Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

1. třídy mužů 6-7. dubna 2013


1.A TŘÍDA

1.A třída dospělých, kde se bojuje s největší pravděpodobností o dvě postupová místa a jedno sestupové (o všem rozhoduje vývoj ve vyšších soutěžích) odkložila pouze zápas Ohnišov - Kostelec n.O., který se bude hrát až první květnový den.
Celý program kola, po kterém je stále na čele Bystřian Kunčice, je k dispozici zde ...

Pouhých šest branek v šesti zápasech svědčí o tom, že po dlouhé zimě žádná velká rozehranost na týmech není znát. Určitě bombou je porážka suveréna Bystřianu Kunčice doma s Třebechovicemi 0:1 (150 diváků), derby Nový Hradec-Vysoká n.L. skončilo těsnou výhrou domácích 1:0 (trefil se nejlepší střelec soutěže Neppl), vlastní branka Krause v 21. minutě rozhodla o porážce Vrchlabí v Dobrušce, kdo čekal góly v zápase týmů plných střelců, tedy Chlumec-Roudnice, byl zklamán, konečný výsledek zněl 0:0.
Díky zaváhání Vrchlabí a Chlumce se na medailové pozice probojoval Nový Hradec Králové.
Na poslední příčku klesl Černilov, který podlehl ve vlastním prostředí Úpici 0:1 (Winter), naopak tuto sestupovou příčku opustila Police n.M., která dvěma góly Jandíka vyhrála v Přepychách.

KANONÝŘI:

12 - Neppl (Nový Hradec)
10 - Winter (Úpice)
9 - R.Brzek (Kunčice), Jandík (Police)
8 - Šlechta (Vrchlabí)
7 - J.Kučera (Chlumec), Hašek (Přepychy)
6 - J.Jelínek (Chlumec), Doležal (Kunčice), Jakoubek (Vrchlabí), Šmíd, Olšák (Nový Hradec), Mikušík, Hájek (Dobruška)
5 - Hermann (Chlumec), Laštovička (Kunčice), Dvořáček (Roudnice), Prát (Přepychy), Štěnička (Černilov), Macháček (Ohnišov)

1.B TŘÍDA - skupina A

V 1.B třídě skupině A se hrály jen tři zápasy, na umělkách hrálo doma Nové Město s Tatranem Hostinné (Nové Město zatím sehrálo jediný zápas soutěže s Libání v poměru 5:0) s výsledkem 3:2, domácí našli kanonýra v Čopíkovi, který dal dvě branky.
Bílá Třemešná v azylu v Nové Pace hostila v pravé poledne Libáň a vyhrála zcela jednoznačně 5:2.
Miletín to zkusil na přírodní trávě s Jičínem B a byl poražen 2:3.
Ostatní zápasy jsou odloženy, výsledky a program je k dispozici zde ...
Po podzimu vedoucí Stará Paka doposud neodehrála ani jeden zápas, do čela se tak dostalo Nové Město nad Metují, které má o dvě utkání více.

KANONÝŘI:

11 - Hendrych (Bílá Třemešná),
10 - Paďour (Nové Město), Balcar (Libáň),
9 - David (Nové Město)
7 - Jos.Kubelka (Bílá Třemešná), Machačný, Odvárko (Kopidlno),
6 - Hylmar, Čáp (Rudník), Srubjan (Nové Město), Havlík (Libáň)
5 - Kult (Janské Lázně), Andrle (Mostek),
D.Kubelka (Bílá Třemešná), Havelka (Kopidlno), Leplt (Miletín), Kalinka (Libáň)

1.B TŘÍDA - skupina B

V 1.B třídě skupině B se hrálo snad jen díky umělé trávě v Černíkovicích, kde mohli přiznivci fotbalu vidět tři mistrovská utkání, v sobotu 6.4. v 16,30 zápas Deštného s Provodovem, který vyhráli provodovští 3:1, v neděli v 13,00 utkání Borohrádku s Předměřicemi (1:1) a v 16,30 Černíkovic s Velešovem Doudleby n.O. (3:1).
Hrálo se ještě v Českém Meziříčí, kde vedoucí Třebeš vyhrála 4:2. Béčko Dobrušky využilo domácí prostředí a výhrou nad Lokomotivou Hradec Králové 2:0 opustilo poslední místo tabulky. Program celého kola skupiny B zde ...

KANONÝŘI:

13 - Sehnal (Častolovice), Vik (Černíkovice)
10 - Strakatý (Předměřice)
9 - Bartoš (Malšovice)
8 - Farkaš (Třebeš)
7 - Kopsa (Doudleby), Polák, Jelen (Opočno), Blažej, Eimer (Provodov)
6 - Umlauf, Kaplan (Deštné), Ziegler (Lokomotiva), Kotyza (Doudleby), Kollert (Police), Zbořil, Pa.Mizerík (Třebeš), D.Hanuš (Černíkovice)
5 - Macek (Dobruška), Vojnar (Borohrádek), Lemon (Malšovice), Pataki, Dušánek (Police), Hrouda (Černíkovice), Ježek (České Meziříčí)

2013-04-07 08:43:25
redakce Fotbal v kraji

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace