Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Nominace hráčů kategorie U15 na Kouba cup 2016


Datum akce: 30.11.-0001

 

Nominace výběru Královéhradeckého KFS na Kouba cup 2016

Jižní Morava, 22.8. – 25.8.2016

 

(startují hráči narození po 1.1.2002 a mladší)

  

Čábelka Marek – FC HK

Hájek Lukáš – FC HK

Hak Vratislav – FC HK

Janečka Kryštof – FC HK

Jonáš Josef – FC HK

Kadrmas Marek – FC HK

Kalina Tomáš – FC HK

Kneifel Jonáš – FC HK

Král Marek – FC HK

Šípek Matěj – FC HK

Velinský Adam – FC HK

Zawada Filip – FC HK

Vik Daniel - FK Náchod

Kalaš Filip- FK Náchod

Hruška David – RMSK Cidlina

Řezáč Vojtěch - RMSK Cidlina

Horčička Vítězslav – MFK Trutnov

Vítek Ondřej – MFK Trutnov

 

Náhradníci: Jedlička Adam, Slavíček Josef – oba FK Náchod, Hetflajš Jonáš – MFK Trutnov, Baloun Vojtěch – FC HK

 

Realizační tým:

Trenéři: Vlastimil Frýdek, Martin Novotný

Vedoucí mužstva: Mgr. Jan Míl

Masér: Aleš Kobr

Sraz nominovaných hráčů je v pondělí 22.8.2016 ve 13.30h (odjezd ve 13.45h) u hlavní brány Všesportovního stadionu v Malšovicích (vchod od Orlice)

Každý hráč si vezme s sebou průkaz zdravotní pojišťovny, 2x kopačky (na přírodní i umělou trávu), tenisky, tréninkovou teplákovou soupravu (vycházkovou dostane), tréninková trička + trenky, obuv na přezutí, chrániče, ručník, věci osobní hygieny, pyžamo.

 

 

V případě zranění, či nemoci, volejte ihned tel. č. 603522967 p. Míla, aby mohl být povolán náhradník.

Neomluvená neúčast bude předána Disciplinární komisi VV KFS Hradec Králové!!!

Děkujeme oddílům za uvolnění nominovaných hráčů.


Václav Andrejs                                                                            Mgr. Jan Míl

předseda VV Královéhradeckého KFS              trenér mládeže Královéhradeckého KFS

 

 

Rozpis utkání:

SKUPINA „B“ – Velké Bílovice-Moravský Žižkov

úterý 23. srpna 2016

09.00 hodin Královehradecký KFS : Karlovarský KFS

10.30 hodin Moravskoslezský KFS : Liberecký KFS

14.00 hodin Olomoucký KFS : Královehradecký KFS

15.30 hodin Karlovarský KFS : Moravskoslezský KFS

17.00 hodin Olomoucký KFS :Liberecký KFS

středa 24. srpna 2016

09.00 hodin Moravskoslezský KFS : Olomoucký KFS

10.30 hodin Liberecký KFS : Královehradecký KFS

14.00 hodin Olomoucký KFS : Karlovarský KFS

15.30 hodin Královehradecký KFS: Moravskoslezský KFS

17.00 hodin Karlovarský : Liberecký KFS

čtvrtek 25.srpna 2016

SKUPINA o 13.–15. místo –TJ Velké Bílovice

09:00 hodin 5A – 5B

10:30 hodin 5B – 5C

12:00 hodin 5C – 5A

 

SKUPINA o 10.–12. místo – hřiště TJ Moravan Lednice

09:00 hodin 4A – 4B

10:30 hodin 4B – 4C

12:00 hodin 4C – 4A

SKUPINA o 7.–9. místo – hřiště TJ Sokol Lanžhot

09:00 hodin 3A – 3B

10:30 hodin 3B – 3C

12:00 hodin 3C – 3A

SKUPINA o 4.–6. místo – hřiště MSK -Slovan Břeclav

09:00 hodin 2A – 2B

10:30 hodin 2B – 2C

12:00 hodin 2C – 2A

SKUPINA o 1.–3. místo – stadion MSK Břeclav

09.45 hodin 1A – 1B

11.15 hodin 1B – 1C

12.45 hodin 1C – 1A


Vytvořeno: 11.8.2016
Mgr. Jan Míl

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace