Startuje divizní jaro, doma prohrála Lhota, týmy Nové Paky, Bydžova a Dvora Králové zavítaly na cizí hřiště

V prvním utkání soboty vstoupil do jara důležitou výhrou Nový Bydžov, který vyhrál v Holicích 3:1. Domácí vedli gólem z trestného kopu, v 38.minutě vyrovnala posila Radek Gorol. V 58.minutě se trefil Petr Tomeš a definitivně zápas rozhodl střídající Tomáš Bastin. Zajímavostí byla premiéra 18-letého gólmana Cidliny Jana Drugdy (1994), který je stoprocentním odchovancem klubu. Více na stránkách RMSK ...

Doma podlehla Lhota pod Libčany, s Kutnou Horou prohrála 1:3 (podzimní výsledek v Kutné Hoře 1:1).

Dvůr Králové podlehl v Dobrovici 0:2. Před utkáním přinesly webové stránky Dvora Králové rozhovor se staronovým koučem Čeňkem Cellerem.

Ústí nad Orlicí doma potvrdilo poměrně typicky sílu svého domu a Nová Paka odjela s porážkou 1:4.

Náchodský tým svůj první zápas jara v Semilech sehraje v náhradním termínu 27.března od 15,00.

Více výsledků ...

Start do divizního jara přinesl také několik momentů, které stojí za povšimnutí.

- v Nové Pace skončil v týdnu trenér Josef Hloušek, hrajícím trenérem se stal Viktor Pařízek, který přišel z Bohemians

- Převýšov se těšil na zápas v Kunicích, utkání je odloženo

- do Lhoty pod Libčany přišli Langr, Kabeláč a Krejčík z Hradce Králové, na poslední chvíli tým posílil i útočník Karanský z RMSK Cidlina, čtěte rozhovor s Josefem Peterou ...

- Nový Bydžov hraje bez Ondřeje Vaníčka, kádr však stále slibuje konkurenci, tým posílil zkušený špílmachr Radek Gorol ... Co o tom soudí trenéři ?

Čtěte více ...

Česká fotbalová liga zahájí pro Převýšov až za týden, co prozradil trenér Pilný, čtěte v rozhovoru Deníku ..

V dorostenecké lize čeří vody hradecká Olympie, kde hraje většina mladších fotbalistů hostujících z FC Hradec Králové. Co říká před startem trenér Josef Košátko ?