Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací čísla pro nový soutěžní ročník 2018/2019


Datum akce: 30.11.-0001


A1A, VOTROK Krajský přebor mužů

  Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s.
 2  RMSK "Cidlina" Nový Bydžov, z.s.
 3  Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou, z.s.
 4  Sportovní klub Sobotka, z.s.
 5  FC Vrchlabí z.s. A
 6  Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z.s.
 7  SK Libčany
 8  Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s.
 9  TJ Lázně Bělohrad z.s.
10 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
11 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
12 SK Dobruška z.s.
13 TJ Jiskra Hořice, z.s.
14 TJ Červený Kostelec, z.s.
15 FK Vysoká n/L.
16 Sportovní klub Jičín z.s.


A2A, AM Gnol 1. A třída mužů

 1  TJ Slovan Broumov, z.s.
 2  SK Sparta Úpice, z.s.
 3  FC Spartak Kobylice z.s.
 4  SK Roudnice, z.s.
 5  Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové
 6  TJ Velké Poříčí, z.s.
 7  FK Náchod s. r. o. B
 8  FC Nový Hradec Králové
 9  FK Černilov
10 SK Česká Skalice, z.s.
11 MFK Trutnov, z.s. B
12 Spartak Police nad Metují, z. s.
13 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
14 SK Bystřian Kunčice z.s.
15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
16 FC Olympia Hradec Králové z.s. - FK Kratonohy B
 
 
A3A, JAKO 1. B třída mužů - skupina A

 1 TJ Tatran Hostinné, z.s.
 2 TJ Slavoj Skřivany, z.s.
 3 TJ Sokol Železnice z.s.
 4 TJ Sokol Nemyčeves, z.s.
 5 Tělovýchovná jednota Sokol Staré Buky, z.s.
 6 Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře z.s.
 7 Sportovní klub Miletín, z.s.
 8 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B
 9 1. Fotbalový klub Nová Paka
10 FK Dolní Kalná, z.s.
11 TJ Sokol Nepolisy, z.s.
12 FC Vrchlabí z.s. B
13 FK Kopidlno z.s.
14 TJ SOKOL Bílá Třemešná, z.s.
  

A3B, JAKO 1. B třída mužů - skupina B

 1 Tělocvičná jednota Sokol Javorníce
 2 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
 3 Sportovní klub Solnice, z.s.
 4 TJ Spartak Opočno, z.s.
 5 TJ Sokol Malšovice, z.s.
 6 TJ Sokol Lípa nad Orlicí z.s.
 7 SK Albrechtice nad Orlicí z.s.
 8 Sportovní klub Přepychy z.s.
 9 TJ Lokomotiva Meziměstí o.s.
10 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.
11 FC České Meziříčí z.s.
12 SK Smiřice z.s.
13 TJ Spartak Kosičky, z.s.
14 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
 
 
C1A, Premier Steel Krajský přebor staršího dorostu U 19

 1 TJ Slovan Broumov, z.s.
 2 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
 3 FC Nový Hradec Králové
 4 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
 5 FC Vrchlabí z.s. A
 6 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
 7 Fotbalový club Slavia Hradec Králové z.s.
 8 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
 9 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka
10 Fotbalový klub Jaroměř, z.s.
11 TJ Sokol Stěžery
12 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
13 TJ Červený Kostelec/AFK Hronov
14 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
 
 
C2A, Krajská soutěž staršího dorostu U 19

 1 TJ Tatran Hostinné spolek
 2 TJ Rudník, z.s.
 3 FK Chlumec n. C./TJ Sokol Nové Město
 4 TJ Dvůr Králové n. L./Sokol Bílá Třemešná
 5 TJ Slavoj Skřivany, z.s.
 6 TJ Sokol Dohalice z.s.
 7 SK Babí/TJ Velké Poříčí
 8 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
 9 TJ Slavoj Teplice nad Metují/TJ Lokomotiva Meziměstí o.s.
10 TJ Baník Vamberk/1. FC Rokytnice v Orl. h.
11 SK Dobruška/Spartak Opočno
12 FC Vrchlabí z.s. B
13 VOLNÝ LOS
14 SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice
 

D1A Krajský přebor mladšího dorostu U 17

 1 TJ Červený Kostelec, z.s.
 2 TJ Sokol Hořiněves
 3 Sportovní klub Solnice, z.s.
 4 VOLNÝ LOS
 5 TJ Jiskra Hořice, z.s.
 6 FC Slavia HK/TJ Sokol Malšova Lhota
 7 FC Nový Hradec Králové
 8 SK Vysoké Mýto z.s.
 9 TJ Sokol Velká Jesenice, z.s.
10 Sportovní klub Jičín z.s.
 

E1A, DAHASL  Krajský přebor starších žáků U 15

 1 TJ Červený Kostelec, z.s.
 2 TJ Sokol Hořiněves/TJ Slavoj Předměřice nad Labem
 3 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, z.s.
 4 FKM Javorka/SK Miletín
 5 TJ Jiskra Hořice, z.s.
 6 FC Nový Hradec Králové
 7 FC Olympia Hradec Králové, z.s. - FK Kratonohy
 8 Sportovní Jičín z.s.
 9 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
10 FK Jaroměř/FK Černilov
11 TJ Slovan Broumov, z.s.
12 FC Vrchlabí z.s./MFK Trutnov z.s. B
13 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují, z.s.
14 SK Vysoké Mýto z.s.
 

E2A, AT Consult Krajská soutěž starších žáků  U 15

 1 TJ Tatran Hostinné spolek
 2 TJ Baník Vamberk, z.s.
 3 Malšova Lhota/Slavia HK
 4 SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice
 5 Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z.s.
 6 TJ Velké Poříčí, z.s.
 7 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka
 8 VOLNÝ LOS
 9 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem, z.s.
10 SK Dobruška/Spartak Opočno
11 TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.
12 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem z.s.
 

Vytvořeno: 22.6.2018
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace