Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Nadstavba soutěže mladších žáků a starších přípravek v jarní části 2013


 

MŽ, SP – JARO 2013 - NADSTAVBA




pořadatel - hřiště: termín : účastníci :      
11.kolo 13.-14.4.2013 1 2 3 4
Turnaj č. 1   Týniště Náchod Vam/Dou X
Týniště 14.4.2013 9.00        
Turnaj č. 2   Nové Město RMSK Chlumec X
Chlumec 14.4.2013 9.00        
Turnaj č. 3   Rtyně/Úpice Černilov Č. Kostelec Olympia "A"
Černilov 13.4.2013 9.00        
Turnaj č. 4   Třebechovice Kost/Část. RSCM Třebeš
Častolovice 14.4.2013 9.00        
Turnaj č. 5   Slav/Mal Hořice Olympia "B" FC HK
Malšovice 14.4.2013 9.00        
Turnaj č. 6   TU/Buky NoPa/StPa Dvůr Javorka
Trutnov 14.4.2013 8.30        
Turnaj č. 7   Vrchlabí Broumov Jičín X
Jičín 14.4.2013 10.00        
Turnaj č. 8   Hostinné Rychnov Hronov Jaroměř
Jaroměř 13.4.2013 11.00        
           
12.kolo 20.-21.4.2013   Tým    
Turnaj č. 1   Černilov RMSK Chlumec Olympia "B"
Hlušice 20.4.2013 9.00        
Turnaj č. 2   Třebeš   Týniště Č.Kostelec
Týniště 20.4.2013 9.00        
Turnaj č. 3   Jičín Slav/Mal RSCM FC HK
Malšovice 21.4.2013 9.00        
Turnaj č. 4   Třebechovice Olympia "A" Kost/Část X
Třebechovice 20.4.2013 9.00        
Turnaj č. 5   Nové Město Rtyně/Úpice X Dvůr
Dvůr Králové n/L 20.4.2013 9.00        
Turnaj č. 6   Javorka Jaroměř Hořice Hronov
L.Bělohrad 20.4.2013 10.00        
Turnaj č. 7   TU/Buky Vrchlabí NoPa/StPa Hostinné
Trutnov 20.4.2013 10.00        
Turnaj č. 8   Vam/Dou Broumov Rychnov X
Vamberk 21.4.2013 9.00        
           
13.kolo 27.-28.4.2013   Tým    
Turnaj č. 1   Černilov RMSK Dvůr Třebeš
Třebeš 27.4.2013 9.00        
Turnaj č. 2   Náchod Třebechovice Chlumec X
Chlumec 27.4.2013 13.00        
Turnaj č. 3   Hronov Olympia "B" Nové Město Broumov
Broumov 28.4.2013 10.00        
Turnaj č. 4     Č. Kostelec Rtyně/Úpice Vrchlabí
Č.Kostelec 27.4.2013 9.00        
Turnaj č. 5   Slav/Mal Rychnov Vam/Dou FC HK
Malšovice 28.4.2013 9.00        
Turnaj č. 6   Jaroměř RSCM TU/Buky Olympia "A"
Č.Skalice 28.4.2013 9.00        
Turnaj č. 7   Javorka Kost/Část Hořice Týniště
Častolovice 28.4.2013 10.00        
Turnaj č. 8   NoPa/StPa Hostinné Jičín X
N.Paka 28.4.2013 10.00        
           
Zápasy ve skupinách o 4 účastnících se hrají 2x15min.          
Zápasy ve skupinách o 3 účastnících se hrají 2x20min.          
2013-04-06 08:38:43
Havlíček Karel

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace