Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací aktiv KFS otevřel novou sezónu, od soutěžního ročníku 2016/2017 se krajská 1. B třída vrátí do podoby dvou skupin po 14 týmech


Datum akce: 30.11.-0001



A1A Krajský přebor muži

01 TJ Slovan Broumov

02 SK Jičín

03 TJ Dobruška

04 Sokol Provodov

05 FC Slavia Hradec Králové

06 FC Kostelec nad Orlicí

07 FK Náchod (výměna Sokol Kratonohy)

08 RMSK Cidlina Nový Bydžov

09 FK Chlumec nad Cidlinou

10 MFK Trutnov "B"

11 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

12 FK Vysoká n/L.

13 Sokol Kratonohy (výměna FK Náchod).

14 MFK Nové Město nad Metují

15 SK Týniště nad Orlicí

16 TJ Červený Kostelec


A2A 1. A třída muži

01 FC Vrchlabí o. s.

02 TJ Sokol Třebeš

03 TJ Lázně Bělohrad

04 TJ Sokol Nepolisy

05 SK Sobotka

06 FK Černilov

07 SK Sparta Úpice

08 T J Sokol Roudnice 

09 FC Nový Hradec Králové

10 SK Třebechovice pod Orebem

11 FC České Meziříčí

12 SK Miletín

13 SK Libčany

14 TJ Jiskra Hořice

15 SK Bystřian Kunčice

16 TJ SOKOL Bílá Třemešná

 
A3A 1. B třída – skupina A

01 FK Kopidlno

02 Lokomotiva Hradec Králové

03 FC Spartak Kobylice

04 TJ Sokol Malšovice

05 FK Chlumec nad Cidlinou B

06 SK Čechie Hlušice

07 TJ Sokol Libáň

08 TJ Slavoj Předměřice


A3B 1. B třída – skupina B

01 TJ Baník Žacléř

02 SK Jičín "B"

03 FK Dolní Kalná

04 TJ Rudník

05 TJ Tatran Hostinné

06 TJ Sokol Kunčice nad Labem

07 MFK Trutnov "C"

08 TJ SKP Valdice

 
A3C 1. B třída – skupina C

01 FK Velké Poříčí

02 SK Smiřice

03 TJ Dvůr Králové n. L. "B"

04 AFK Hronov

05 TJ Start Ohnišov

06 TJ Spartak Police nad Metují

07 TJ Spartak Opočno

08 FK Náchod "B"

 
A3D 1. B třída – skupina D

01 TJ Sokol Lípa n. O., občanské sdružení

02 TJ Sokol Zdelov

03 TJ Sokol Černíkovice

04 SK Albrechtice nad Orlicí

05 TJ Lokomotiva Borohrádek

06 FK Kostelec n. O. "B"

07 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

08 SK Solnice

C1A Vč přebor dorostu U-19

01 FC Vrchlabí

02 TJ Sokol Třebeš

03 FK Pardubice "B"

04 FC Olympia Hradec Králové "B"

05 FK Náchod s. r. o. "B"

06 MFK Nové Město nad Metují

07 FK Pardubičky

08 RMSK Cidlina Nový Bydžov

09 TJ Jiskra Hořice

10 MFK Trutnov

11 SK Vysoké Mýto o. s.

12 TJ Svitavy

13 TJ Jiskra Litomyšl/Cerekvice

14 FK Letohrad z. s..

C1B Krajský přebor dorostu U-19

01 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř

02 SK Smiřice

03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

04 SK Solnice

05 FC Slavia Hradec Králové

06 MFK Trutnov "B"/Sparta Úpice 

07 TJ Jiskra Česká Skalice

08 SK Týniště nad Orlicí

09 FK Chlumec nad Cidlinou

10 SK Třebechovice pod Orebem

11 TJ Dvůr Králové

12 Nová Paka/Stará Paka

13 RMSK Cidlina Nový Bydžov "B"

14 TJ Červený Kostelec


D1A Krajský přebor mladšího dorostu U-17

01 FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina

02 MFK Trutnov

03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.

04 FC Olympia Hradec Králové "A"

05 FK Jaroměř

06 TJ Červený Kostelec

07 TJ Sokol Třebeš

08 FC Vrchlabí o. s.

09 TJ Slovan Broumov

10 SK Jičín

11 FK Kostelec n. O./Častolovice

12 Nová Paka/Stará Paka

13 FC Olympia Hradec Králové "B"

14 MFK Nové Město nad Metují

15 FC Slavia Hradec Králové/Stěžery

16 TJ Jiskra Hořice/Dohalice

 

E1A Krajský přebor starších žáků U 15

01 FK Chlumec nad Cidlinou/RMSK Cidlina

02 SK Sparta Úpice/Rtyně v Podkrkonoší

03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou.

04 FC Olympia Hradec Králové "A"

05 FK Jaroměř

06 TJ Červený Kostelec

07 TJ Sokol Třebeš

08 FC Vrchlabí o. s.

09 TJ Slovan Broumov

10 SK Jičín

11 FK Kostelec n. O./Častolovice

12 Nová Paka/Stará Paka

13 FC Olympia Hradec Králové "B"

14 MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš Česká Skalice

15 FC Slavia Hradec Králové/Stěžery

16 TJ Jiskra Hořice/Dohalice

E2A Krajská soutěž starších žáků U 15

01 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

02 SK Babí

03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

04 MFK Javorka

05 TJ Tatran Hostinné

06 SK Týniště nad Orlicí

07 TJ Dobruška/Opočno

08 FC Nový Hradec Králové

09 TJ Slavoj Předměřice

10 TJ Velké Poříčí

11 Sportovní klub Třebechovice p. O.

12 Baník Vamberk/Doudleby nad Orlicí

 

C2A Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina A

01 FK Kopidlno

02 volný los

03 TJ TK Žlunice

04 TJ Rudník

05 TJ Tatran Hostinné

06 SK Čechie Hlušice

07 TJ Slavoj Skřivany

08 TJ Sokol Bílá Třemešná

 

C2B Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina B

01 FC České Meziříčí

02 Sokol Stěžery

03 Rasošky/Josefov

04 TJ Lokomotiva Borohrádek

05 Lokomotiva Meziměstí/Teplice nad Metují

06 Baník Vamberk/Doudleby nad Orlicí

07 TJ Dobruška/Opočno

08 TJ Slavoj Předměřice

 
Do Krajského poháru mladších přípravek je přihlášeno 14 klubů, do Krajského přeboru starších přípravek 28 klubů a do Krajského přeboru mladších žáků 24 klubů.


LOS POHÁR KFS V SOUTĚŽNÍM ROČNÍKU 2015/2016


PŘEDKOLO 25-26. ČERVENCE 2015

01. Kratonohy volný los

02. Malšovice - SK Bystřian Kunčice, SO 25.07., 17,30

03. Vysoká nad Labem volný los

04. Hlušice - Libčany, SO 25.07., 17,30

05. Slavia Hradec Králové volný los

06. Libáň - Nepolisy, SO 25.07., 17,30

07. Albrechtice n. O. - SK Týniště n. O., NE 26.07., 17,30

08. SK Smiřice - FK Černilov, SO 25.07., 17,30

09. SKP Valdice - TJ Lázně Bělohrad, NE 26.07., 17,30

10. TJ Rudník - Sokol Bílá Třemešná, SO 25.07., 17,30

11. Sokol Myštěves - FK Chlumec n. C.

12. FK Kopidlno - SK Sobotka, NE 26.07., 17,00

13. FK Dolní Kalná - RMSK Cidlina N. Bydžov, NE 26.07., 17,00

14. Spartak Kobylice - Jiskra Hořice

15. SK Jičín volný los

16. TJ Sokol Kunčice n. L. - FC Vrchlabí, SO 25.07., 17,00

17. Červený Kostelec volný los

18. Baník Žacléř - Sparta Úpice, NE 26.07., 17,30

19. Velké Poříčí - Broumov, SO 25.07., 17,30

20. Hostinné - Miletín, SO 25.07., 17,30

21. Ohnišov - Nové Město n. M.

22. Zdelov - Sokol Třebeš, NE 26.07., 17,30

23. AFK Hronov - TJ Dobruška, NE 26.07., 17,30

24. Lípa nad Orlicí - Nový Hradec Králové, SO 25.07., 17,30

25. FK Náchod volný los

26. Předměřice - Roudnice

27. Police n. M. - Provodov, SO 25.07., 17,30

28. Borohrádek - České Meziříčí, NE 26.07., 18,00

29. Černíkovice - Rychnov nad Kněžnou, NE 26.07., 17,30

30. Lokomotiva Hradec Králové - SK Solnice, SO 25.07., 17,30

31. Doudleby n. O. - Kostelec n. O., SO 25.07., 17,30

32. Opočno - Třebechovice p. O., SO 25.07., 17,30



Na základě dřívějšího usnesení VV KFS bylo na losovacím aktivu přistoupeno k zhodnocení dvouletého cyklu nového modelu 1. B třídy a byly nastaveny některé parametry ročníku 2015/2016 (bez vložených střed, systém Bergerových tabulek i v jarní části, jiný typ bonifikace pro jarní část v počtu poloviny získaných bodů po podzimu). Celkovou analýzu přinesl týdeník Fotbal v kraji dne 8. dubna 2015.
Následným avizovaným hlasováním rozhodli zástupci klubů 1. B třídy o návratu k systému dvou skupin po 14 účastnících od soutěžního ročníku 2016/2017 a k celkovému snížení účastníků z 32 klubů na 28, toto stanovisko bude závazné pro následné jednání VV KFS.

 

 Některé zásadní změny v oblasti kopané mládeže se stručným výkladem dopadů přineseme později ...

 


Vytvořeno: 27.6.2015
VV KFS, Ladislav Brož, Vladimír Blažej

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace