Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 9. dubna 2015


Datum akce: 30.11.-0001

STK schvaluje dohodu:

C2E 0803 Roudnice/Lhota – Myštěves                    neděle 03.05.2015      začátek 14,30

C2F 0504 České Meziříčí – Předměřice                   neděle 12.04.2015      začátek 14,00

E2C 0604 Hronov – Týniště                                     neděle 19.04.2015      začátek 10,30

Pohár U 15 Dvůr Králové – Javorka                        čtvrtek 30.04.2015     začátek 17,00

Pohár U 15 Hořice – Olympia HK                           úterý 28.04.2015        začátek 17,00

 

STK schvaluje dohody u odložených utkání z období 1. – 5. dubna 2015

 

C1A 1603 Česká Třebová – Třebeš                         středa 15.04.2015       začátek 17,30

C1A 1604 Olympia HK – MFK Trutnov                 čtvrtek 16.04.2015     začátek 17,00

C1A 1606 Vysoké Mýto – Dvůr Králové                středa 15.04.2015       začátek 17,00

C2D 0101 Kosičky – Vamberk/Doudleby               pátek 17.04.2015        začátek 17,30

C2D 0103 Stěžery – Skřivany                                  pátek 01.05.2015        začátek 14,30

C2D 0104 Hostinné – Rudník                                  pátek 01.05.2015        začátek 16,00

C2E 0102 Javorka – NoPaka/StPaka                       pátek 24.04.2015        začátek 17,30

/Lázně Bělohrad/

C2E 0103 Myštěves – Roudnice/Lhota                    pátek 01.05.2015        začátek 16,00

C2F 0101 Babí – Rasošky-Josefov                           středa 06.05.2015       začátek 17,00

C2F 0102 Úpice/Rtyně – Předměřice                       neděle 19.04.2015      začátek 15,00

/Úpice/

C2F 0103 Velké Poříčí – České Meziříčí                  neděle 26.04.2015      začátek 13,00

E2C 0101 Dvůr Králové – Hořice/Dohalice              středa 15.04.2015       začátek 17,00

E2C 0102 Černilov – RSCM Rozkoš                         středa 22.04.2015       začátek 17,30

E2C 0103 Hronov – Rychnov                                    středa 15.04.2015       začátek 17,30

E2D 0101 Babí – Vamberk/Doudleby                       středa 13.05.2015       začátek 17,30

E2D 0102 Úpice/Rtyně – Třebechovice                    čtvrtek 16.04.2015     začátek 17,00

/Úpice/

E2D 0103 NoPaka/StPaka – České Meziříčí             středa 15.04.2015       začátek 17,30

A1A 2003 Broumov – Vysoká n/L.                           středa 15.04.2015       začátek 17,00

A1A 2004 Dobruška – Lázně Bělohrad                     čtvrtek 07.05.2015     začátek 17,00

A1A 2005 Úpice – Chlumec n. C.                             středa 29.04.2015       začátek 17,30

A2A 2001 Ohnišov – Třebeš                                     čtvrtek 30.04.2015     začátek 17,00

A2A 2003 Vrchlabí – Třebechovice                          pátek 01.05.2015        začátek 14,00

A2A 2004 Hořice – Kostelec nad Orlicí                    středa 29.04.2015       začátek 17,30

A3E 0401 Žacléř – Dolní Kalná                                čtvrtek 07.05.2015     začátek 18,00

A3E 0402 Miletín – Kopidlno                                   středa 29.04.2015       začátek 17,30

A3E 0403 Police n. M. – Hronov                              čtvrtek 30.04.2015     začátek 17,00

A3F 0401 Lokomotiva HK – Malšovice                  středa 29.04.2015       začátek 17,30

A3F 0402 Doudleby – Černíkovice                          pátek 08.05.2015        začátek 17,00

A3F 0404 České Meziříčí – Albrechtice n. O.          čtvrtek 07.05.2015     začátek 17,30

A3H 0402 Jaroměř B – Vamberk                             středa 22.04.2015       začátek 18,00

A3H 0403 Zdelov – Lípa n. O.                                 středa 13.05.2015       začátek 17,30

A3H 0404 Deštné – Předměřice                               čtvrtek 07.05.2015     začátek 17,30 

C1A 2008 Vysoké Mýto – RMSK                           čtvrtek 07.05.2015     začátek 17,00

C1B 1201 Žacléř – Vrchlabí                                     čtvrtek 07.05.2015     začátek 16,15

C1B 1202 Solnice – Smiřice/Jaroměř                        pátek 08.05.2015        začátek 11,00 

C1B 1206 Třebechovice – Červený Kostelec           středa 22.04.2015       začátek 17,00

C2D 0401 Vamberk/Doudleby – Skřivany               pátek 15.05.2015        začátek 17,00

/Vamberk/

C2D 0402 Česká Skalice – Rudník                          pátek 08.05.2015        začátek 16,00

C2D 0403 Kosičky – Hostinné                                 pátek 08.05.2015        začátek 17,00

C2F 0403 Babí – Meziměstí/Teplice                         pátek 01.05.2015        začátek 17,00

C2F 0404 Úpice/Rtyně – Velké Poříčí                     čtvrtek 23.04.2015     začátek 17,00

/Úpice/

D1B 1407 Vrchlabí – Broumov                                středa 22.04.2015       začátek 15,30

/Podhůří/

E1A 1407 Vrchlabí – Broumov                                středa 22.04.2015       začátek 17,30

/Podhůří/

D1B 1601 Dobruška/Opočno – Nové Město n         středa 15.04.2015       začátek 16,30 

D1B 1603 Kostelec/Častolovice – MFK Trutnov    středa 29.04.2015       začátek 17,00

D1B 1605 Třebeš – Jaroměř/Smiřice                         čtvrtek 16.04.2015     začátek 17,30

E1A 1603 Kostelec/Častolovice – Javorka               středa 15.04.2015       začátek 17,00

E1A 1605 Třebeš – Jaroměř                                      čtvrtek 23.04.2015     začátek 17,30

E2C 0401 Hořice/Dohalice – Rychnov n. Kn.          středa 22.04.2015       začátek 17,30

/Hořice č. 2/

E2C 0402 RSCM Rozkoš – Olympia HK                středa 13.05.2015       začátek 16,00

E2C 0403 Dvůr Králové – Týniště                           úterý 21.04.2015        začátek 17,30

E2C 0404 Černilov – Hronov                                   pátek 10.04.2015        začátek 17,30

E2D 0401 Vamberk/Doudleby – České Meziříčí     úterý 21.04.2015        začátek 17,30

/Vamberk/

E2D 0403 Babí – Hostinné                                       středa 29.04.2015       začátek 17,00

E2D 0404 Úpice/Rtyně – NoPaka/StPaka                středa 22.04.2015       začátek 17,30

/Rtyně/           

 

STK schvaluje změnu pořadatelství:

A3E 0503 Žacléř – Nepolisy                                     sobota 11.04.2015      začátek 15,00

/Nepolisy/

A3E 1203 Nepolisy – Žacléř                                     sobota 30.05.2015      začátek 17,00

/Žacléř/

A3G 0504 Mladé Buky – Libáň                               neděle 12.04.2015      začátek 15,00

/Libáň/

A3G 1204 Libáň – Mladé Buky                               sobota 30.05.2015      začátek 17,00

/Mladé Buky/

 

Chybějící dohody:

A3G 0402 Mladé Buky – Rudník

C1A 2005 Česká Třebová – Hořice

C2E 0404 Javorka – Myštěves

 

Utkání C1A 2004 FK Letohrad – Dvůr Králové n. L.:

C1A 2004  = 3 : 0 kontumačně dle SŘ čl. 58, odst. 3, hosté se k utkání nedostavili.

Dle RS 2014/2015, hlava 4, čl 1, odstavec a), uhradí klub Dvůr Králové klubu FK Letohrad 6.000,-- Kč a Královéhradeckému KFS uhradí klub Dvůr Králové 2.000,-- Kč.

Splatnost dle faktury KFS.

Klub FK Letohrad vystaví klubu Dvůr Králové fakturu. Doklad o úhradě klubu FK Letohrad  předloží klub Dvůr králové STK do 23.04.2015.

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč /bude odečtena z vkladu do soutěží/ za porušení RS 2014/2015 Hlava XXI, Hlášení výsledků a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A2A 2008 Bílá Třemešná – chybí hodnocení

A3G 0401 Milíčeves – chybí počet diváků

STK vyhlašuje: 

STK vyhlašuje výběrové řízení na pořádání finálového utkání Poháru hejtmana mužů, které se bude hrát ve středu 10. června 2015, úřední začátek 17,00 hodin. Příspěvek na pořádání finále je stanoven na 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, kabin a sociálního zařízení, vyplacení náhrad rozhodčím, pitný režim pro zúčastněná mužstva a rozhodčí, občerstvení pro hosty tohoto finále/. STK požaduje: kvalitní hrací plochu, kabiny a sociální zařízení, místnost pro občerstvení hostů finále /“VIPku“/. Zájemci o pořádání finále Poháru zašlou přihlášku do      15. 5. 2015, na mailovou adresu KFS kralovehradeckykfs@khfotbal.cz .                                                                                                                           Prozatímní žadatelé:                                                                                                                                      Sportovní klub Miletín

MFK Trutnov

STK dále vyhlašuje:  

STK vyhlašuje výběrové řízení na pořádání finálových turnajů /účast 4 týmů, sehrání 4 utkání = 2 x semifinále, o 3. místo, finále/ Pohárů JUTAGRASS U 19, Poháru MD U 17 a DATALIFE U 15, které se budou konat v sobotu 20. června 2015. Příspěvek na pořádání finále je stanoven na 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, kabin a sociálního zařízení, vyplacení náhrad rozhodčím, pitný režim pro zúčastněná mužstva a rozhodčí/. STK požaduje: kvalitní hrací plochu, kabiny a sociální zařízení. Zájemci o pořádání těchto finálových turnajů zašlou přihlášku do 15. 5. 2015, na mailovou adresu KFS kralovehradeckykfs@khfotbal.cz.

Žadatel:

TJ Baník Vamberk – U 19, U 15


Vytvořeno: 9.4.2015
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace