Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Galavečer krajského fotbalu - výsledky anket


Datum akce: 30.11.-0001

 

 

Ankety Galavečera krajského fotbalu – výsledky:

 

JUNIOR CENA – PŘÍPRAVKY:                                                                                             

TJ Sokol Zábrodí                                                                                                                                       

SK Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně                                                                                                                    

FC Nový Hradec Králové

 

FOTBALOVÁ OBEC ROKU 2016:                                                                                            

Kobylice                                                                                                                                               

Velká Jesenice                                                                                                                                         

Lhota pod Libčany

 

FOTBALOVÝ STAROSTA ROKU 2016:                                                                                  

Monika Vrátilová (Lípa nad Orlicí)                                                                                                      

Luboš Tuzar (Smiřice)                                                                                                                               

ing. Jiří Horák (Vysoká nad Labem)                                                                                                   

ing. Jiří Král (Velké Poříčí)                                                                                       

 

TRENÉŘI DOSPĚLÝCH 2016:                                                                                                    

Libor Tobišek (Spartak Kobylice)                                                                                                           

Jiří Štěpař (TJ Jiskra Kocbeře)                                                                                                                   

 

TRENÉR MLÁDEŽE 2016:                                                                                                       

Vladislav Heřman (TJ Sokol Třebeš)                                                                                                

Filip Leimer (TJ Velešov Doudleby nad Orlicí)                                                                                                   

Vladan Bursa (Sokol Milíčeves)                                                                                                                    

ROZHODČÍ KFS 2016:                                                                                                                                

Karel Šiling                                                                                                                                   

Miroslav Hron                                                                                                                                         

 

ROZHODČÍ KFS 2016 do 21 let:                                                                                                             

Matěj Junek                                                                                                                     

 

CENA FAIR PLAY 2016:                                                                                                               

Erwin Wilke (TJ Sokol Božanov)                                                                                                    

Jiří Dobýval (TJ Velké Poříčí)                                                                                                                  

Jan Hable (FK Náchod)                                                                                                                 

Tomáš Kabeláč (SK Libčany)                                                                                                     

Radek Mládek (FK Kratonohy)                                                                                                        

Petr Nedvídek (FC Zdelov 1963)                                                                                                          

Matěj Mészáros (SK Jičín)                                                    

 

CENA Fotbalu v kraji:                                                                                                                                     

Zdeněk Mudroch (MFK Nové Město nad Metují)                                                                               

FK Černilov (OFS Hradec Králové)                                                                                                                                      

 

ZVLÁŠTNÍ CENA KFS K 15. VÝROČÍ VZNIKU KFS:                                                                                

Dr. Lubomír Sedláček                                                                                                                     

Čeněk Celler                                                                                                                                        

ing. Ladislav Naar                                                                                                                              

ing. Miroslav Řehák                                                                                                                     

Miroslav Chalupa                                                                                                                      

Vladislav Košťál                                                                                                                           

Miloslav Novák                                                                                                                                

Pavel Štěpán                                                                                                                                   

Josef Bajer                                                                                                                                     

Vlastimil Hradecký                                                                                                                           

Mgr. František Školout                                                                                                                     

Mgr. Jiří Krenčík                                                                                                                         

Václav Prachař                                                                                                                              

Jaroslav Kratochvíl                                                                                                                             

Karel Grulich                                                                                                                                    

Ladislav Steklý                                                                                                                                 

Miroslav Hopko                                                                                                                                       

Petr Hummler                                                                                                                                

František Materna                                                                                                                                            

 

CENA JANA MODŘICKÉHO 2016:                                                                                          

Ing. Jaroslav Beneš (OFS Jičín)                                                                                                             

Jaroslav Macháček (MFK Nové Město nad Metují)                                                                      

Oldřich Hanuš (MFK Trutnov)                                                                                                                 

Mgr. Jiří Krenčík (FK Chlumec nad Cidlinou)                                                                                       

Miroslav Hopko (TJ Slavoj Předměřice nad Labem)

 

BOMBER roku:                                                                                                                               

KP muži – Jiří Kořínek (FK Kratonohy) 34 branek                                                                                          

1. A třída muži – Ondřej Karanský (SK Libčany) 21 branka                                                                 

1. B třída muži – Jan Plšek (FK Náchod) 35 branek                                                                       

starší dorost – Dominik Döme (RMSK Cidlina) 41 branka                                                                                  

mladší dorost – Matěj Kalhous (MFK Trutnov) 70 branek

 

XI. roku 2015/2016:                                                                                                                     

Jakub Drahorád (Slovan Broumov)                                                                                            

Michal Blažej (RMSK Cidlina Nový Bydžov)                                                                            

Vojtěch Bělka (FK Vysoká nad Labem)                                                                                           

Jan Hable (FK Náchod)                                                                                                                     

Aleš Hašek (FK Kostelec nad Orlicí)                                                                                              

Josef Homolka (FK Vysoká nad Labem)                                                                                          

Jiří Kořínek (FK Kratonohy)                                                                                                       

Martin Malý (FK Náchod)                                                                                                            

Tomáš Martínek (TJ Červený Kostelec)                                                                                          

Pavel Němeček (FK Kratonohy)                                                                                                 

David Veselý (FC Slavia Hradec Králové)                                                                                      

hráč roku: Jiří Kořínek (FK Kratonohy)


Vytvořeno: 12.12.2016
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace