Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

VOTROK krajský přebor mužů 20-21. října 2012


Datum akce: 30.11.-0001

Pravidelné zpravodajství o VOTROK krajském přeboru mužů Královéhradeckého kraje včetně komentářů trenérů a dalších zajímavostí přináší úterní číslo (23.října) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).

             etiketa piva Votrok                 Hradecký votrok

V 12.hraném kole jsme měli utkání rovnoměrně rozdělena, čtyři utkání se hrála v sobotu, čtyři duely nás čekaly v neděli.

SOBOTA 20.10.

Nový Bydžov B - Týniště n.O. (0:1)
Slavia HK - MFK Trutnov (1:2)
Česká Skalice
- Broumov (4:1)
KratonohyOlympia HK (1:2)

NEDĚLE 21.10.

Červený Kostelec - Libčany (2:1)
Jaroměř - SK Jičín (0:3)
Lázně Bělohrad - Dvůr Králové B (2:1)
Rychnov n.K. - Hořice (3:0)


PICT0009 CO NÁS ZAUJALO :

Už v půl jedné přivítalo béčko Nového Bydžova Týniště, oba týmy příliš radosti v minulém kole neužily, domácí podlehli v Hořicích gólem v nastaveném čase, hosté si vypili domácí kalich hořkosti do dna porážkou s Českou Skalicí 0:4. Domácí trenér Martin Firbacher postrádal střelce jediného gólu z Hořic Karanského pro nemoc. V souboji generací, jak utkání nazval domácí kouč, vyhráli hosté z Týniště těsně 1:0, jediný úspěch zaznamenal v 34.minutě Voženílek.

V centru pozornosti byl určitě zápas na Novém Hradci, Slavii se předchozí utkání v Kuklenách příliš nepodařilo a mohla si spravit chuť na jednom z favoritů soutěže. Trenéru Josefu Pleskotovi chyběl Marek Klicnar.
Trutnovští fotbalisté nakonec vezou z Hradce Králové všechny tři body za výhru 2:1.  Atmosféru zápasu narušil moment ze 6.minuty, kdy se domácí fotbalista přiznal k teči a opravil původní verdikt rozhodčího ve prospěch hostů. Trutnov následně vhazoval aut hodně mimo dané místo a využil této situace k rychlému brejku, který domácí Šolc hasil nedovoleným zákrokem za cenu červené karty. Z pohledu delegáta zápasu bylo bohužel řešení situace hlavním rozhodčím v tomto případě závažnou chybou. Domácí šli přesto ve 12.minutě do vedení Lánem, které Trutnov obrátil díky gólům Kamitze v 39.minutě a Knapa v 79.minutě. Velmi nervózní a nesportovní atmosféra provázela utkání téměř po celou jeho dobu vně i mimo hrací plochu a rozhodčí měli s jeho průběhem hodně práce. Krkonošský deník zápas tradičně komentoval.
Více i tomto utkání píše Hradecký deník ...

Derby náchodského okresu - to byl zápas České Skalice s Broumovem. Domácí Jiskra v tomto zápase postrádala Robina Golla, který byl vyloučen v utkání v Týništi n.O.. Forma domácích však nabrala obrátky a po čtyřech gólech v Týništi padly i čtyři góly do sítě Broumova. Konečný výsledek zněl 4:1 (1:0), střelecky úspěšní byli ve 3.m. Chmelík, v 54.m. Sedláček, v 67.m. Železov a v 78.m. Diviš, za hosty korigoval až v 90.m. Wilke. Zápas řídil rozhodčí Horský, který v 57.m. vyloučil hostujícího Berana za stažení unikajícího protihráče za dres.
Opakovaná čtyřgólová nadílka České Skalice soupeřům je tématem komentáře Deníku.

Kratonohy hostily těžkého soupeře - Olympii Hradec Králové. Po bezbrankovém poločase šli domácí do vedení brankou Tomáška v 72.minutě, jenže v 79.m. vyrovnal kuklenský Dujsík a o minutu později rozhodl zápas Špaček. Domácí hráli poněkolikáté část zápasu proti oslabenému soupeři, v 68.minutě opustil hrací plochu po červené kartě Kabeláč, tyto situace jim však nesvědčí a hra proti deseti ani tentokrát nepřinesla konečný úspěch. Komentář k zápasu poskytl vedoucí hostů František Bárta: "Zápas v anglické mlze přinesl na obou stranách rychlé přechody do útoku a také šance. V 1. poločase ani jedno mužstvo gólové šance neproměnilo, po přestávce po přísném vyloučení Kabeláče se domácí ujali vedení. Velkou vůlí se nám podařilo výsledek otočit a myslím, že konečné skóre odpovídá." Videoreportáž z anglické mlhy přinášejí stránky FC Olympia ...

Na Krajský fotbalový svaz rovněž dorazilo sdělení Sokola Kratonohy týkající se výroku o podezření o požití alkoholu asistentem rozhodčího v utkání Kratonoh v Broumově v tomto znění:
"
Protože se jednalo o nepřesnou formulaci činovníka domácího oddílu, jenž na stránky www.khfotbal.cz doplňoval komentář po utkání v době, kdy jsme byli již na cestě autobusem domů, byl tento komentář následující den v pondělí 15.10.12 v dopoledních hodinách z naší strany zkorigován a věta "Navíc máme podezření, že pan Hlavsa byl pod vlivem alkoholu" vymazána. Dále byly upraveny některé další drobně nepřesné formulace a pravopisné chyby. Panu Hlavsovi se tímto jako oddíl TJ Sokol Kratonohy omlouváme."

Karel Vítek, TJ Sokol Kratonohy.


Sokol Kratonohy podal zároveň stížnost na výkon rozhodčích v tomto utkání, která byla doručena Komisi rozhodčích Královéhradeckého KFS.

V rozhovoru pro Fotbal v kraji vyzval červenokostelecké i libčanské diváky libčanský plejer Michal Klouda k nedělní návštěvě, za svůj tým řekl, že se chystají uštědřit domácím první prohru v jejich hradu.
Střetly se dva kluby, které letos patří k ozdobám soutěže. Ve 22.minutě rozjásal domácí příznivce Koval a když ve 24.minutě kanonýr soutěže Martin Vít zvýšil na 2:0, vládla na stadionu euforie. V 38.minutě však snížil Havelka a pak už to byla dřina a drama. Domácí pochválili soupeře a konstatovali, že výhru vydřeli.
Zápas měl ozdobu ve skvělé návštěvě 490 diváků.
Fotografie ze zápasu přináší Hradecký deník ...

Jaroměř po sérii porážek přivítala Jičín, domácí se chtěli zvednout, ale jičínští fotbalisté nejsou nikdy příjemným protivníkem. To se potvrdilo i tentokrát, v 11.minutě vedl Jičín gólem Kocourka, v 12.minutě dorostenec Tomáš Haken zvýšil na 0:2 pro reprezentanty Českého ráje. V 29.minutě vše dovršil Jaroslav Řeháček a z pohledu domácích bylo vymalováno. Domácí Jiskra prochází po skvělém vstupu do soutěže výsledkovou krizí, již čtyřikrát po sobě nebodovala. Václav Michálek, vedoucí domácích, řekl: "Zkušení hosté dokázali v začátku utkání překonat nedůslednou jaroměřskou obranu a zajistili si dostatečný náskok. Převaha Jaroměře ve druhé půli už nebyla nic platná."

O tom se přesvědčili fotbalisté Lázní Bělohrad, kteří v neděli hostí béčko Dvora Králové. Svěřenci Vladimíra Táborského měli již ve svém středu Miroslava Rycheckého, chyběli jim však budou distancovaní Vagengnecht a Lánský vyloučení v utkání v Jičíně. Podívejme se ještě jednou na videoreportáž TV Český ráj z tohoto zápasu ...
Bělohradští fotbalisté zvládli i tento důležitý duel a vyhráli 2:1 góly P.Jezbery a navrátilce Miroslava Rycheckého.


Rychnov n.K. hlásil k utkání s Hořicemi (tři kola plný bodový zisk) umělou trávu.
Domácí Spartak se ujal vedení v 19.minutě Zajíčkem, pak bylo dlouho utkání na vážkách, ale v 90. a 90 (+2). minutě definitivně rozhodl dvakrát Volný. I o nespokojenosti hořických se závěrečnými minutami v podání rozhodčích píše Jičínský deník ...

Podrobnosti k zápasům 12. kola přinesl Deník ...

Krátkým šotem se ještě vracíme k pokutovému kopu Týniště v utkání v Kratonohách.


Z domácího bělohradského videozáznamu pochází krátký šot z utkání Lázně Bělohrad-Olympia Hradec Králové.


PICT0014  A CO NA TO FANOUŠCI V NAŠEM KRAJI ...

Celkem přišlo na nejvyšší krajskou soutěž v uplynulém 12.kole 1173 diváků, průměr 146 diváků na zápas, návštěvnost zachránil zápas v Červeném Kostelci, jinak by se zájem fanoušků propadl hodně nízko (nejvyšší návštěva 6.hrané kolo 1892 diváci, nejnižší návštěva 10.kolo 1105 diváků).

Zatím nejnižší průměr tedy činil 138 diváků na zápas v 10.kole, toto kolo překonalo předchozí negativní rekord 4.hraného středečního kola, který se pohyboval na čísle průměrné návštěvy 144 diváků na zápas (v 11.kole 1760 diváků, v 10.kole 1105 diváků, v 9.kole 1570 diváků, v 8.kole 1367 diváků, v 7.kole 1326 diváků, v 6.kole 1802 diváci, v 5.kole 1580 diváků, v 4.kole 1152 diváků, v 3.kole 1698 diváků, ve 2.kole 1475 diváků, v 1.kole 1415 diváků).

PŘEHLED NÁVŠTĚVNOSTI V 12.KOLE
...

Červený Kostelec - Libčany 490 diváků
Lázně Bělohrad - Dvůr Králové B 240 diváků
Jaroměř - SK Jičín 113 diváků
Kratonohy - Olympia HK 90 diváků
Rychnov n.K. - Hořice 80 diváků
Česká Skalice - Broumov 60 diváků
Slavia HK - MFK Trutnov 50 diváků
Nový Bydžov B - Týniště n.O. 50 diváků

Celkem zatím navštívilo VOTROK krajský přebor ve dvanácti odehraných kolech podle statistik zápasů 17 323 fanoušků, průměr na zápas činí 180 diváků.


Fotbalový fanoušci jsou součástí fotbalu DIVÁCKÁ HITPARÁDA (zatím po 12 kolech):

1. Jiskra Hořice - průměr 378 diváků/utkání
2. Červený Kostelec - průměr 355 diváků/utkání

3. MFK Trutnov - průměr 314 diváků/utkání
4. Slovan Broumov - průměr 264 diváků/utkání
5. FK Lázně Bělohrad/Pecka - 231 diváků/utkání
6. Jiskra Jaroměř - průměr 192 diváků/utkání
7. SK Libčany - průměr 176 diváků/utkání
8. SK Týniště n.O. - průměr 135 diváků/utkání
9. SK Jičín - průměr 118 diváků/utkání
10. FC Olympia Hradec Králové - průměr 113 diváků/utkání
11. TJ Dvůr Králové B - průměr 110 diváků/utkání
12. FC Spartak Rychnov n.K. - průměr 94 diváků/utkání
13. Jiskra Česká Skalice - průměr 91 diváků/utkání
14. Sokol Kratonohy - průměr 82 diváků/utkání
15. RMSK Cidlina Nový Bydžov B - průměr 78 diváků/utkání
16. FC Slavia Hradec Králové - průměr 63 diváků/utkání

ČERVENÉ KARTY
V 12 kole byl vyloučen Beran z Broumova, Šolc z hradecké Slavie a již podruhé v letošním ročníku Kabeláč z Olympie HK.

Celkem bylo zatím vyloučeno 27 hráčů (dále dříve Wagengnecht /Bělohrad/, Lánský /Bělohrad/, Hamák /Kratonohy/, Goll /Česká Skalice/, Klicnar /Slavia HK/, Baťka /Slavia HK/, Musil /Olympia HK/, D.Hlava /Č.Kostelec/, Kilevník /Dvůr Králové/, Žižka /Hořice/, Růžička /Broumov/, Ruml /Hořice/, Rychecký /Bělohrad/, Zich /Nový Bydžov B/, Langr /Nový Bydžov B/, Hošek /Jičín/, Kočí /Hořice/, Kabeláč /Olympie/, Merganc /Týniště/, Miler /Jičín/, Blažek /Bělohrad/, Finke /Olympia/, Vincour /Nový Bydžov B/, Mikolanda /Kratonohy/).

STŘELCI VOTROK krajského přeboru mužů po 12.kole
Podívejme se na životní gól Martina Jiránka v ruské lize ...

14 - M.Vít (Č.Kostelec)
11 - Rychecký (Lázně Bělohrad)
10 - Škoda (Jaroměř)

9 - Čech (Trutnov)
7 - Vacek (Jičín), Trnka (Olympia HK)

6 - Urban (Dvůr Králové B), Holub (Jaroměř), Libřický (Libčany)
5 - Nun (Kratonohy), Tlustý (Nový Bydžov B), J.Loner (L.Bělohrad), L.Michálek (Hořice), Voženílek (Týniště), Kamitz (Trutnov), Špaček (Olympia HK), Železov (Česká Skalice), Koval (Červený Kostelec)
4 - Růžička, Kuru (Broumov), Linhart, Krempa (Slavia HK), Sedláček, Diviš (Česká Skalice), Merganc (Týniště), Marks (Trutnov), Jelínek, Klouda (Libčany), Macek, Marks (Dvůr Králové B), P.Jezbera (Lázně Bělohrad), Zajíček (Rychnov)
3 - Miler (Jičín), Hutla, Veselý (Slavia HK), D.Hlava, Martínek (Č.Kostelec), Groer, Holubec, Makovský (Trutnov), Dítě, T.Vaněk, Langr, Karanský (Nový Bydžov B), Jukl (Libčany), M.Otradovský (Dvůr Králové B), Hruška, Kabeláč, Hůlka (Olympia HK), Kotek (Rychnov), Kotyza, Jaroš (Broumov), Tomášek (Kratonohy), Kocourek, T.Haken (Jičín)
2 - Pohl, Belák (Česká Skalice), Hloušek, Erber (Slavia HK), Liška, Škoda (Č.Kostelec), Kilevník, Pícha (Dvůr Králové B), Huňák, Václavek, Plašil, Stejskal, Schod (Týniště), A.Pour (Hořice), Židík, Dujsík (Olympia HK), Kovář (Trutnov), L.Jezbera, Šrám (Lázně Bělohrad), Bucek, Gaubman, L.Haken (Jičín), Krejčí (Nový Bydžov B), Lesák, Franc (Kratonohy), Michálek (Jaroměř), Volný (Rychnov)
1 - Kučera, Černý, Bína, Havelka (Libčany), Lochman, Valášek, L.Brandejs (Rychnov), Hošek, Škopán, Horáček, Řeháček (Jičín), Mařas, Knap (Trutnov), Mucha, Beran, Štejnar, Čihák, Wilke (Broumov), Prívara, Fejk, Rejl, Černý (Dvůr Králové B), Winkler, Kocourek (Týniště), Hundák, L.Hlava, O.Vít, Bárta, Kováčik, Hypius (Č.Kostelec), Horák, Lán (Slavia HK), Kubánek, Pejchal, Chmelík (Česká Skalice), Ulrych, Klofanda, Svoboda (Jaroměř), Vávra, Rubeš, Nečesaný, Palm, Krois, Nálevka (Hořice), Mařas, Motyčka, Chromek, Bělka (Olympia HK), Hamák, Hanáček (Kratonohy), Šorm (Nový Bydžov B), Kazda (L.Bělohrad)

Soutěž Deníku o kanonýra Východních Čech ...

A jak se nemusí vyplatit oslava gólu, o tom je tento záběr ..                                      Hradecký votrok


SESTAVA 12.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů

Moník (Olympia Hradec - 2) - Chmelík (Česká Skalice), Voženílek (Týniště n. O.), Řeháček (Jičín), Tomášek (Kratonohy) - M. Vít (Červený Kostelec - 4), T. Haken (Jičín - 2), Kamitz (Trutnov - 2), Špaček (Olympia Hradec - 2) - Volný (Rychnov n. K.), P. Jezbera (Lázně Bělohrad - 2).


SESTAVA 11.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Macek (Č. Kostelec) - Pícha (Dvůr Králové B), Kazda (L. Bělohrad), Makovský (Trutnov - 4) - Pejchal (Č. Skalice), Jelínek (Libčany - 2), Hůlka (Olympia HK - 2), Kuru (Broumov) - Sedláček (Č. Skalice), L. Michálek (Hořice - 2), Vacek (Jičín - 3)


fotbalvkraji.cz

SESTAVA REDAKCE PO 10.KOLE VOTROK krajského přeboru mužů

                                             Bohuška (Broumov)

                              Makovský (Trutnov) Plašil (Týniště n.O.)
Veselý (Slavia HK)                                                        Urban (Dvůr Králové)


                               Holub (Jaroměř) Libřický (Libčany)  

           Rychecký (Lázně Bělohrad) Čech (Trutnov) M.Vít (Č.Kostelec)

                                               M.Škoda (Jaroměř)


SESTAVY ODEHRANÝCH KOL krajského přeboru mužů


SESTAVA 10.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Filák (Hořice) - Škoda (Č.Kostelec - 2), Makovský (Trutnov - 3), Panny (Broumov), Krois (Hořice) - Stejskal (Týniště n.O.), Kotyza (Broumov), Langr (Nový Bydžov B), Marks (Trutnov) - M.Otradovský (Dvůr Králové B), P.Jezbera (Lázně Bělohrad)

SESTAVA 9.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Mašek (Slavia HK  - 2) - Makovský (Trutnov - 2), Plašil (Týniště n.O. - 2), Kabeláč (Olympia HK), Gaubman (Jičín) - Hruška (Olympia HK), T.Vaněk (Nový Bydžov B - 2), L.Brandejs (Rychnov n.K.), Libřický (Libčany - 3) - Zajíček (Rychnov n.K.), L.Michálek (Hořice)


SESTAVA 8.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Moník (Olympia HK) - Bucek (SK Jičín), Krempa (Slavia HK), T.Vaněk (Nový Bydžov B) - Čech (MFK Trutnov - 3), Špaček (Olympia HK), Holub (Jaroměř - 2), Hamák (Kratonohy) - M.Vít (Červený Kostelec - 2), Merganc (Týniště n.O.), Jukl (Libčany)


SESTAVA 7.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Bohuška (Broumov - 2) - Linhart (Slavia HK - 2), Růžička (Broumov - 2), Urban (Dvůr Králové B - 3) - R.Schod (Týniště n.O.), Hůlka (Olympia HK), Krejčí (Nový Bydžov B), Čech (Trutnov - 2) - M.Vít (Červený Kostelec), Železov (Česká Skalice), A.Pour (Hořice)

SESTAVA 6.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Mašek (Slavia HK) - Hošek (Jičín), Plašil (Týniště n.O.), Rejchrt (Jaroměř) - Černý (Libčany), Urban (Dvůr Králové B - 2), Diviš (Česká Skalice), M.Vít (Červený Kostelec) - Holubec (Trutnov), Martínek (Červený Kostelec), Rychecký (Lázně Bělohrad - 3)

SESTAVA 5.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Špičák (Nový Bydžov B) - Motyčka (Olympia HK), Matějka (Nový Bydžov B), Marek (L.Bělohrad) - Veselý (Slavia HK - 2), Libřický (Libčany), Marks (Trutnov), Hrobský (Jaroměř) - Rychecký (L.Bělohrad - 2), Miler (Jičín), Václavek (Týniště n.O.)

SESTAVA 4.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Čížek (L. Bělohrad) - Huňák (Týniště n.O.), Kotek (Rychnov n.K.), Mucha (Broumov) - Veselý (Slavia HK), Jelínek (Libčany), Kilevník (Dvůr Králové B), Nečesaný (Hořice) - Liška (Č.Kostelec), Rubeš (Hořice), Nun (Kratonohy)

SESTAVA 3.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Bohuška (Broumov) - Baťka (Slavia HK), Škoda (Č.Kostelec), Lesák (Kratonohy) - Ulrych (Jaroměř), Libřický (Libčany), Trnka (Olympia HK), Jaroš (Broumov) - Vacek (Jičín - 2), Rychecký (L.Bělohrad), Linhart (Slavia HK)


SESTAVA 2.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Marčišin (Týniště n.O.) - Beran (Broumov), Bárta (Červ.Kostelec), Kučera (Libčany) - T.Haken (Jičín), Tlustý (Nový Bydžov B), Holub (Jaroměř), Urban (Dvůr Králové B) - Škoda (Jaroměř - 2), Hutla (Slavia HK), Kamitz (Trutnov)

SESTAVA 1.KOLA VOTROK krajského přeboru mužů
Puš (Jičín) - Růžička (Broumov), Lochman (Rychnov n. K.), Makovský (Trutnov) - L. Hlava (Č. Kostelec), J. Loner (L. Bělohrad), Voženílek (Týniště n. O.), Pohl (Č. Skalice) - Čech (Trutnov), Škoda (Jaroměř), Vacek (Jičín)

Soutěž Královéhradecký KFS sleduje ve spolupráci s redakcí Deníku a nejlepší jedenáctka sezóny bude vyhlášena na Galavačeru krajského fotbalu.A na závěr se opětovně vraťme do doby před o hodně více než dvěma roky a podívejme se na Jana Duška a tehdejší pilotní projekt televize RTA týkající se krajského přeboru ...

Pravidelné zpravodajství o fotbalových soutěžích Královéhradeckého kraje včetně komentářů trenérů a zajímavých rozhovorů přináší úterní číslo (23.října) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).

 

 

 

 

 

 

 

 


Vytvořeno: 21.10.2012
redakce

Kalendář akcí
« 02 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace