Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 14 ze zasedání STK KFS ze dne 2. listopadu 2017


Datum akce: 30.11.-0001

Mimořádné opatření STK:

Vzhledem k problémům s náhradními termíny u neodehraných utkání v návaznosti na počasí a brzkou tmu STK povoluje sehrání odložených utkání i v těchto termínech:

25. – 26. 11. 2017 a 2. – 3. 12. 2017:

A1A KP muži

A2A 1. A třída muži

C1B KP staršího dorostu U 19

18. – 19. 11. 2017 a 25. – 26. 11. 2017:

A3A 1. B třída mužů skupina A

A3B 1. B třída mužů skupina B

C2A KS dorostu U 19

D1A KP mladšího dorostu U 17

E1A KP starších žáků U 15

E2A KS starších žáků U 15

11. – 12. 11. 2017 a 18. – 19. 11. 2017:

F1A, F1B, F1C KP mladších žáků U 13, skupina A, B, C

G1A, G1B, G1C, G1D KP starších přípravek U 11, skupina A, B, C, D

04. – 05. 11. 2017 a 11. – 12. 11. 2017:

H1A, H1B KP mladších přípravek U 9, skupina A, B

 

Odložená utkání z 21. – 22. 10. 2017 a jejich náhradní termíny:

C1B 1104 Broumov – Solnice                                  sobota 25.11.2017      začátek 11,00

F1A 0807 Rozkoš – Broumov                                  neděle 12.11.2017      začátek 14,00

(hřiště Rtyně)

F1A 0808 Úpice/Rtyně – Broumov                          neděle 12.11.2017      začátek 15,00

(hřiště Rtyně)

F1A 0809 Úpice/Rtyně – Rozkoš                             neděle 12.11.2017      začátek 13,00

(hřiště Rtyně)

 

Odložená utkání z 28. – 29.10.2017 a jejich náhradní termíny:

A1A 1201 Vrchlabí – Slavia HK                              sobota 25.11.2017      začátek 13,30

A1A 1205 Hořice – Třebeš                                    neděle 26.11.2017      začátek 13,30

A1A 1207 RMSK Cidlina – Červený Kostelec           sobota 25.11.2017      začátek 13,00

A2A 1201 Týniště – Trutnov B                               sobota 25.11.2017      začátek 13,30

(atletický stadion)

A2A 1204 Kratonohy B – Dobruška                       sobota 25.11.2017      začátek 13,30

(UMT Dobruška – změna pořadatelství)

 A2A 1208 Police – Nový HK                                   sobota 25.11.2017      začátek 12,00

(UMT Náchod)

A3A 1205 Železnice – Miletín                                  sobota 18.11.2017      začátek 13,30

(UMT Jičín)

A3B 1204 Solnice – Malšovice                                 sobota 18.11.2017      začátek 13,30

C1B 1201 Vrchlabí – Slavia HK                               sobota 25.11.2017      začátek 11,00

C1B 1202 Jaroměř – Kostelec/Častolovice               neděle 26.11.2017      začátek 14,00

(UMT Všesportovní stadion)

C1B 1207 Hronov/Stárkov – Č. Kost./Č. Skal.          pátek 03.11.2017       začátek 15,00

C2A 1201 Rasošky – Rudník                                   sobota 04.11.2017      začátek 14,15

C2A 1206 Třebechovice – Babí/V. Poříčí                  pátek 17.11.2017        začátek 12,00

D1A 1203 Pardubičky – Bělohrad/Hořice                  pátek 17.11.2017        začátek 10,15

D1A 1206 Chrudim – Jaroměř                                 pátek 17.11.2017        začátek 10,15

E1A 1203 Broumov – Hořice                                   pátek 17.11.2017        začátek 11,00

E1A 1204 Chlumec/Nové Město – Nový HK              neděle 12.11.2017      začátek 12,00

E2A 1201 Solnice – Kostelec/Častolovice                 sobota 18.11.2017      začátek 11,00

E2A 1202 Týniště – Třebechovice                            sobota 18.11.2017      začátek 10,00

F1A 0904 Broumov – Jaroměř                                 sobota 11.11.2017      začátek 12,00

F1A 0906 Jaroměř – Vrchlabí                                  sobota 11.11.2017      začátek 11,00

F1A 0905 Broumov – Vrchlabí                                sobota 11.11.2017      začátek 10,00

F1A 0907 Úpice/Rtyně – Dvůr                                pátek 17.11.2017        začátek 12,00

(hřiště Úpice)

F1A 0908 Dvůr – Červený Kostelec                        pátek 17.11.2017        začátek 11,00

(hřiště Úpice)

F1A 0909 Úpice/Rtyně – Červený Kostelec             pátek 17.11.2017        začátek 10,00

(hřiště Úpice)

F1B 0903 Olympia/Malšovice – Hořiněves              sobota 11.11.2017      začátek 09,00

F1B 0902 Jičín – Hořiněves                                   sobota 11.11.2017      začátek 10,00

F1B 0901 Olympia/Malšovice – Jičín                       sobota 11.11.2017      začátek 11,00

F1B 0908 Javorka/Miletín – Třebeš                         sobota 11.11.2017      začátek 09,00

(hřiště Lázně Bělohrad)

F1B 0907 Chlumec/RMSK – Třebeš                        sobota 11.11.2017      začátek 10,00

(hřiště Lázně Bělohrad)

F1B 0909 Javorka/Miletín – Chlumec/RMSK            sobota 11.11.2017      začátek 11,00

(hřiště Lázně Bělohrad)

F1C 0905 Černilov – Nové Město                           neděle 12.11.2017      začátek 09,00

(hřiště Černilov, č. 2)

F1C 0904 Vamberk/Rokytnice – Nové Město          neděle 12.11.2017      začátek 10,00

(hřiště Černilov, č. 2)

F1C 0906 Černilov – Vamberk/Rokytnice               neděle 12.11.2017      začátek 11,00

Hřiště Černilov, č. 2)

G1A 0901 FC HK – Hořice                                    pondělí 06.11.2017    začátek 18,00

(UMT Bavlna)

G1A 0904 Jičín – NoPaka/StPaka                          úterý 07.11.2017        začátek 16,30

(UMT Jičín)

G1A 0905 NoPaka/StPaka – Javorka/Miletín          čtvrtek 09.11.2017     začátek 16,30

(UMT Nová Paka)

G1A 0906 Jičín – Javorka/Miletín                          sobota 04.11.2017      začátek 12,00

(UMT Jičín)

G1B 0901 Hostinné/Ml. Buky – Trutnov B/Žacléř   neděle 12.11.2017      začátek 12,00

(UMT Trutnov)

G1B 0902 Vrchlabí – Trutnov B/Žacléř                  sobota 11.11.2017      začátek 11,00

(UMT Vrchlabí)

G1B 0903 Vrchlabí – Hostinné/Ml. Buky                sobota 11.11.2017      začátek 10,00

(UMT Vrchlabí)

G1C 0903 Olympia – Třebeš                                 neděle 05.11.2017      začátek 12,00

G1C 0902 Třebeš – Rasošky                                 neděle 05.11.2017      začátek 13,00

G1C 0901 Olympia – Rasošky                               neděle 05.11.2017      začátek 14,00

G1D 0902 Rychnov – Náchod                                středa 01.11.2017       začátek 17,00

(UMT Rychnov)

G1D 0901 Rozkoš – Náchod                                  středa 01.11.2017       začátek 18,00

(UMT Rychnov)

G1D 0903 Rychnov – Rozkoš                                 středa 01.11.2017       začátek 19,00

(UMT Rychnov)

G1D 0906 Dobruška/Opočno – Nové Město             středa 01.11.2017       začátek 16,30

(UMT Dobruška)

G1D 0904 Nové Město – Kostelec/Častolovice         středa 01.11.2017       začátek 17,30

(UMT Dobruška)

G1D 0905 Dobruška/Opočno – Kostelec/Častolovice  středa 01.11.2017       začátek 18,30

(UMT Dobruška)

H1A 0801 Chlumec/RMSK – Třebeš                       neděle 05.11.2017      začátek 13,00

(UMT Chudonice)

H1A 0807 Jičín – Jaroměř                                      neděle 12.11.2017      začátek 09,00

(UMT Jičín)

H1A 0808 Jaroměř – FC HK                                   neděle 12.11.2017      začátek 09,40

(UMT Jičín)

H1A 0806 FC HK – Javorka/Miletín                         neděle 12.11.2017      začátek 10,30

(UMT Jičín)

H1A 0809 Jičín – Javorka/Miletín                           neděle 12.11.2017      začátek 11.10

(UMT Jičín)

H1A 0805 Jaroměř – Javorka/Miletín                     neděle 12.11.2017      začátek 12,00

(UMT Jičín)

H1A 0804 Jičín – FC HK                                        neděle 12.11.2017      začátek 12,40

(UMT Jičín)

H1B 0806 Nové Město – Náchod                           čtvrtek 09.11.2017     začátek 16,00

(UMT Nové Město nad Metují)

H1B 0805 Červený Kostelec – Náchod                   čtvrtek 09.11.2017     začátek 17,00

(UMT Nové Město nad Metují)

H1B 0804 Nové Město – Červený Kostelec             čtvrtek 09.11.2017     začátek 18,00

(UMT Nové Město nad Metují)

 
Odložená utkání z 28. – 29.10.2017, termíny zatím nejsou stanoveny:

E2A 0902 Žacléř – Borohrádek

E2A 1206 Borohrádek – Velké Poříčí

E2A 1208 Žacléř – Roudnice/Kunčice

F1B 0904 Nový HK – M. Lhota/Slavia

F1B 0906 M. Lhota/Slavia – Hořice

F1B 0905 Nový HK – Hořice

H1A 0803 Třebeš – Trutnov

H1A 0802 Chlumec/RMSK – Trutnov

 

STK schvaluje dohodu:

A1A 1304 Třebeš – Náchod A                                 neděle 05.11.2017      začátek 14,00

(UMT Všesportovní stadion)

A1A 1503 Třebeš – Jaroměř                                     neděle 19.11.2017      začátek 14,00

(UMT Všesportovní stadion)

A3A 1302 Dvůr B – Staré Buky                              neděle 05.11.2017      začátek 15,00

(UMT Vrchlabí)

G1D 1004 Nové Město – Náchod                            sobota 04.11.2017      začátek 09,00

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2017/2018 Hlava XXI, Hlášení výsledků    a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A2A 1207 Sobotka – komentář

C2A 1205 Dvůr/Třemešná – střelci

D1A 1201 Vysoké Mýto – střelci

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu

Vytvořeno: 2.11.2017
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace