Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 20 ze zasedání STK KFS ze dne 22. března 2018


Datum akce: 30.11.-0001

STK žádá všechny kluby o důslednou kontrolu jejich domácích utkání na webech khfotbal.cz a is.fotbal.cz. Veškeré nesrovnalosti hlaste na kralovehradeckykfs@khfotbal.cz !!!

 

Upozornění STK:

Mailové dohody o změnách termínů utkání, začátků utkání a změn hřišť nebudou akceptovány ! Veškeré dohody musí být vloženy a odsouhlaseny v systému is.fotbal !

 

Vzhledem k úpravám webu khfotbal.cz vzniká povinnost u klubů hrajících soutěže mladších žáků a starších přípravek vkládat střelce branek do Zápisů o utkání (rozhodčí ve spolupráci s vedoucím družstva).   

 

STK bere na vědomí:

STK bere na vědomí vystoupení družstva Sokola Provodov z 1. B třídy mužů, skupina B.

STK KFS případ předává dle SŘ § 7, bod 2 k dořešení DK KFS. STK navrhuje družstvo Sokola Provodov vyloučit ze soutěže se všemi herními a disciplinárními důsledky.

 

STK dále bere na vědomí, že utkání A1A 1807 TJ Lázně Bělohrad – TJ Červený Kostelec bude sehráno na náhradním hřišti na UMT v Nové Pace, kde nejsou vytvořeny podmínky pro snímání utkání a pro rozhlasovou relaci.

 

Odložená utkání z 24. – 25. 03. 2018 (chybí termín, pracovní termín 30.06.2018):

A1A 1806 Chlumec – Vysoká                                  ODLOŽENO

A2A 1808 Kunčice – Broumov                                 ODLOŽENO

C1B 1806 Chlumec/Lovčice – Nové Město                ODLOŽENO

 

Odložená utkání z 17. – 18. 03. 2018 (chybí termín, pracovní termín 30.06.2018):

C2B 0104 Vamberk/Rokytnice – Kopidlno/Libáň       ODLOŽENO

C2B 0105 Borohrádek – Rudník                              ODLOŽENO

 

STK nařizuje:

A2A 1604 Roudnice – Náchod B                             pondělí 01.05.2018    začátek 17,00 

 

STK schvaluje dohodu:

A1A 1703 Vysoká – Lázně Bělohrad                       středa 23.05.2018       začátek 17,30

A1A 1705 RMSK – Kostelec n. O.                           čtvrtek 19.04.2018     začátek 17,30

A1A 1707 Nové Město – Hořice                              úterý 01.05.2018        začátek 17,00

A1A 1802 Libčany – Hořice                                    úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A1A 1807 Lázně Bělohrad – Červený Kostelec          neděle 25.03.2018      začátek 16,30

(UMT Nová Paka)

A2A 1701 Broumov – Týniště                                 úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A2A 1705 Úpice – Roudnice                                   úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A2A 1803 Bílá Třemešná – Náchod B                      středa 30.05.2018       začátek 17,30

A2A 1806 Černilov – Nový HK                                neděle 25.03.2018      začátek 16,00

(UMT Všesportovní stadion HK)

A3A 1601 Mladé Buky – Skřivany                           úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A3A 1603 Loko HK – Železnice                               sobota 24.03.2018      začátek 14,00

(UMT Všesportovní stadion HK)

A3A 1604 Smiřice – Nemyčeves                             úterý 01.05.2018        začátek 17,00

A3A 1606 Dolní Kalná – Kocbeře                            úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A3A 1607 Miletín – Dvůr B                                     úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A3A 1703 Kocbeře – Nepolisy                                 sobota 31.03.2018      začátek 11,00

(UMT Trutnov)

A3B 1602 Doudleby – Solnice                                 úterý 08.05.2018        začátek 17,00

A3B 1604 Třebechovice – Častolovice                      úterý 08.05.2018        začátek 15,00

C1B 1701 Broumov – Vrchlabí                                středa 16.05.2018       začátek 17,30

C1B 1707 Solnice – Jaroměř                                   středa 18.04.2018       začátek 17,00

C1B 1803 Jaroměř – Pardubičky                              čtvrtek 07.06.2018     začátek 17,00

C1B 1807 Hořice/Bělohrad – Č.Kostelec/Č.Skalice     pátek 27.04.2018        začátek 17,00

C2B 0106 Skřivany – Předměřice                             středa 25.04.2018       začátek 17,30

C2B 0201 Rasošky – Skřivany                                 středa 18.04.2018       začátek 17,30

C2B 0205 Stěžery – Třebechovice                            sobota 24.03.2018      začátek 09,30

(UMT Kobylice)

D1B 0103 Jaroměř – Pardubičky                              čtvrtek 29.03.2018     začátek 13,45

D1B 0201 Vysoké Mýto – Bělohrad/Hořice               středa 25.04.2018       začátek 17,30

D1B 0203 Červený Kostelec – Vrchlabí                    středa 11.04.2018       začátek 17,00

D1B 0205 Pardubičky – Chrudim                            neděle 25.03.2018      začátek 15,00

(UMT Ohrazenice)

D1B 0206 Hořiněves/Dohalice – Jičín                      sobota 24.03.2018      začátek 12,00

(UMT Všesportovní stadion HK)

E1B 0103 Jaroměř – Broumov                                středa 25.04.2018       začátek 17,00

E1B 0201 Vysoké Mýto – Hořice                             středa 18.04.2018       začátek 17,00 

E1B 0203 Červený Kostelec – Vrchlabí                    středa 11.04.2018       začátek 15,15

E2A 1703 Roudnice/Kunčice – Dobruška/Opočno     úterý 01.05.2018        začátek 14,30

E2A 1704 Žacléř – Černilov                                    čtvrtek 12.04.2018     začátek 17,00

E2A 1706 Borohrádek – Kostelec/Častolovice           středa 18.04.2018       začátek 17,00

E2A 1708 Dvůr – NoPaka/StPaka                            středa 25.04.2018       začátek 17,00

E2A 1801 Solnice – Dvůr                                        neděle 25.03.2018      začátek 13,00

(UMT Rychnov nad Kněžnou)

E2A 1804 Kostelec/Častolovice – Vamberk/Rokytnice úterý 01.05.2018        začátek 17,00

E2a 1808 Třebechovice – Žacléř                               středa 23.05.2018       začátek 17,00

E2A 1807 Dobruška/Opočno – Slavia HK/M.Lhota      neděle 25.03.2018      začátek 09,30

(UMT Dobruška)

E2A 1808 Hořiněves – Velké Poříčí                          sobota 24.03.2018      začátek 10,00

(UMT Všesportovní stadion HK)

E2A 3001 Solnice – Slavia HK /M. Lhota                   úterý 08.05.2018        začátek 14,45

F1E 0501 Dvůr – Červený Kostelec                           sobota 28.04.2018      začátek 14,00

F1E 0502 Červený Kostelec – Lánov                         sobota 28.04.2018      začátek 15,00

F1E 0503 Dvůr – Lánov                                           sobota 28.04.2018      začátek 16,00

F1D 0701 Broumov – Třebeš I.                                sobota 12.05.2018      začátek 11,00

F1D 0702 Třebeš I. – Třebechovice                          sobota 12.05.2018      začátek 10,00

F1D 0703 Broumov – Třebechovice                          sobota 12.05.2018      začátek 09,00

G1E 0201 FC HK – Sokol Třebeš                              sobota 07.04.2018      začátek 14,30

G1E 0202 Nový HK/Černilov – Třebeš                      sobota 07.04.2018      začátek 13,30

G1E 0203 Nový HK/Černilov – FC HK                       sobota 07.04.2018      začátek 15,30

 
STK upřesňuje hřiště:

A1A 1804 Slavia HK – RMSK Cidlina                        sobota 24.03.2018      začátek 10,15

(Slavia HK, přírodní tráva)

A1A 1805 Kostelec n. O. – Jaroměř                         sobota 24.03.2018      začátek 15,00

(hřiště Kostelec nad Orlicí)

A2A 1802 Kobylice – Hostinné                                sobota 24.03.2018      začátek 15,00

(UMT Kobylice)

A3B 1601 Opočno – Předměřice                              neděle 25.03.2018      začátek 11,30

(UMT Dobruška)

C1B 1804 Slavia HK – Hronov/Stárkov                     sobota 24.03.2018      začátek 13,00

(Slavia HK, přírodní tráva)

C1B 1805 Kostelec/Častolovice – Rychnov               neděle 25.03.2018      začátek 15,00

(hřiště Kostelec nad Orlicí)

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu FAČR.

Vytvořeno: 22.3.2018
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 10 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace