Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

1.třídy mužů 20-21.října 2012


Datum akce: 30.11.-0001

Pravidelné zpravodajství o fotbalových soutěžích Královéhradeckého kraje včetně ohlasů trenérů a dalších zajímavostí přináší úterní číslo (23.října) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).

Posední vydání


1.A TŘÍDA MUŽI     


CO ZAUJALO V PROGRAMU 11. KOLA :

Pokud jsme hledali magnet tohoto kola, našli jsme ho v Kunčicích.

Domácí Bystřian v sobotu uvítal stále se lepšící Nový Hradec Králové, derby utkání začínalo v 15,30. Pět branek a výsledek 3:2 pro Bystřian, to byly určitě věci, které 150 diváků mohly bavit. Domácí úspěchy zaznamenali 2x R.Brzek, jednou Doležal.
Zdeněk Šulc, vedoucí domácích, byl stručný: "Myslím, že jsme odehráli slušný zápas a zaslouženě si připsali další tři body do mistrovské tabulky."
Více o tomto a dalších utkáních 1.A třídy.

Chlumečtí fotbalisté si jasně poradili s týmem Ohnišova v poměru 3:0 (Hermann, M.Kučera, Havránek). Mezi 130 diváky byl i Václav Pilař, který v těchto týdnech absolvuje rekonvalescenci po operačním zákroku.

Zklamání zažili třebechovičtí diváci, jejich mužstvo podlehlo doma Dobrušce 0:2. Už v první půli se trefil dvakrát kanonýr Hájek.

V derby okresu Hradec Králové se opět nedařilo Černilovu, který doma prohrál s Vysokou n.L. 1:2 (6.Ježek - 47.Samek, 85.Bittnar). Z domácího tábora přišel tento komentář: "Za nefotbalového počasí v husté mlze si 3 body odvezli hosté, hlavně za hru v druhém poločase. V první půlce dobře kombinovali domácí a po zásluze šli do vedení. Pak domácí neproměnili 2 tutovky Ježkem a Jarotkem a po půlce hosté zápas otočili. Je třeba přiznat, že zaslouženě za kvalitu v druhé půlce. Smekáme před výkonem hrajícího trenéra Rosti Macháčka."

Jediná trefa střelce Wintera rozhodla o dalším úspěchu nováčka Sparty Úpice v souboji s Kostelcem n.O., zápas sledovalo 90 diváků.

V neděli se v Polici domácí proti Roudnici pokusili konečně prolomit sérii neúspěchů, jenže v 57.minutě se trefil hostující Dvořáček a domácím opět zbyly oči jen pro pláč. Před 120 diváky řídil zápas sudí Erlebach. Jan Ticháček, vedoucí Police, jen smutně konstatoval:"Hosté vyhráli zaslouženě, neboť nás přehráli jak v kombinaci, tak ve vytváření brankových příležitostí."

Zápas Přepychy - Vrchlabí, to mohla být fotbalová kombinace křenu s pepřem. Ve 20.minutě vedli vrchlabští fotbalisté 2:0 (10.Šlechta, 20. Kraus), v 26.m. si hosté dali vlastence, v 53. a v 55.minutě dal dva slepené góly D.Prát. Trenér Přepych Milan Mikušík podal podrobný komentář: "Prvních 20 minut jsme odehráli bez nasazení a pohybu a bez většího důrazu. Naši hráči k utkání přistoupili tak, jako by byli na posvícení již v sobotu. Probudili jsme se až po obdržené druhé brance a do poločasu jsme vstřelili kontaktní branku. Utkání jsme rozhodli v první čtvrthodině druhé půle, když jsme hru zjednodušili a dostávali jsme se častěji do zakončení. Po kvalitně rozehrané standardní situaci vyrovnal Prát a za dvě minuty na to, po nejhezčí akci utkání, po ose Kollár-J. Chválek zakončil D. Prát parádním obstřelem na zadní tyč. Ve zbytku utkání nás hosté zatlačili před šestnácku a nám se otevřel prostor pro brejky, ze kterých se nám již branku vstřelit nepodařilo. Vzhledem k zlepšenému výkonu ve druhé půli jsme si body zasloužili." A jak Přepychy slavily posvícení ?

A ještě zajímavost - kluby 1.A třídy zaujaly kladné většinové stanovisko k případnému rozšíření této soutěže na 16 účastníků v soutěžním ročníku 2013/2014. Devět klubů hlasovalo pro, pět proti. O všem rozhodoval výkonný výbor na svém zasedání dne 22. října v Jičíně.

V tomto kole se nepodařilo vstřelit branku Kostelci n.O. (celkem 4x), Třebechovicím p.O. (celkem 2x), Ohnišovu (celkem 4x) a Polici nad Metují (celkem 7x).

Gól v utkání v dosavadním průběhu soutěže také nevstřelily Roudnice (4x), Dobruška (4x), Nový Hradec Králové (2x), Přepychy (2x), Úpice (1x), Kunčice (1x), Vysoká n.L. (1x), Černilov (1x) a Vrchlabí (1x).

V každém zápase se alespoň jednou v 11 kolech trefili svěřenci Jana Krause z Chlumce n.C..

Celkem padlo v 11.kole 20 branek, průměr 2,85 gólu na utkání.
(v 10.kole 29 branek, průměr 4,14 gólu na utkání, v 9.kole 19 branek, průměr 2,71 gólu na utkání, v 8.kole 27 branek, průměr 3,85 gólu na utkání, v 7.kole rekordních 30 branek, průměr 4,28 gólu na utkání, v 6.kole 24 branek, průměr 3,42 gólu na utkání, v 5.kole 18 branek, průměr 2,57 gólu na utkání, v 4.kole 19 branek, průměr 2,71 gólu na utkání, v 3.kole 17 branek, průměr 2,42 gólu na utkání, v 2.kole 19 branek, průměr 2,71 gólu na utkání, v 1.kole 27 branek, průměr 3,85 gólu na utkání). Střelci se tedy zatím nejlépe činili v 7.kole, nejméně branek - 17 - padlo v 3.kole.

KANONÝŘI 1.A TŘÍDY (po 10.kole)

9 - Neppl (Nový Hradec), Winter (Úpice)
8 - R.Brzek (Kunčice)
, Šlechta (Vrchlabí),
6 - Hašek (Přepychy), Jakoubek (Vrchlabí), Doležal (Kunčice)

5 - Macháček (Ohnišov), Štěnička (Černilov), J.Jelínek (Chlumec), Laštovička (Kunčice), Hájek (Dobruška), Olšák (Nový Hradec), Prát (Přepychy)
4 - Kárník (Přepychy), J.Kučera (Chlumec), Šmíd (Nový Hradec), Dobýval (Ohnišov), Jandík (Police n.M.)
3 - R.Kyral, Lochman (Třebechovice), Dohnálek (Vysoká n.L.), Mikušík (Dobruška), Beneš (Chlumec), Páter (Nový Hradec), L.Šrámek (Kostelec), Kmoníček, Dvořáček (Roudnice), Ježek (Černilov), P.Kraus (Vrchlabí)
2 - M.Jindra (Nový Hradec), Bolehovský, J.Šrámek, Řehák, Švandrlík (Kostelec), Hanuš, Bráborec, Hermann, M.Kučera (Chlumec), Vích, Pokorný (Třebechovice), Macháček, Jarkovský, Jelínek (Vysoká n.L.), Rada, M.Kejzlar, Hanzlík (Úpice), Votoček, Kolář (Vrchlabí), Hušek (Černilov), Kollert (Police n.M.), Šulc (Kunčice), Slezák (Roudnice), David, D.Brzek (Ohnišov), vlastní (Přepychy)
1 - Haken, Šulc, Kalaš, Dvořák, Samek, Bitnar, vlastní (Vysoká n.L.), D.Jelínek, Havránek (Chlumec), Mašek, Umlauf (Kostelec), Janata, Hruška, Kratochvíla, Vik, Hornych, Rohlíček (Kunčice), Koblížek, Bednář, T.Krejcar, Samšeňák, Jiroutek (Roudnice), Kovaříček, Kupec, Čtvrtečka (Přepychy), Čapek, Filip,  Linhart, P.Benák jun., Jarotek (Černilov), Panýr, Hawel, Vejnar, Burger, Šulc (Vrchlabí), Fetter, Mytiska (Ohnišov), Schubert, Pášma, Klapkovský, Paulů (Police n.M.), Mach, Šulitka, Marel, Čáp, Stránský (Úpice), M.Dostál, Doubek, Kováč, Jirásek, P.Krahulec (Dobruška), Přiklopil, Kolář, Jarotek (Nový Hradec), vlastní, Krejčí, Hruška (Třebechovice)1.B TŘÍDA MUŽI - skupina A

 


CO ZAUJALO V PROGRAMU 11.KOLA :

Jako zápas kola jsme vybrali utkání Baník Žacléř - Rudník. Proč - Žacléř je čtrnáctý, Rudník třináctý, Žacléř v minulém kole uštědřil šestku Janským Lázním na jejich půdě, Rudník rozebral Mladé Buky v poměru 4:0. Tyto skutečnosti říkaly - to bude zápas jako řemen, byť o samotný závěr tabulky, jehož závěrečnou pětici tvoří kluby z Trutnovska.

Baník Žacléř svého soupeře doma rozebral v poměru 5:1 (12., 35., 54.m. Lukáš Vít, 33.Skála, 62.Kovačík) a ve dvou kolech nastřílel jedenáct branek (!!!). Už do přestávky vedli domácí 3:1, před 120 diváky pískal Stejskal. Jak zápas hodnotil domácí Baník: "Domácí zopakovali velmi dobrý výkon z minulého týdne, již v první půlhodině dali tři branky. Pro hosty mohla být nadějná poslední pětiminutovka první půle, když Čáp snížil a vzápětí zahodil další tutovku. Ve druhé půli domácí přidali další dva góly a poté se utkání jen dohrávalo." A trenér Žacléře Votoček má chuť na další úspěch v Kopidlně ...

Sobota určitě zaujala i zápasem Stará Paka - Libáň. Domácí tři zápasy z posledních čtyř prohráli a na utkání se dívali s obavami. Konečný výsledek zněl 2:2 a staropačtí zachraňovali alespoň bod brankou Krejčího v 90.minutě zápasu. Libáň vedla v poločase již 2:0, v 12.minutě se trefil Banyácski, v 26.minutě pak Balcar. V 60.minutě křesal naději pro domácí fotbalisty Zavadil kontaktním gólem, v samém závěru vybojoval tým trenéra Kličky remízu. Rozhodčí utkání Leoš Bednář se zapotil, udělil celkem 10 žlutých karet (4:6), z toho pět v závěrečné desetiminutovce. Remíza se vynořila ze sobotní padající mlhy ...

Nové Město doma rozebralo Janské Lázně v poměru 6:1, defenzíva hostů obdržela v posledních dvou utkáních celkem 12 branek. Miloš Killar, trenér domácích, řekl k zápasu toto: "Dokázali jsme si připravit dostatek střeleckých příležitostí, vycházelo nám i zakončení. Hosté se v závěru prvního poločasu pokusili průběh utkání zdramatizovat, tentokrát jsme však žádnou blamáž nepřipustili a získali všechny body, tolik potřebné k udržení kontaktu s vedoucími týmy soutěže." Trenéra a diváky potěšil třemi góly Starý, dva dal Paďour, jeden J.Vítek, za hosty Kult.

V Hostinném se diváci bavili, Tatran prokazuje, že je tým, v jehož zápasech nemůžeme čekat nezajímavou podívanou s málo brankami. Střetnutí s FK Mostek skončilo konečným výsledkem 5:4 (!!!), domácí ještě v 72.minutě prohrávali 2:4. Ostatně - o něčem svědčí celkové skóre po sobotě třetího týmu tabulky, to zní 24:31. Vice na stránkách Tatranu Hostinné ... O famózním obratu se zmiňuje Krkonošský deník.
O utkání i dalších zápasech 1.B třídy píše Krkonošský deník.

Dva debakly utrpěly domácí celky v následujících dvou zápasech.

Kopidlno výhrou 5:0 v Mladých Bukách dotáhlo bodově vedoucí Starou Paku a na skóre je již první. Utkání sehrálo navíc bez střelce Jiřího Odvárka. O zápas píše Jičínský deník ...

V derby Jičínska Sobotka doma vyzvala Jičín B, ve kterém obvykle září střelec Mezsároš. A výsledek - jičínská rezerva se pod Humprechtem hodně vytáhla a domácí rozesmutnila výsledkem, který příliš často hosté nedosahují. Jičínský trenér Ruzsó může totiž hodně chválit svůj tým za výsledek 6:0 a Mezsároše za dva góly.

A neděle - to se hrál zápas, který je hříchem si nechat ujít. SK Miletín - Sokol Bílá Třemešná, derby přes Třebihošť, miletínská hospůdka na stadionu bude zřejmě v obležení. Třemešná se rozjela, Miletín hraje dobrý fotbal, lepší nedělní odpoledne si v Miletíně nemohli přát. Hosté postrádali brankáře Vočku.
Zápas nakonec skončil remízou 1:1.

Branku v tomto kole nevstřelily týmy Mladých Buků (celkem 5x), Hostinného (celkem 2x) a Sobotky (poprvé v soutěži).

Branku v utkání dále nevstřelili fotbalisté Janských Lázní (celkem 5x), Libáně (celkem 3x), Jičína B (celkem 3x), Kopildna (celkem 3x), Mostku (celkem 2x), Nového Města n.M. (celkem 2x), Miletína (celkem 2x) a Rudníku (celkem 2x).

V každém zápase se alespoň jednou trefili fotbalisté Staré Paky, Bílé Třemešné a také Baníku Žacléř (!). Zde palec nahoru !

Celkem padlo v 11.kole rekordních 39 branek, což je téměř neuvěřitelný průměr 5,57 gólu na utkání. 
(v 10.kole 29 branek, průměr 4,14 gólu na utkání, v 9.kole 30 branek, průměr 4,28 gólu na utkání, v 8.kole 28 branek, průměr 4 góly na utkání, v 7.kole 23 branek, průměr 3,28 gólu na utkání, v 6.kole pouhých 15 branek, zatím naprosto nejnižší průměr na utkání 2,14 gólu na utkání, v 5.kole 34 branek, průměr 4,85 gólu na utkání, v 4.kole 30 branek, průměr 4,28 gólu na utkání, v 3.kole 21 branek, průměr 3,00 gólu na utkání, v 2.kole 19 branek, průměr 2,71 gólu na utkání, v 1.kole 32 branek, průměr 4,59 gólu na utkání).
Rekord tedy vytvořili střelci v posledním 11.kole.KANONÝŘI 1.B TŘÍDY - skupina A (po 10.kole)

10 - David (Nové Město n.M.), Mezsároš (Jičín B)
7 - Odvárko, Machačný (Kopidlno), Krejčí (Stará Paka), Balcar (Libáň),
6 - Hendrych (Bílá Třemešná), Kubišta (Sobotka), L.Vít (Žacléř)
5 - Machalík (Mladé Buky), Jos.Kubelka (Bílá Třemešná), Rulc (Sobotka), Havlík (Libáň), Hylmar, D.Čáp (Rudník), Janata (Žacléř)

4 - Kuchta (Stará Paka), Andrle (Mostek), D.Kubelka (Bílá Třemešná), L.Novák (Rudník), Nosek, Polák (Hostinné), Havelka (Kopidlno), Kult (Janské Lázně)
3 - Havránek (Rudník), Berger, Pavlíček (Stará Paka), Liška, R.Toth, Brhel (Mladé Buky), J.Dřímal (Kopidlno), Přikryl (Sobotka), Z.Prokop (Janské Lázně), Kalinka, Hlavatý, Banyácski (Libáň), Hátle, Urban, Bartoníček, Jukl (Miletín), D.Kracík, Maličký (Hostinné), Zákravský, Starý, Srubjan, Paďour (Nové Město), Ondráško (Žacléř), Honců (Mostek), Zugar (Jičín B), Jar.Kubelka (Bílá Třemešná)
2 - Machačka, Němeček (Miletín), D.Duchek, Záruba (Mostek), D.Nossek, L.Kracík, L.Horák, Kováč, Zeman (Hostinné), Koza, Lichter (Nové Město), Hnát, Janáček (Kopidlno), Sameš, Štelzer (Janské Lázně), Materna, Kocourek (Jičín B), Kotyk, Skála (Žacléř), J.Stránský (MIletín)
1 - Pluhař, Ulvr, Fejfar, Hladík, Portyš, Kořínek, Srb (Jičín B), Brožek, Mikolajczyk, Franze, Kovačík, vlastní (Žacléř), Kábrt, Sapár, Dvořák mladší (Janské Lázně), Vr.Robek, Hanuš, Polák, Rachota, Jirák, Kuhn, O.Pacák (Mostek), Víšek, Štemberka (Rudník), T.Otradovský, Hažer, M.Pátý, T.Kubelka (Bílá Třemešná), Slavík, J.Kracík (Hostinné), Kulda, Porubský, Bláha, Kunt, Topič, Zavadil (Stará Paka), Zikmund, L.Komárek, P.Komárek, Poutník, Klaban (Kopidlno), Brentner, Leplt, F.Lánský  (Miletín), Darebník, J.Vítek (Nové Město n.M.), Knížek, vlastní (Libáň), Šnajdr (Sobotka)


 

  1.B TŘÍDA MUŽI - skupina B

 


CO ZAUJALO V PROGRAMU 11. KOLA :

Pětkrát se hrálo v sobotu, dvakrát bude výkop v neděli.

Bonbónek kola - třetí Častolovice hostily první Deštné, hrálo se v sobotu v 15,30, alternativy byly jasné, pokud Deštné vyhraje, odstup od třetího týmu bude již osm bodů, pokud vyhrají Častolovice, hodně vyrovnají čelo tabulky.
Nakonec zápas skončil remízou 1:1.

Lokomotiva Hradec Králové dala sice branku, první od 15.září, ale pět jich naopak v Opočně inkasovala. Domácí Spartak vyhrál 5:1 a vzhledem k jeho postavení v tabulce to jsou body zlaté.

Důležité body si doma vybojovalo i České Meziříčí výhrou 2:1 nad Provodovem. Hosté přijeli ověnčeni skalpem Třebše z minulého kola, ale tento výsledek nepotvrdili.

Z Police n.M. si za remízu 2:2 přivezly bod Doudleby, byla to první remíza Velešova.

Výhru 3:2 si připsaly Malšovice v souboji s béčkem Dobrušky. Hosté šli do vedení již v 5.m. brankou Zrzavého, pak třikrát stříleli domácí, v 14.m. vyrovnal Bartoš, v 17.m. Lemon obrátil stav na 2:1 pro domácí, po přestávce přidal další trefu v 57.m. Tobiášek. Hosté korigovali Altem v 84.minutě.
I o tomto utkání referují trenéři jednotlivých týmů z Hradecka ...

V neděli se v Třebši představil Slavoj Předměřice, domácí vedli již ve 2.minutě díky Majerovi, ve 12.minutě vyrovnal předměřický Strakatý a tím brankový účet končil. Remíza 1:1 tedy Sokolu nestačila na předstihnutí vedoucího Deštného. Domácí pochválili hostům bezchybnou obranu.

V Černíkovicích se představil Borohrádek, domácí vyhráli zcela jasně 5:2, střelec Vik se trefil třikrát.

Celkem padlo v 11.kole opět slušných 29 branek, průměr činil 4,14 gólu na utkání
(
v 10.kole 24 branek, průměr 3,42 gólu na zápas, v 9.kole nejméně za soutěž 20 branek, průměr 2,85 gólu na zápas, v 8.kole 30 branek, průměr 4,28 gólu na zápas, v 7.kole výtečných 36 branek, což byl vynikající průměr 5,14 gólu na utkání, v 6.kole 32 branek, což je průměr 4,57 gólu na utkání, v 5.kole 25 branek, průměr 3,57 gólu na utkání, v 4.kole 31 branek, průměr 4,42 gólu na utkání, v 3.kole 21 branek, což je průměr 3,00 gólu na utkání, v 2.kole nádherných 40 branek, což je průměr 5,71 gólu na utkání, v 1.kole 29 branek, průměr 4,14 gólu na utkání).
Rekordně tedy střelci pálili ve 2.kole, kdy se síť za gólmany napjala celkem čtyřicetkrát (!).


Branku v tomto kole vstřelily všechny týmy soutěže, po čtyřech kolech půstu se konečně trefila i hradecká Lokomotiva, ale bylo to při porážce 1:5.

Gól v utkání v dosavadním průběhu soutěže nevstřelily celky Lokomotivy Hradec Králové (celkem 5x),  Police n.M. B (4x), Borohrádku (celkem 3x), Českého Meziříčí (3x), Doudleb n.O. (2x), Předměřic (2x),  Dobrušky B (2x), Malšovic (1x), Provodova (1x), Opočna (1x) a Deštného (1x).

V každém zápase se alespoň jednou trefili fotbalisté Sokola Třebeš, Častolovic a Černíkovic. Zde rovněž palec nahoru !


KANONÝŘI 1.B TŘÍDY - skupina B (po 10.kole)


12 - Vik (Černíkovice), Sehnal (Častolovice)
8 - Strakatý (Předměřice)
7 - Farkaš (Třebeš), Kopsa (Doudleby), O.Polák (Opočno), Bartoš (Malšovice)
6 - Kaplan, Umlauf (Deštné), Kollert (Police n.M. B),  Majer (Třebeš), L.Jelen (Opočno), Eimer (Provodov)

5 - Ziegler (Lokomotiva HK), Zbořil (Třebeš), Dušánek, Pataki (Police n.M. B), Blažej (Provodov), D.Hanuš (Černíkovice)
, Kotyza (Doudleby), Lemon (Malšovice)
4 - Kouba (Deštné), Pav.Mizerík (Třebeš), M.Přikryl, Pav.Mráz, T.Přikryl (Častolovice), Hrouda (Černíkovice), P.Matějus (Borohrádek), Tobiášek (Malšovice)
3 - Schejbal (Lokomotiva HK), Kráčmer (Doudleby), Soukup (Předměřice), Vojnar, Moravec (Borohrádek), Ježek, Krajňák (České Meziříčí), Stieber (Černíkovice), Muller (Provodov), Kánský (Deštné), Hečko (Police n.M. B)
2 - T.Hojný (Doudleby), Liška, T.Sazima (Borohrádek), Pfeifer, Macek, Vrabec (Provodov), M.Zatloukal, Tuček, Prouza (Deštné), Stieber (Černíkovice), Tichý (Lokomotiva HK), Michl, Hubáček, Svatoň, Zrzavý (Dobruška B), Sochor, Heglas (Třebeš), Frank (Předměřice), Musil, Pfeifer, T.Přibyl (Opočno), Hauk (Police n.M. B), Ninger (Malšovice), Cvejn (Častolovice), Baše (České Meziříčí)
1 - Včelák, Rudolf, L.Zatloukal, Drapák (Deštné), V.Malý, Kováč, M.Malý, M.Eimann, Štětina, Čančara, Macek, L.Petr, Alt (Dobruška B), Javůrek, Šubrt (Lokomotiva HK),  J.Čermák, J.Matějus, A.Čermák, Brendl (Borohrádek), M.Brandejs, Kuhn (Častolovice), Langr, Pav.Mazura, Vidlička, Mart.Mazura (Doudleby), Škrabal, Školník, Krulich, Lukášek, Čuda (Opočno), Krucký, J.Jareš, Luňák (Malšovice), Obst, Vlkanova, Černý, Štajer, Krykorka, Munzar, Zeman (Třebeš), Pařízek, Vacek, Beneš, Kuneš (Provodov), Španiel, Kozák, Rezek, Slezák (České Meziříčí),  Hronek, Bareš, Voborník, Vejprava, Pekáč, Kašpar, Hlavatý (Předměřice), Tér, Čermák, Tauc (Police n.M. B), Bárta, Vlk, Mitana, Víteček, Dulínek, vlastní (Černíkovice)

A co se také může dít při utkání, o tom je záběr z nižší soutěže na Bruntálsku ...

 


PICT0005            Ilustrační foto            PICT0170


Že se penalta může opakovat, to všichni víme, méně obvyklé je to, že dvakrát, a vůbec neobvyklé je, že ji gólman třikrát chytil. Podívejte se zde ...

Pravidelné zpravodajství o fotbalových soutěžích Královéhradeckého kraje včetně ohlasů trenérů a dalších zajímavostí přináší úterní číslo (23.října) týdeníku Fotbal v kraji (informace o předplatném zde).


Posední vydání

 

 

 

 

 

 

 

 


Vytvořeno: 19.10.2012
redakce

Kalendář akcí
« 02 / 2019 »
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace