Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 23. května 2013


STK schvaluje:

A1A 3008       Broumov - Týniště n. O.                       sobota 15.06.2013      začátek 15,00

A2A 1504       Roudnice – Bystřian Kunčice                úterý 18.06.2013         začátek 18,00

A3B 2406       Sokol Deštné – Častolovice                 sobota 01.06.2013      začátek 10,00

C1A 2307       Letohrad – Rychnov n. Kn.                   sobota 25.05.2013      začátek 10,15

C2F 1701        Smidary/Červeněves – Dohalice          sobota 22.06.2013      začátek 10,00

/Červeněves/

C1A 2202       RMSK Cidlina – Letohrad                     středa 29.05.2013       začátek 17,00

C1B 1504       MFK Trutnov – Bystřian Kunčice           středa 12.06.2013       začátek 17,30 

D1A 1507       Třebeš – Slavia HK/Nový HK                středa 19.06.2013       začátek 17,30

E1A 2105        MFK Trutnov – Třebeš                        čtvrtek 06.06.2013      začátek 17,30

/Mladé Buky/

E2C 1701        Olympia HK – Hořice                           středa 29.05.2013       začátek 17,00 

Změna pořadatelství:

A3B 1203       Častolovice – Lokomotiva HK            sobota 08.06.2013      začátek 17,00

/Lokomotiva HK/

A2A 2503       Bystřian Kunčice – Vrchlabí                neděle 09.06.2013       začátek 17,00

/Kunčice nad Labem/

C1B 2503       Bystřian Kunčice – Vrchlabí                neděle 09.06.2013       začátek 14,45

/Kunčice nad Labem/

E2D 2502        NoPaka/StPaka – Vrchlabí                 neděle 26.05.2013       začátek 10,00

/Kunčice nad Labem/

A3A 2604       Libáň – Žacléř                                     sobota 15.06.2013      začátek 17,00

/Žacléř/

C1B 2604       Solnice – Žacléř                                  sobota 15.06.2013      začátek 14,45

/Žacléř/

D1A 2504       Kostelec n. O. – Olympia HK               neděle 09.06.2013       začátek 17,00

/Kostelec nad Orlicí/

E1A 2504        Kostelec n. O. – Olympia HK              neděle 09.06.2013       začátek 15,00

/Kostelec nad Orlicí/

STK dále schvaluje:

STK dále schvaluje termín odloženého turnaje 16. kola MŽ a SP za účasti FC Olympia Hradec Králové, SK Jičín, FK Náchod a FKM Javorka. Turnaj se uskuteční v úterý 11. 06. 2013, začátek turnaje v 16,30 hodin. 

 

Utkání C2H 2401 Sobotka – Kosičky 3 : 2 a nedohráno:

Z důvodu odchodu hráčů hostí z hrací plochy, na pokyn trenéra, se utkání kontumuje 3 : 0 ve prospěch domácích SK Sobotka, SŘ čl. 58.

STK předává tento případ k dořešení DCK.

 

Utkání A3A 2001 FK Mostek – Sokol Libáň:

Klub FK Mostek vyčíslil škody na zařízení ve sprchách klubu FK Mostek ve výši 3.500,-- Kč.

STK předává k dalšímu řešení DCK.

 

STK upozorňuje kluby hrající turnaje MŽ, SP a MP:

Veškeré dohody o změnách v termínech, začátcích a místech konání turnajů mladších žáků, starších přípravek a mladších přípravek musí projít jednáním STK !

Aktiv klubů:

Aktiv zástupců klubů pro soutěžní ročník 2013/2014 se koná v sobotu 29. června 2013, v Opočně /Kodymův národní dům/, začátek v 9,00 hodin.

Výsledky čtvrtfinále JUTAGRASS dorostu U 19:

FC Rychnov nad Kněžnou – FK Náchod A                                                   5 : 5 /PK 4 : 5/

Řehák 2x, Vojka 2x, Fujdiak – Panenka 2x, Plšek, Šulitka, Moravec

FC Olympia Hradec Králové B – RMSK Cidlina NB B                                 5 : 4

Kejř 3x, Kučera, Bureš – Živný, Starý, Šantrůček, Němec

FK Náchod B – FC Slavia Hradec Králové/FC Nový Hradec Králové          2 : 2 /PK 5 : 4/

Šulitka, Pek – Homolka, Jošt  

Červený Kostelec – Vrchlabí                                                                          1 : 4

Marek – Renner 2x, Žďárský, Hanuš

Výsledky čtvrtfinále DATALIFE žáků U 15:

MFK Trutnov/FC Mladé Buky – Slovan Broumov                                           0 : 0 /PK 3 : 5/

Sobota 25. května 2013, začátek 10,00 hodin, Doudleby /v rámci MU/

Baník Vamberk/Velešov Doudleby n. O. – SK Týniště n. O.

Slavoj Skřivany – TJ Dvůr Králové nad Labem                                              8 : 0

Kaliáš 5x, Šafařík 2x, Toráč

Sokol Třebeš – FC Olympia Hradec Králové                                                 9 : 1

Ridl 2x, Pospíchal 2x, Fridrich, Pitra, Landa, Franta, Zaal – Klapka

Uzavření výběrového řízení na pořádání finálového utkání Poháru hejtmana mužů:

Přihlášení zájemci:

Valdice, Rychnov nad Kněžnou, Kratonohy, Týniště nad Orlicí, Albrechtice nad Orlicí, Olympia Hradec Králové, Dobruška, Nový Hradec Králové

Uzavření výběrového řízení na pořádání finálových turnajů dorostu a žáků:

Přihlášení zájemci:

Finále JUTAGRASS:  

Provodov, Nový Bydžov /Městský stadion, sobota 22. 6. 2013/, Dolní Kalná /sobota 22. 6. 2013/

Finále DATALIFE:                 

Nový Bydžov /Městský stadion, sobota 22. 6. 2013/, Dolní Kalná /sobota 22. 6. 2013/, Skřivany /sobota 22. 6. 2013/, Černilov /sobota 22. 6. 2013/

 

STK dále upozorňuje:

1. V Zápisech o utkání jsou kluby povinny uvádět své celé názvy (bez zkratek) klubů. Výjimky jsou povoleny pouze v případě „souklubí“, (např. FC Slavia HK/FC Nový HK)

2013-05-23 16:03:00
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace