Sestřih nejzajímavějších situací z 18. kola VOTROK krajského přeboru dospělých

Na sestřih situací se můžete podívat zde.

První zápas 18. kola se odehrál v Chlumci nad Cidlinou, který remizoval s Hořicemi 2:2.

Hradecká Slavia hostila Libčany. V tomto utkání padly tři červené karty. I přes to, že Slavia vstřelila první gól již ve třetí minutě, Libčany dokázaly domácí hradeckou Slavii porazit 3:2.

V Červeném Kostelci padl jediný gól, o který se postaral domácí borec Hlava. Svěřenci Karla Havlíčka porazili Broumov 1:0.

120 diváků v Kratonohách vidělo pouze bezbrankovou remízu s Dobruškou, která na úvod získala fantastické čtyři body.

Jaroměř hostila Úpici. Ta se radovala z gólu již v první minutě. Ovšem Sparta nedokázala tento výsledek udržet a ve čtyřicáté minutě srovnal na 1:1 Kořínek.

Týniště nad Orlicí je na vedoucí příčce s náskokem pěti bodů. Další vítězství svěřenců trenéra Hrubého se zrodilo s Novým Bydžovem, který prohrával již v páté minutě, když Hrubý junior dostal domácí do vedení. Ti nakonec těsný náskok uhájili.

Ve městě pohádek to dopadlo podobně. Jediný gól vstřelil brankáři hostů Lasákovi Jan Drusan.

Nejvíce branek, z toho tři z pokutových kopů, mohli vidět diváci v Lázních Bělohrad. V neděli jich padlo celkem devět. Hradecká Olympia vyhrála 6:3 a domácí mají starosti.

Vytvořeno: 25.3.2014