Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Tajenka osmifinalistů JUTA GRASS poháru U-19 je rozluštěna


PŘEHLED OSMIFINALISTŮ JUTA GRASS POHÁRU U-19 ((termín osmifinále stanoví STK KFS vzhledem k přeložení prvních jarních kol na 8. května 2013)

Účastníci Východočeského oblastního přeboru
FK Náchod A, MFK Nové Město .M., Olympia Hradec Králové B (1995 a mladší), RMSK Cidlina B (1995 a mladší), Spartak Rychnov n.K., TJ Dvůr Králové, Slavia Hradec Králové/Nový Hradec

Postupující ze zimní části - - obdrží dresy od společnosti ALEA
FK Náchod B (1995 a mladší), FC Vrchlabí, Sokol Dohalice, Jiskra Jaroměř, Sokol Červeněves, Sokol Voděrady,
Bystřian Kunčice, MFK Trutnov B (1995 a mladší),TJ Č.Kostelec

2.týmy ze skupin (nepostupují) - obdrží dresy od společnosti ALEA
Nová Paka/Stará Paka, AFK Probluz, FK Chlumec n.C., SK Třebechovice p.O., Baník Žacléř, SK Solnice, Sokol Stěžery, Jiskra Česká Skalice,Sokol Bílá Třemešná


VÝSLEDKY A ROZLOSOVÁNÍ SKUPIN ZIMNÍ ČÁSTI JUTA GRASS POHÁRU U-19

SKUPINA A
Účastníci: Vrchlabí, Nová Paka/Stará Paka, FKM Javorka
Pořadatel 1.FK Nová Paka (hřiště UMT Nová Paka)


SO 2.3.13 14,00 Vrchlabí - FKM Javorka 7:0 (4:0), rozhodčí Erlebach

Branky: Žďárský 3, Kroczek, Renner, Tauchman, Jech

SO 9.3.13 10,00 Vrchlabí - Nová Paka/Stará Paka 11:1 (3:1), rozhodčí OFS JC
Branky: Bartoš 3, M.Hanuš 2, Klampfl, J.Hanuš, Renner, Matěják, Navrátil, Fajfer - Rosputniak

SO 16.3.13 10,00 FKM Javorka - Nová Paka/Stará Paka 3:7 (0:3), rozhodčí Erlebach
Branky: Šorm, Rolf, Novák - Vavrinec 3, Riedel, Machát, Havlín, Hák


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. FC Vrchlabí A

2

2

0

0

18:01

06

2. Nová Paka/Stará Paka

2

1

0

1

08:14

03

3. FKM Javorka

2

0

0

2

03:14

00


SKUPINA B

Účastníci: Kunčice, Probluz, Lovčice
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)


NE 24.2.13 11,45 Probluz-Lovčice 4:2 (1:2), rozhodčí Seidl

Branky: Peca 2, Bakeš PK, Čapek - Škop, Suchochleb

NE 03.3.13 12,30 Kunčice-Lovčice 3:1 (2:0), rozhodčí Jiříček
Branky: Mádlo, Melichar, Kalenský - Pavliš

NE 10.3.13 12,30 Kunčice-Probluz 2:1 (1:1), rozhodčí Kánská
Branky: Melichar, Pechar - Pečenka


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Bystřian Kunčice

2

2

0

0

05:02

06

2. AFK Probluz

2

1

0

1

05:04

03

3. Sokol Lovčice

2

0

0

2

03:07

00


SKUPINA C
Účastníci: Červený Kostelec, Volanov, Bílá Třemešná
Pořadatel MFK Trutnov (hřiště UMT Trutnov)


SO 23.2.13 10,00 Bílá Třemešná-Červený Kostelec 0:3 (Havlík)

kontumace


NE 03.3.13 17,00 Volanov-Bílá Třemešná 1:6 (0:3), rozhodčí Beránek
Branky: Jeřábek - M.Jákl 2, Wagengnecht 2, Zlámal, Teuber

NE 17.3.13 10,30 Volanov-Červený Kostelec 0:8 (0:4), rozhodčí Trejbal
Branky: Marek 4, Hofman 2, Pich, Barták

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Červený Kostelec

2

2

0

0

11:00

06

2. Bílá Třemešná

2

2

0

0

06:04

03

3. FK Volanov

2

0

0

2

01:14

00


SKUPINA D
Účastníci: Chlumec n.C., Dohalice, Kopidlno
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)


NE 24.2.13 13,30 Kopidlno-Dohalice 2:2 (0:1), rozhodčí Seidl
Branky: ??? - Miškář, Čapek

NE 03.3.13 14,15 Chlumec-Dohalice 0:1 (0:0), rozhodčí Jiříček
Branky: Zeman

NE 10.3.13 14,15 Chlumec-Kopidlno 6:2 (2:0), rozhodčí Slavíček
Branky: Hartman 4, Kučera, Branský - Černovský, Valnoha


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Sokol Dohalice

2

1

1

0

03:02

04

2. FK Chlumec n.C.

2

1

0

1

06:03

03

3. TJ Kopidlno

2

0

1

1

04:08

01


SKUPINA E
Účastníci: SK Babí, FK Náchod B, Česká Skalice
Pořadatel FK Náchod (hřiště UMT Náchod)


NE 24.2.13 14,00
Náchod B - SK Babí 5:1 (1:0), rozhodčí Vítek Jakub

Branky: Šulitka, Smrček, Ruffer, Král, Štelzig - Roztočil

NE 03.3.13 13,15 Náchod B - Česká Skalice 17:0 (4:0), rozhodčí Nožka
Branky: Panenka 4, Pek 3, Šustek 2, Jaroš 2, Klečák 2, Hanel, Král, Havlík, Říha

NE 03.3.13 13,15 SK Babí - Česká Skalice 0:2 (0:1), rozhodčí Jansa
Branky: Kubánek, Gangur


Tým

 

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. FK Náchod B

2

2

0

0

22:01

06

2. Jiskra Česká Skalice

2

1

0

1

02:07

03

3. SK Babí - Náchod

2

0

0

2

01:07

00


SKUPINA F
Účastníci: Stěžery, Hořice, Červeněves
Pořadatel RMSK Nový Bydžov (hřiště UMT Chudonice)


NE 24.2.13 15,15 Stěžery-Červeněves 4:6 (2:4), rozhodčí Kubišta

Branky: Mokrejš, Samšeňák, Bílek, Hantsch PK - Dvořák 2, A.Král, M.Král, Restl, Sedláček

NE 03.3.13 16,00 Hořice-Červeněves 1:2 (0:2), rozhodčí Kubišta
Branky: Kubát - Dvořák, A.Král

NE 10.3.13 16,00 Hořice-Stěžery 0:4 (0:3), rozhodčí Kubišta
Branky: Hantsch 3, Bartoníček

Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Sokol Červeněves

2

2

0

0

08:05

06

2. Sokol Stěžery

2

1

0

1

08:06

03

3. Jiskra Hořice

2

0

0

2

01:06

00


SKUPINA G
Účastníci: Dobruška, Solnice, Voděrady
Pořadatel FC Spartak Rychnov n.K. (hřiště UMT Rychnov n.K.)


SO 23.2.13 12,00 Dobruška - Solnice 1:10 (0:7) , rozhodčí Bednář mladší
BRANKY: Přikryl - Cink 3, Hlavsa 2, Vaněk, Kadavý, Nosek, Hovorka, Rýznar


SO 02.3.13 12,00 Voděrady - Solnice 3:1 (2:0) , rozhodčí Stieber
BRANKY: Ma.Brich 2, Plachetka - Drašnar


SO 09.3.13 12,00 Dobruška - Voděrady 1:3 (0:0) , rozhodčí OFS RK
BRANKY: Zelený - Brich 2, Podstavek


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Sokol Voděrady

2

2

0

0

06:02

06

2. SK Solnice

2

1

0

1

11:04

03

3. TJ Dobruška

2

0

0

2

02:13

00


SKUPINA H
Účastníci: Trutnov B, Žacléř, Hostinné
Pořadatel MFK Trutnov (hřiště UMT Trutnov)


NE 10.2.13 13,00 Hostinné-Žacléř 1:3 (0:2), rozhodčí Beránek
BRANKY: Pištora - Brožek 2, Kolář


NE 03.3.13 15,00 Trutnov B-Žacléř 4:0 (2:0), rozhodčí Beránek
BRANKY: Chvalina, Jankovič, Ryšavý, Švorc


NE 17.3.13 17,00 Trutnov B-Hostinné 1:1 (0:0), rozhodčí Nývlt
BRANKY: Bartůněk - Przybyla


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. MFK Trutnov B

2

1

1

0

05:01

04

2. Baník Žacléř

2

1

0

1

03:05

03

3. Tatran Hostinné

2

0

1

1

02:04

01

SKUPINA I
Účastníci: Třebechovice p.O., Jaroměř, Vamberk
Pořadatel Sokol Černíkovice (hřiště UMT Černíkovice)


NE 24.2.13 11,00 Třebechovice - Vamberk 2:1 (1:0)
BRANKY: Morávek, Štorek - Králík

NE 03.3.13 11,00 Vamberk - Jaroměř 4:6 (2:4), rozhodčí Horský
BRANKY: Matoušek 2, Luňáček, Dostál - Seifert 3, Horák, Ulrych, vlastní

NE 10.3.13 11,00 Třebechovice - Jaroměř 1:3 (1:2), rozhodčí Mucha
BRANKY: Štorek - Ulrych 2, Horák


Tým

Záp

+

0

-

Skóre

Body

1. Jiskra Jaroměř

2

2

0

0

09:05

06

2. SK Třebechovice p.O.

2

1

0

1

03:04

03

3. Baník Vamberk

2

0

0

2

05:08

00


 

 

 

 

2013-03-17 14:58:51
Vladimír Blažej, Karel Havlíček

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace