Holý Lukáš
Fidra Jakub
Lehovec Petr

Karel Bíl, vedoucí mužstva (domácí):
Dnes to byl pro nás hratelný soupeř. Ovšem v první půli jsme byli v poli horší a navíc jsme po našich chybách dovolili hostům dvakrát skórovat. Ve druhé půli jsme se zlepšili a obléhali soupeřovu šestnáctku, ovšem bez kýženého efektu. A tak v závěru utkání se hosté z protiútoku ještě jednou trefili a uzavřeli výsledek zápasu na konečných 3:0. Nedá se nic dělat, musíme bojovat dál. Díky kluci za bojovnost a snahu.

Macháček Jaroslav-sekretář klubu (hosté):
Vstup do utkání se nám dnes podařil a výsledkem byla vstřelená branka.Pak jsme byli zbytečně nervozní a hodně nepřesní v kombinaci a v řešení finální fáze útoku.Ve druhém poločase nás domácí přehrávali a až naše 3 branka v síti domácích rozhodla o našem vítězství a do konce utkání jsme si ho v pohodě uhlídali..Nutno vyzvednout velmi kvalitní řízení utkání,zejména hlavního rozhodčího.