Vamberk z.s.
5 T.J. Sokol Hejtmánkovice, z.s.
6 Sportovní klub Přepychy z.s.
7 TJ Sokol Lípa nad Orlicí z.s.
8 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Meziměstí z.s.
9 FC Nový Hradec Králové
10 TJ Sokol Malšovice, z.s.
11 TJ Spartak Kosičky, z.s.
12 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem,z.s.
13 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s. B
14 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. B


C1A 1. Krajská liga staršího dorostu U 19

1 FC Vrchlabí z.s.

2 TJ Červený Kostelec, z.s.
3 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
4 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
5 FC Nový Hradec Králové
6 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
7 TJ Slavoj Předměřice n. L./TJ Sokol Hořiněves, spolek
8 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
9 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
10 FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina B


C2A 2. Krajská liga staršího dorostu U 19, skupina A

1 TJ Sokol Železnice/Sportovní Klub Robousy

2 TJ Tatran Hostinné spolek
3 TJ Rudník, z.s.
4 TJ Sokol Chomutice/TJ Slavoj Skřivany
5 SK Jilemnice
6 TJ Spartak Pilnílov/TJ Sokol Staré Buky
7 TJ Sokol Dohalice z.s.
8 SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice


C2B 2. Krajská liga staršího dorostu U 19, skupina B

1 SK Babí/TJ Velké Poříčí

2 TJ Dvůr Králové n. L./TJ Sokol Bílá Třemešná
3 TJ Baník Vamberk, z.s.
4 SK Sparta Úpice, z.s.
5 TJ Rasošky, z.s.
6 TJ Sokol Stěžery
7 FK Černilov
8 volný los


D1A Krajský přebor mladšího dorostu U 17, skupina A

1 TJ Nová Ves nad Popelkou/FK Košťálov-Libštát

2 TJ Jiskra Hořice, z.s.
3 TJ Baník Žacléř, z.s.
4 FKM Javorka/SK Miletín
5 SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice
6 FC Vrchlabí z.s.
7 Sportovní klub Jičín z.s.
8 FC Slavia Hradec Králové/TJ Sokol Malšova Lhota
9 FC Nový Hradec Králové
10 TJ Sokol Hořiněves, spolek


D1B Krajský přebor mladšího dorostu U 17, skupina B

1 SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

2 Sportovní klub Solnice, z.s.
3 TJ Slovan Broumov, z.s.
4 FK Vysoká n/L.
5 TJ Červený Kostelec, z.s./TJ Sokol Velká Jesenice, z.s.
6 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
7 SK Babí/TJ Velké Poříčí
8 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
9 SK Vysoké Mýto z.s.
10 Tělovýchovná jednota Přelovice, z.s.


E1A Krajská liga starších žáků U 15, skupina A

1 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s.

2 TJ Lánov/TJ Tatran Hostinné
3 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka
4 FK Kratonohy - FC Olympia HK, z.s.
5 TJ Červený Kostelec, z.s.
6 FC Vrchlabí z.s.
7 TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia Hradec Králové
8 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
9 FC Nový Hradec Králové
10 volný los


E1B Krajská liga starších žáků U 15, skupina B

1 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.

2 TJ Slavoj Předměřice nad Labem/TJ Sokol Hořiněves
3 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
4 TJ Baník Vamberk, z.s.
5 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
6 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
7 TJ Velké Poříčí, z.s.
8 FK Černilov
9 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
10 volný los

Vytvořeno: 21.6.2019
Ladislav Brož

Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 08 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace