Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Andrejs: Týniště je favorit. Více ve Fotbalu v krajiO víkendu to vypukne. Krajské soutěže začínají, tedy i Votrok krajský přebor. „Týniště je jeho jasný favorit,“ říká předseda KFS Václav Andrejs. Na co se ještě chystá před jarní sezonou? To si přečtěte v rozhovoru v časopise Fotbal v kraji, který vychází už v úterý. Tady je jeho malá část.

Krajský přebor dospělých slibuje na jaře napínavý boj o postup i o záchranu. Kdo je podle vás nejžhavějším kandidátem na prvenství?

Pro mne je jasným favoritem na prvenství Týniště, které disponuje kvalitním hráčským kádrem a má ve svém středu několik hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží. Pro nás je podstatné, aby na konci soutěže se našel jeden tým, umístěný na jednom z prvních čtyřech míst, se zájmem postoupit. A byl konkurence schopný v divizi. Byla by škoda pro celý kraj, pokud bychom této možnosti nevyužili. Tabulka Votrok KP je rozdělena na dvě poloviny a zvláště boj o záchranu bude hodně zajímavý. Řada družstev ze spodní části tabulky disponuje velkou diváckou podporou, z tohoto důvodu očekávám, že dobrou návštěvnost si soutěž udrží i na jaře.

2014-03-14 00:35:01
redakce Fotbal v kraji

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace