1. třídy mužů 13-14. dubna 2013

Ilustrační foto.

1.A TŘÍDA

Bystřian Kunčice v tomto kole nehraje (utkání v Polici je odloženo na 1.5.2013).

Pronásledovatelé Bystřianu vesměs bodovali, druhý Chlumec n.C. využil šanci snížit náskok a na půdě Třebechovic, které minule pokořily lídra tabulky na jeho hřišti, vyhrál 3:2.
Dotahuje se i Úpice, která jasně přehrála Přepychy 3:0 (Winter 2, Čáp), bombou je určitě výsledek Vysoké n.L., která přehrála Vrchlabí tenisově 6:0.
Ještě v 80.minutě byl v Roudnici stav 0:0, pak se trefil Vach a opět minut později Jan Koblížek, stav 2:0 vydržel poté až do konce a Ohnišov odjel s prázdnou.
Další adept postupu Nový Hradec Králové jel do Kostelce n.O., kde podlehl 0:2.

Souboj o vše odehrál doma Černilov, který hostil v neděli Dobrušku. Jarní premiéra se domácím nepovedla a prohráli 0:2.

Kompletní program kola ...

KANONÝŘI:

12 - Neppl (Nový Hradec)
10 - Winter (Úpice)
9 - R.Brzek (Kunčice), Jandík (Police)
8 - Šlechta (Vrchlabí)
7 - J.Kučera (Chlumec), Hašek (Přepychy)
6 - J.Jelínek (Chlumec), Doležal (Kunčice), Jakoubek (Vrchlabí), Šmíd, Olšák (Nový Hradec), Mikušík, Hájek (Dobruška)
5 - Hermann (Chlumec), Laštovička (Kunčice), Dvořáček (Roudnice), Prát (Přepychy), Štěnička (Černilov), Macháček (Ohnišov)

1.B TŘÍDA - skupina A (mimo toto kolo)

V 1.B třídě skupině A se opět neodehraje kompletní kolo, odložen je zápas Hostinné-Miletín (úterý 7.5.2013).
Čelo tabulky hrálo, Stará Paka sehrála svůj první (!!!) jarní zápas doma s Žacléří, po bezbrankovém poločase se hned v úvodu části druhé trefil Mikolajczyk a hosté drželi vedení až do 79.minuty, kdy vyrovnal Krejčí. V 83.minutě se trefil Pavlíček a Stará Paka se vrátila do čela.
Z Sobotky zprávy nepřišly, ale Nové Město dohrávalo bez dvou vyloučených a nakonec si zpod Humprechtu odvezlo nepříjemnou porážku 1:4.
Bílá Třemešná hrála opět na umělé trávě, tentokrát v Jičíně. Jičínští fotbalisté mají formu, to je zřejmé i u áčka, dva góly Pluhaře, jeden Zugara a Kocourka znamenaly výhru 4:2, ta Třemešnou korigovali T.Otradovský a Hendrych. Oba trenéři chválí výkon všech tří rozhodčích z KFS Pardubice, to bychom si přáli častěji.
Jičínsko-trutnovský soubojový double zvládla lépe Libáň výhrou nad Janskými Lázněmi 2:0.
Kopidlno hostilo v roli velkého favorita v neděli Rudník. 150 diváků vidělo vedení domácích 2:0, když se dvakrát trefil Odvárko. Poté byl vyloučen Komárek a hosté do poločasu snížili. V 53.minutě Rudník vyrovnal, pak byl vyloučen rudnický Kment a Havránek poté vstřelil třetí gól hostů.

KANONÝŘI (mimo toto kolo):

11 - Hendrych (Bílá Třemešná),
10 - Paďour (Nové Město), Balcar (Libáň),
9 - David (Nové Město)
7 - Jos.Kubelka (Bílá Třemešná), Machačný, Odvárko (Kopidlno),
6 - Hylmar, Čáp (Rudník), Srubjan (Nové Město), Havlík (Libáň)
5 - Kult (Janské Lázně), Andrle (Mostek),
D.Kubelka (Bílá Třemešná), Havelka (Kopidlno), Leplt (Miletín), Kalinka (Libáň)

1.B TŘÍDA - skupina B

Všechno, co je na čele tabulky, hrálo v Hradci Králové. Předměřice podlehly Deštnému těsně 1:2, Třebeš ztratila body s Opočnem za remízu 2:2, kterou zajistil až v 84.minutě Zeman, a Malšovice rozstřílely Černíkovice 4:0.
Před tímto kolem poslední Borohrádek vyhrál nečekaně v Doudlebách 2:1, na umělé trávě v Náchodě remizovala Police B s Častolovicemi 1:1 a České Meziříčí nestačilo doma na béčko Dobrušky po výsledku 1:3.
V neděli Provodov rozstřílel Lokomotivu Hradec Králové v poměru 5:1.