Nová Paka deklasovala Mšeno, Jirny potvrdily domácí postavení ...

Datum akce: 30.11.-0001

Umělá tráva v Nové Pace byla v sobotu 23. března jediným dějištěm divizního fotbalu v našem kraji. Od 15,00 zde Nová Paka přivítala Jiskru Mšeno, pro domácí to velmi těžký zápas už i vzhledem k několika zraněným.
Jenom velké týmy dokáží zvládnout mezní okamžiky, pačtí fotbalisté nastoupili s novou posilou, bývalým dorostencem Sparty Praha Tomášem Froňkem, který nakonec jeden gól dal a na tři přihrál. Výhra 5:1 nad třetím týmem tabulky má svou velkou hodnotu.
Více o utkání ...

Bydžovští fotbalisté nakonec v Jirnách hráli, realizační tým postrádal oba dosavadní krajní beky, Vojtěcha Pavláska i Jiřího Vaňka, které v sestavě nahradili Žalman a Novák. Domácí šli do vedení zhruba po 20.minutě, tři minuty před poločasem přišla diskutabilní penalta. Tři tyče a dva samostatné nájezdy nebyly hostům nakonec nic platné a výhra 4:0 pro domácí byla nakonec poměrně silným vyjádřením poměru sil na hřišti. Zajímavost - žluté karty 0:0.

Hodnocení minulého kola z pohledu divizních trenérů ...

Záznam z utkání minulého kola Nový Bydžov-Letohrad (1:1) můžete sledovat na webu TV COM ...

Vytvořeno: 24.3.2013