Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Aktiv sekretářů klubů proběhl v Opočně


Krajský přebor muži

01 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou

02 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

03 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

04 SK Libčany

05 Tělovýchovná jednota Slovan Broumov

06 TJ Dobruška

07 Sportovní klub Sparta Úpice

08 Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“

09 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

10 Sportovní klub Jičín

11 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

12 Fotbalový klub Jaroměř

13 TJ Sokol Kratonohy

14 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

15 Fotbalový club Slavia Hradec Králové

16 TJ Lázně Bělohrad 

 

1. A třída muži

01 FC Vrchlabí o. s.

02 T J Sokol Roudnice

03 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

04 AFK Častolovice

05 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové na Labem B

06 Tělovýchovná jednota SOKOL STARÁ PAKA

07 FC Nový Hradec Králové

08 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

09 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

10 SK Bystřian Kunčice

11 TJ Spartak Police nad Metují, o. s.

12 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí

13 FK Vysoká n/L.

14 TJ SOKOL Bílá Třemešná

15 Tělovýchovná jednota Start Ohnišov

16 FK Černilov 

 

1. B třída – skupina A

1 Sportovní klub HOŠEK Robousy

2 FC Spartak Kobylice

3 Tělovýchovná jednota LOKOMOTIVA Hradec Králové

4 Sportovní klub Sobotka

5 Tělovýchovná jednota Sokol Libáň

6 Sportovní klub Jičín B

7 TJ Sokol Malšovice

8 FK Kopidlno

1. B třída – skupina B

1 Tělovýchovná jednota Rudník

2 FK Dolní Kalná

3 Sportovní klub Janské Lázně

4 Sportovní klub Miletín

5 MFK Trutnov B

6 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné

7 FOTBAL CLUB Mladé Buky

8 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř

1. B třída – skupina C

1 TJ SOKOL Deštné v Orlických horách – kopaná

2 Fotbalový oddíl Jikra VEBA Machov

3 Fotbalový klub AFK Hronov

4 TJ Dobruška B

5 Sportovní klub Přepychy

6 Fotbalový klub FC České Meziříčí

7 Sokol Provodov

8 Tělovýchovná jednota Spartak Opočno

1. B třída – skupina D

1 Tělovýchovná jednota Velešov Doudleby nad Orlicí

2 SK Smiřice

3 TJ Baník Vamberk

4 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek

5 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou B

6 Sportovní klub Albrechtice nad Orlicí

7 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

8 Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice

 Vč přebor dorostu U 19

1 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

2 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

3 FK Česká Třebová

4 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

5 SK Vysoké Mýto o. s.

6 Fotbalový klub Pardubice B

7  Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

8  Regionální mládežnický sportovní klub „Cidlina“ B

9  FK Náchod s. r. o. B

10 1.FC Žamberk/FK OEZ Letohrad B   

 

Krajský přebor dorostu U 19

1 FC Vrchlabí o. s.

2 Chlumec nad Cidlinou/Lovčice

3 MFK Trutnov B

4 AFK Probluz

5 Nová Paka/Stará Paka

6 TJ Dobruška

7 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

8 Sportovní klub Solnice

9 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

10 Tělovýchovná jednota Baník Žacléř

11 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

12 FC Slavia HK/FC Nový HK 

 

Krajský přebor mladšího dorostu U 17 + starších žáků U 15

1 Chlumec nad Cidlinou/RMSK

2 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují

3 Kostelec nad Orlicí/Častolovice

4 FC Spartak Rychnov n. Kněžnou

5 Tělovýchovná jednota Červený Kostelec

6 FC Slavia HK/FC Nový HK

7 FC Vrchlabí o. s.

8 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

9 MFK Trutnov/Volanov

10 Fotbalový klub Jaroměř

11 Tělovýchovná  jednota Slovan Broumov

12 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš

Krajská soutěž starších žáků U 15 – skupina A

1 volný los

2 FC OLYMPIA HRADEC KRÁLOVÉ o. s.

3 Tělovýchovná jednota Jiskra Hořice

4 Nová Paka/Stará Paka

5 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné

6 Sportovní klub Jičín

7 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem

8 Fotbalový klub mládeže Javorka o. s.

Krajská soutěž starších žáků U 15 – skupina B

1 TJ Lokomotiva Meziměstí/TJ Slavoj Teplice nad Metují

2 Hronov/Police

3 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

4 TJ Dobruška

5 Regionální sportovní centrum mládeže Rozkoš

6 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

7 FK Černilov

8 Baník Vamberk/Doudleby nad Orlicí

Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina A

1 TJ SPARTAK KOSIČKY

2 TJ Sokol Stěžery

3 Tělovýchovná jednota SLAVOJ Skřivany

4 Sportovní klub Sobotka

5 Fotbalový klub mládeže Javorka o. s.

6 Smidary/Červeněves

7 Tělovýchovná jednota Sokol Myštěves

8 FK Kopidlno

Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina B

1 Slatina/Javornice

2 SK Smiřice

3 Vamberk/Doudleby

4 Vysoká/Třebeš

5 RSCM/Česká Skalice

6 volný los

7 Sportovní klub Týniště nad Orlicí

8 Tělovýchovná jednota Sokol Lhota pod Libčany

Krajská soutěž dorostu U 19 – skupina C

1 Tělovýchovná jednota Rudník

2 TJ Lokomotiva Meziměstí/TJ Slavoj Teplice nad Metují

3 Sportovní klub Janské Lázně

4 Sportovní klub Sparta Úpice

5 Tělovýchovná jednota Velké Poříčí

6 Tělovýchovná jednota Tatran Hostinné

7 SK Babí

8 TJ SOKOL Bílá Třemešná

2013-06-29 13:52:15
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace