Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací aktiv krajských soutěží pro ročník 2016/2017 - rozdělení týmů do soutěží a losovací čísla pro jednotlivé účastníky


Datum akce: 30.11.-0001

 

LOSOVACÍ ČÍSLA PRO SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2016/2017

 

A1A Krajský přebor mužů

 

01 RMSK Cidlina Nový Bydžov A

02 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

03 Sportovní klub Jičín A

04 TJ Slovan Broumov

05 TJ Lázně Bělohrad

06 SK Libčany

07 FK Vysoká n/L.

08 Fotbalový klub Jaroměř A

09 SK Dobruška

10 Sokol Provodov

11 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí

12 TJ Jiskra Hořice

13 TJ Červený Kostelec

14 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

15 Fotbalový club Slavia Hradec Králové

16 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou A

 

A2A 1. A třída mužů

 

01 TJ Tatran Hostinné

02 SK Sparta Úpice

03 TJ Lokomotiva Hradec Králové

04 MFK Trutnov B

05 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

06 TJ Sokol Nepolisy

07 SK Roudnice

08 FK Náchod B

09 FC Vrchlabí

10 FK Černilov

11 SK Bystřian Kunčice

12 Sportovní klub Sobotka

13 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

14 FC Nový Hradec Králové

15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

16 TJ Sokol Bílá Třemešná

 

 

A3A 1. B třída mužů – skupina A

 

01 TJ Rudník

02 Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře

03 Sportovní klub Jičín B

04 Tělovýchovná jednota SKP Valdice

05 FK Kratonohy B

06 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B

07 RMSK Cidlina Nový Bydžov B

08 FK Dolní Kalná

09 TJ Sokol Malšovice

10 FC Spartak Kobylice

11 Sportovní klub Miletín

12 MFK Trutnov C

13 1. Fotbalový klub Nová Paka

14 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou B

 

A3B 1. B třída mužů – skupina B

 

01 TJ Spartak Police nad Metují

02 SK Albrechtice nad Orlicí

03 TJ Baník Vamberk

04 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

05 Tělovýchovná jednota Spartak Opočno

06 SK Smiřice

07 TJ Sokol Lípa N. O. občanské sdružení

08 Sportovní klub Solnice

09 Fotbalový klub Jaroměř B

10 Tělovýchovná jednota Start Ohnišov

11 Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice

12 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

13 TJ Velké Poříčí

14 Fotbalový klub FC České Meziříčí

 

C1A Východočeský přebor dorostu U 19

 

01 RMSK Cidlina Nový Bydžov A

02 Fotbalový klub Pardubice B

03 Tělocvičná jednota Sokol Živanice

04 MFK Trutnov

05 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

06 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

07 FK Letohrad

08 Fotbalový klub Jaroměř

09 FC Vrchlabí

10 TJ Svitavy

11 SK Vysoké Mýto

12 SK Pardubičky

13 Fotbalový club Slavia Hradec Králové B

14 FK Náchod B

 

 

C1B Krajský přebor dorostu U 19

 

01 Sportovní klub Solnice

02 TJ Baník Vamberk/FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

03 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

04 TJ Jiskra Hořice

05 TJ Slovan Broumov

06 SK Smiřice

07 Fotbalový club Slavia Hradec Králové B

08 RMSK Cidlina Nový Bydžov B

09 TJ Slavoj Skřivany

10 TJ Červený Kostelec/SK Česká Skalice

11 Sportovní klub Jičín

12 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

14 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka

15 VOLNÝ LOS

16 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou

 

D1A Krajský přebor mladšího dorostu U 17

 

01 FC Vrchlabí

02 VOLNÝ LOS

03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou/TJ Baník Vamberk

04 TJ Červený Kostelec

05 Sportovní klub Jičín/Fotbalový klub mládeže Javorka

06 FK Chlumec nad Cidlinou

07 FC Nový Hradec Králové

08 Fotbalový klub Jaroměř

09 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

10 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

11 MFK Trutnov

12 MFK Nové Město nad Metují/SK Česká Skalice

 

 

E1A Krajský přebor starších žáků U 15

 

01 FC Vrchlabí

02 VOLNÝ LOS

03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

04 TJ Červený Kostelec

05 Sportovní klub Jičín/Fotbalový klub mládeže Javorka

06 FK Chlumec nad Cidlinou

07 FC Nový Hradec Králové

08 Fotbalový klub Jaroměř

09 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

10 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

11 TJ Slovan Broumov

12 MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš Česká Skalice

 

E2A Krajská soutěž starších žáků U 15

 

01 TJ Tatran Hostinné

02 TJ Baník Vamberk/TJ Velešov nad Orlicí

03 TJ Hořiněves

04 TJ Velké Poříčí

05 TJ Stěžery

06 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

07 Sportovní klub Solnice

08 1. FK Rokytnice v Orlických horách

09 SK Dobruška/Spartak Opočno

10 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

11 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

12. TJ  Jiskra Hořice

13 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek

14 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka

15 FC Olympia Hradec Králové

16 VOLNÝ LOS  

 

C2A Krajská soutěž dorostu U 19

 

01 Tatran Hostinné

02 SK Sparta Úpice/TJ Baník Žacléř

03 TJ Rudník

04 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

05 AFK Hronov/TJ Sokol Stárkov

06 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka B

07 SK Dobruška/ TJ Spartak Opočno

08 SK Babí/TJ Velké Poříčí

09 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek

10 TJ Lokomotiva Meziměstí/Teplice nad Metují

11 TJ Rasošky

12 Fotbalový klub FC České Meziříčí

 


Vytvořeno: 28.6.2016
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace