87. Mládek Radek
90. Hlaváč Jakub
60. Krahulec Pavel

M.Killar, trenér Dobrušky (domácí):
Utkání nebylo pohledné. My jsme situace řešili individuálně, utápěli se v kličkách, soupeř každou naši ztrátu využil přechodem do nebezpečných brejků. Svoji převahu zužitkoval ke vstřelení gólu. Po vyloučení našeho obránce se tým semkl, hráči zbytek utkání odmakali a za to si zaslouží pochvalu a uznání. Odměnou byla vyrovnávací branka v samém závěru a bod za penaltový rozstřel. Náš tým dnes ukázal charakter. I když se nedařilo, dokázali jsme tento fakt nahradit bojovností v závěru utkání.

Lukáš Ráček, vedoucí mužstva (hosté):
Jeli jsme do Dobrušky s respektem a s odhodláním získat alespoň bod. To se nám podařilo, ale spíše jsme dva body ztratili. V 1 pol. jsme mohli vést 3-0, ale ani 100% šance se nám nepodařilo proměnit. Do 2 pol. naši hráči nastoupili s tím, že utkání se nějak dohraje. Po vyloučení domácího hráče jsme zalezli na vlastní polovinu a čekali co se stane. Bohužel soupeř v poslední minutě vyrovnal a penalty nejsou naše disciplína. Takže si odvážíme pouze bod. Chválím naše mužstvo za 1. poločas.