V krajském divizním derby rozhodl Janda o výhře Nové Paky, v lize dorostu se Olympia a Cidlina rozešly smírně

Po velmi dobré středeční remíze SK Převýšov na půdě Kunic 0:0 a divizní výhře Lhoty p.L. nad Dvorem Králové 3:2 a Náchoda v Holicích 5:0 pokračují soutěže KPŘFČ dalším kolem.

Lhota pod Libčany získala v posledních dvou kolech šest bodů (Pardubice B 1:0, Dvůr Králové 3:2), jedinou daní byly v sobotu prokopnuté dveře pardubickým Kakrdou. Zápas v Dobrovici byl dalším mezníkem, Dobrovice měla před utkáním 23 bodů, Lhota 26 bodů. Hrálo se v sobotu v 16,30 a domácí vyhráli nakonec 3:0, čímž srovnali bodový stav.

Ohlasy trenérů na zápasy minulého kola ...

V Náchodě se hrálo krajské derby, domácí přivítali 1.FK Nová Paka (sobota 13.4. v 16,30). Hosté v derby vyhráli 1:0. Výhru hostům zajistila posila z Bohemians, v 69.minutě se trefil Janda.
Podrobnosti před utkáním na stránkách FK Náchod ...

Dva nedělní horké zápasy uvidí hřiště v našem kraji. V 16,30 uvítal již doma pod Hankovým domem Dvůr Králové Viktorii Jirny. Suverén divize nehrál poslední dvě kola v oslnivé formě, prohrál ve Mšeně 0:1 a pouze "penaltou" porazil doma Náchod 1:0. Ve Dvoře Králové však vyhrál 2:0.
Více podrobností na stránkách Dvora Králové ...

Svěřence trenérů Karla Havlíčka a Martina Novotného čekal tuhý škvareček, v 16,30 již na Městském stadionu uvítal jejich tým FK Jiskra Mšeno-Jablonec. Soupeř je druhým týmem tabulky a dokázal jako jediný zdolat vedoucí Jirny. Na jaře zakolísal jen v Nové Pace (1:5).
Domácí vedli do poločasu gólem Labíka 1:0, ale výhru neudrželi, Mšeno ve druhé části hry vyrovnalo. Nový Bydžov se tak dostal do poměrně svízelné situace, příští dvě kola navíc jede ven.

Přehled aktuálních výsledků divize ...

V neděli 14.4. v 10,15 přivítal klub Jiřího Ryby SK Převýšov v ČFL Kralův Dvůr (15.místo, 25 bodů) a opět nebodoval, prohra 1:2 s řadou hráčů FC Hradec Králové v sestavě rozhodně zklamala.

V České dorostenecké lize poutalo pozornost sobotní ranní derby mezi Olympií Hradec Králové a RMSK Cidlina Nový Bydžov. V souboji dvou trenérských generací byli velkým favoritem domácí svěřenci Josefa Košátka, ale cidlinští trenéři Pavel Obermajer s Vladislavem Černíkem tým nabudili po sérii neúspěchů a ten si z Kuklen odvezl bod za remízu 1:1, v poločase vedli bydžovští dorostenci 1:0.

V neděli hostil v 10,00 FK Kolín našeho zástupce MFK Trutnov a vyhrál 2:0, čímž trutnovské dorostence přikoval k suterénu tabulky.
V 16,30 přivítal Sokol Třebeš konečně doma tým Slavoj Vyšehrad. Souboj 14. týmu s 13.celkem tabulky sliboval velkou bitvu, výsledek doposud neznáme.

Vytvořeno: 13.4.2013