Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Losovací aktiv krajských soutěží pro ročník 2014/2015 - rozdělení týmů do soutěží a losovací čísla pro jednotlivé účastníky


Datum akce: 30.11.-0001



A1A Krajský přebor muži

01 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov

02 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

03 Fotbalový klub Jaroměř

04 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

05 FK Vysoká n/L.

06 TJ Lázně Bělohrad

07 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou

08 SK Libčany

09 TJ Sokol Kratonohy

10 Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“

11 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

12 Fotbalový club Slavia Hradec Králové

13 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

14 Sportovní klub Sparta Úpice

15 TJ Dobruška

16 Sportovní klub Jičín


A2A 1. A třída muži

01 FC Vrchlabí o. s.

02 Sportovní klub Sobotka

03 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

04 T J Sokol Roudnice

05 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

06 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí

07 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B

08 Sokol Provodov

09 FK Černilov

10 TJ SOKOL Bílá Třemešná

11 FC Nový Hradec Králové

12 MFK Trutnov B

13 SK Bystřian Kunčice

14 AFK Častolovice

15 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

16 Tělovýchovná jednota Start Ohnišov

 
A3A 1. B třída – skupina A

01 FC VTJ Milíčeves

02 Sportovní klub HOŠEK Robousy

03 Tělovýchovná jednota Sokol Nepolisy

04 FK Kopidlno

05 Tělovýchovná jednota Sokol Libáň

06 FC Spartak Kobylice

07 Sportovní klub Miletín

08 Sportovní klub Jičín B


A3B 1. B třída – skupina B

01 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř

02 FK Dolní Kalná

03 Fotbalový klub AFK Hronov

04 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné

05 Tělovýchovná jednota Rudník

06 FOTBAL CLUB Mladé Buky

07 TJ Spartak Police nad Metují, o. s.

08 MFK Trutnov C

 
A3C 1. B třída – skupina C

01 TJ SOKOL Deštné v Orlických horách – kopaná

02 Tělovýchovná jednota Spartak Opočno

03 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové

04 SK Smiřice

05 Fotbalový klub Jaroměř B

06 Fotbalový klub FC České Meziříčí

07 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

08 TJ  Sokol Malšovice

 
A3D 1. B třída – skupina D

01 TJ Sokol Lípa n. O. občanské sdružení

02 TJ Sokol Zdelov

03 Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice

04 Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí

05 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek

06 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou B

07 Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí

08 TJ Baník Vamberk

 

C1A Vč přebor dorostu U-19

01 FK Náchod s. r. o. B

02 Tělovýchovná jednota Jiskra Litomyšl

03 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

04 MFK Trutnov

05 FC Hlinsko

06 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

07 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

08 TJ Lanškroun, fotbalový oddíl

09 Tělovýchovná jednota Svitavy

10 Regionální mládežnický fotbalový klub „Cidlina“

11 SK Vysoké Mýto o. s.

12 Městský fotbalový klub Nové Město nad Orlicí

13 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s. B

14 FK Česká Třebová, s. r. o.

15 FK OEZ Letohrad

16 Fotbalový klub Pardubice B

 

C1B Krajský přebor dorostu U-19

01 FC Vrchlabí o. s.

02 SK Smiřice/Fotbalový klub Jaroměř

03 Fotbalový klub Chlumec

04 MFK Trutnov B

05 Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“

06 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

07 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

08 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

09 Fotbalový club Slavia Hradec Králové

10 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

11 Sportovní klub Solnice

12 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř


D1A Krajský přebor mladšího dorostu U-17

01 Sportovní klub Jičín

02 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

03 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

04 MFK Trutnov

05 Tělovýchovná jednota Borohrádek

06 Fotbalový klub Jaroměř/SK Smiřice

07 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov

08 FC Vrchlabí o. s.

09 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou

10 Fotbalový klub Slavia Hradec Králové

11 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

12 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

13 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

14 TJ Dobruška/Tělovýchovná jednota Spartak Opočno

 

E1A Krajský přebor starších žáků U 15

01 Sportovní klub Jičín

02 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

03 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

04 Fotbalový klub mládeže Javorka o. s.

05 Tělovýchovná jednota Borohrádek

06 Fotbalový klub Jaroměř/SK Smiřice

07 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov

08 FC Vrchlabí o. s.

09 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou/Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“

10 Fotbalový klub Slavia Hradec Králové

11 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

12 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

13 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

14 volný los

 

E2A Krajská soutěž starších žáků U 15 – skupina A

01 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

02 FK Černilov

03 1. Fotbalový klub Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka

04 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné

05 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ

06 Fotbalový klub FC České Meziříčí

07 volný los

08 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

 

E2B Krajská soutěž starších žáků U 15 – skupina B

01 Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš

02 Sportovní klub Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

03 Fotbalový klub AFK Hronov

04 SK Babí

05 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

06 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

07 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

08 TJ Baník Vamberk/Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí

 

C2A Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina A

01 TJ SPARTAK KOSIČKY

02 Fotbalový klub mládeže Javorka o. s.

03 Tělovýchovná jednota Sokol Myštěves

04 Tělovýchovná jednota Sokol Dohalice/Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

05 FK Kopidlno

06 Tělovýchovná jednota SLAVOJ Skřivany

07 1. Fotbalový klub Nová Paka/TJ SOKOL Stará Paka

08 volný los

 

C2B Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina B

01 Tělovýchovná jednota Sokol Malšova Lhota/Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

02 volný los

03 TJ Sokol Stěžery

04 TJ Rasošky – Josefov

05 T J Sokol Roudnice/Tělovýchovná jednota Sokol Lhota pod Libčany

06 Fotbalový klub FC České Meziříčí

07 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

08 TJ Baník Vamberk/Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí

 

C2C Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina C

01 Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš/TJ Jiskra Česká Skalice, o. s.

02 Sportovní klub Sparta Úpice/TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší

03 Tělovýchovná jednota Velké Poříčí

04 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné

05 Tělovýchovná jednota Rudník

06 SK Babí

07 TJ Sokol Bílá Třemešná

08 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Meziměstí o. s./Tělovýchovná jednota Slavoj Teplice nad Metují

 

                                                  (foto Lubomír Douděra)


Vytvořeno: 28.6.2014
Ladislav Brož

Kalendář akcí
« 11 / 2018 »
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930


AKTUALITY


Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace