Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Podzimní část soutěží starších žáků a dorosteneckých kategorií skončila, jaro v několika soutěžích v jiném týmovém obsazení


 


Krajský přebor staršího dorostu, mladšího dorostu a starších žáků se hraje v letošním soutěžním ročníku o 12 účastnících a jeho program pro jarní část soutěže je jasný, týmy sehrají 11 odvetných utkání.

V Krajském přeboru U-19 vede soutěž SK Solnice s 29 body, o dva body zpět je Jiskra Hořice a nováček AFK Probluz. Případné sestupové příčky patří Dobrušce, týmu Nová Paka/Stará Paka a Baníku Žacléř, ale hovořit o postupech a sestupech v dorostenecké kategorii je hodně předčasné, rozhoduje zájem klubů hrát vyšší soutěž a také to, jestli bude dorostenecký tým vůbec účastníkem příštího ročníku. Faktem zůstává, že kluby, které s dorosteneckou kategorií pracují, na této práci určitě profitují.

V Krajském přeboru U-17 (NADLER přebor) je v čele duo Sokol Třebeš (30 bodů) a FK Chlumec n.C./RMSK Cidlina (29 bodů). Soutěž je nepostupová a nesestupová, v této kategorii se fotbalisté především vychovávají.

V Krajském přeboru U-15 (ISOTRA přebor) je čelo vyrovnané, soutěž vede Olympia Hradec Králové před Slovanem Broumov (oba týmy získaly 30 bodů), s tříbodovým deficitem za nimi je třetí FC Vrchlabí. Soutěž se hraje v duálním systému společně s přeborem mladšího dorostu.


V jiném systému se hrají Krajské soutěže U-19 a U-15, zde se pro jarní část vytvoří vždy skupina finálová, ve které bude startovat nejlepších 8 týmů postupujících ze základních skupin, týmy, které do této skupiny nepostoupily, vytvoří skupiny o umístění.

Finálovou skupinu Krajské soutěže U-19 vytvoří těchto 8 týmů (týmy bojují o postup do Krajského přeboru U-19):
RSCM Rozkoš Česká Skalice, Sokol Stěžery, Slavoj Skřivany, FK Vysoká n.L./Třebeš, FK Kopidlno, Tatran Hostinné, SK Týniště n.O. a Sokol Bílá Třemešná.

Finálovou skupinu Krajské soutěže U-15 vytvoří těchto 8 týmů:
FC Olympia Hradec Králové B, FK Černilov, SK Týniště n.O., Nová Paka/Stará Paka, Hronov/Police n.M., Dobruška/Opočno, Dvůr Králové, FKM Javorka

Skupinu o umístění A Krajské soutěže U-19 vytvoří těchto 8 týmů:
Spartak Kosičky, SK Smiřice, TJ Rasošky, SK Sobotka, FKM Javorka, Sokol Červeněves, Sokol Myštěves, Sokol Lhota p.L.


Skupinu o umístění B Krajské soutěže U-19 vytvoří těchto 8 týmů:
Velké Poříčí, Meziměstí/Teplice n.M., Janské Lázně, SK Sparta Úpice, TJ Rudník, Slatina n.Z./Javornice, SK Babí, Vamberk/Doudleby n.O.


Skupinu o umístění Krajské soutěže U-15 vytvoří těchto 7 týmů:
RSCM Rozkoš Česká Skalice, SK Jičín, Jiskra Hořice, Tatran Hostinné, SK Třebechovice p.O., Meziměstí/Teplice n.M., Vamberk/Doudleby n.O.



V zimě čekají týmy i dvě pohárové soutěže.

Do JUTA GRASS poháru staršího dorostu vstoupí 30 kolektivů, všech 12 účastníků Krajského přeboru U-19 a nejlepších 18 týmů základních skupin Krajských soutěží U-19.
Z deseti tříčlenných skupin postoupí 10 vítězů do jarního osmifinále, kam rovněž přibudou účastníci Východočeského oblastního přeboru U-19.

Do DATALIFE poháru starších žáků vstoupí 24 týmů, všech 12 účastníků Krajského přeboru U-15 a nejlepších 12 týmů základních skupin Krajských soutěží U-15.

Z osmi tříčlenných skupin postoupí 16 účastníků z 1. a 2.míst do jarního osmifinále.

2013-11-10 20:13:17
Vladimír Blažej

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace