Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Fotografií roku 2013 se stal snímek „Sundávání sítě“ Václava Mlejnka


  Novinkou 4. Galavečera krajského fotbalu se stalo vyhlášení soutěže „Fotbalová fotografie roku 2013“ a také dražba 5 fotbalových fotografií ve prospěch občanského sdružení Pferda, provozovateli tréninkové kavárny Láry Fáry v Rychnově nad Kněžnou.

  Do soutěže o Fotbalovou fotografii roku se přihlásilo 9 fotografů. Porota složená ze zástupců VV KFS a občanského sdružení Fotbal v kraji vybrala od každého fotografa jednu soutěžní fotografii, která byla vystavena přímo v Pelclově divadle v Rychnově nad Kněžnou. Účastníci galavečera pak svým hlasováním rozhodli o vítězné fotografii.

  Tou se nakonec stala fotografie Václava Mlejnka "Sundavání sítě" pořízená 16. listopadu 2013 po skončení zápasu náchodského okresního přeboru TJ Velichovky – Sokol Hejtmánkovice. Všem účastníkům soutěže patří poděkování za účast, vítězi gratulujeme a čeká na něj plaketa, stejně jako pro vítěze jednotlivých anket vyhlašovaných v rámci galavečera.

Velmi příjemnou součástí galavečera byla i dražba vybraných 5 fotografií autorů Lenky Prokopové, Martiny Hegerové, Miloše Kittlera, Martina Lehkého a Václava Mlejnka.   Děkujeme autorům fotografií a všem, kteří se dražby zúčastnili a přispěli tak k celkové vybrané částce 14.700,-Kč . Ta byla na konci galavečera předána sdružení pro všestranný rozvoj osob s mentálním postižením Ferda ( www.pferda.cz ).

Soutěž o Fotbalovou fotografii 2013 skončila, ale již nyní je možné pořizovat snímky pro příští ročník nové soutěže. Přejeme všem fotografům dobré světlo a spousty zajímavých a zejména radostných momentů na zelených trávnících i mimo ně. 

2014-02-03 08:57:14
Miroslav Hofmann

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace