Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 33 ze zasedání STK KFS ze dne 20. června 2019


Datum akce: 20.6.2019

Vítězové soutěží Královéhradeckého KFS:

KP muži: SK Libčany

1.A třída muži: Spartak Police nad Metují

1.B třída muži – skupina A: TJ Sokol Nepolisy

1.B třída muži – skupina B: SK Třebechovice pod Orebem

KP staršího dorostu U 19: FC Slavia Hradec Králové

KS staršího dorostu U 19: FK Chlumec n. C./TJ Nové Město

KP mladšího dorostu U 17: SK Jičín

KP starších žáků U 15: SK Vysoké Mýto

KS starších žáků U 15: SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice

KP mladších žáků U 13: FC Nový Hradec Králové

KP starších přípravek U 11: SK Solnice

 

Postupy – sestupy:

KP muži:

Sestup z divize: FC Olympia HK – Kratonohy A (odhlášení z Divize C)

Postup do divize: NIKDO

Sestup do 1. A třídy: FK Jaroměř, TJ Lázně Bělohrad, SK Sobotka

1.A třída muži:

Postup do KP mužů: Spartak Police nad Metují, FK Černilov

Sestup do 1. B třídy mužů: FC Spartak Kobylice, FC Nový Hradec Králové, SK Sparta Úpice

1.B třída muži:

Postup do 1. A třídy: TJ Sokol Nepolisy, SK Třebechovice, SK Solnice

Sestup do OFS: TJ Tatran Hostinné, TJ Sokol Nemyčeves, TJ Jiskra Kocbeře, TJ Velešov Doudleby nad Orlicí, SK Smiřice, SK Albrechtice nad Orlicí

Postup z OFS:

OFS Hradec Králové: TJ Sokol Třebeš B, FC Slavia Hradec Králové B

OFS Náchod: T.J. Sokol Hejtmánkovice

OFS Trutnov: TJ Baník Žacléř

OFS Jičín: SK Jičín B

OFS Rychnov nad Kněžnou: TJ Baník Vamberk

 

Rozdělení skupin 1. B třídy mužů:

 
Skupina A:

1. TJ Dvůr Králové nad Labem B

2. TJ Sokol Železnice

3. 1.FK Nová Paka

4. SK Miletín

5. FK Kopidlno

6. FC Vrchlabí B

7. TJ Slavoj Skřivany

8. TJ Sokol Staré Buky

9. TJ SOKOL Bílá Třemešná

10. FK Dolní Kalná

11. FC Spartak Kobylice

12. SK Sparta Úpice

13. SK Jičín B

14. TJ Baník Žacléř

 

Skupina B:

1.FC České Meziříčí

2. TJ Sokol Lípa nad Orlicí

3. TJ Sokol Malšovice

4. TJ Spartak Opočno

5. TJ Slavoj Předměřice nad Labem

6. TJ Sokol Javornice

7. SK Přepychy

8. FC Nový Hradec Králové

9. TJ Sokol Třebeš B

10. FC Slavia Hradec Králové B

11. TJ Baník Vamberk

12. T.J. Sokol Hejtmánkovice

13. TJ Spartak Kosičky

14. TJ Lokomotiva Meziměstí  

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2018/2019 Hlava XXI, Hlášení výsledků    a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A1A 3006 Vysoká – komentář

A3A 2602 Kocbeře – komentář 

 

STK uděluje pokutu za nevložení záznamu z utkání 1. A třídy mužů:

A2A 3008 TJ Slovan Broumov – 1.000,-- Kč (záznam není vložen)

 

Nenastoupení hráče ze soupisky – pokuta 1.000,-- Kč:


KP muži:

SK Dobruška – Brožek Šimon ID 99020801

TJ Sokol Třebeš – Fridrich Jan ID 99050212, Kunc Ondřej ID 99061520

SK Jičín – Klaban Tomáš ID 960100316

 
1.A třída muži:

MFK Trutnov B – Tobiáš Jakub ID 99100816, Kalhous Matěj ID 99050567

 

1. B třída muži – skupina A:

TJ Sokol Nepolisy – Tichý Dominik ID 97100202

FK Dolní Kalná – Kozák Martin ID 94091248

 

1. B třída muži – skupina B:

TJ Spartak Kosičky – Černý Milan ID 92110183

 


Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 21 procesního řádu FAČR.

Vytvořeno: 20.6.2019
Ladislav Brož

Web fotbal v kraji
Kalendář akcí
« 08 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace