Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Pohár předsedy Řídící komise fotbalu na Moravě kořistí pro výběr Olomouckého KFS




XVIII. ročník halového turnaje krajských výběrů starších žáků U-14

   Dvoudenní turnaj starších žáků ročníku narození 1999, který se uskutečnil v krásné sportovní hale v Třebši, přinesl spoustu zajímavých klání mezi šesti kraji naší republiky a zahraničním družstvem z Polska, kterým byl Podokreng Zabrze.
  Polští sousedé nakonec skončili na pěkném třetím místě a ještě vybojovali individuální cenu v podobě nejlepšího brankáře turnaje. Vítězstvím v posledním utkání si prvenství vybojoval výběr Olomouckého KFS. Domácí tým skončil těsně pod stupni vítězů na 4.místě.
  Ceny předávali Mgr.Tomáš Provazník-předseda KM FAČR, 
Martin Oplt-místopředseda KM FAČR, Václav Andrejs-předseda VV KKFS, Mgr.Vladimír Blažej-místopředseda VV KKFS a radní Královéhradeckého kraje Mgr. Táňa Šormová.


Slova ředitele turnaje Karla Havlíčka: "Za hladký průběh celého turnaje bych rád poděkoval p.Kozlovské a p.Jarošovi,kteří se starali o výsledkový servis a časomíru a dále spoluorganizátorům V.Halešovi, M.Zbořilovi, M.Novotnému, R.Čápovi, A.Zahálkovi, J.Panenkovi, M.Frýdovi a M.Střížovi. V neposlední řadě je také potřeba poděkovat pánům Douděrovi a Kitlerovi za fotodokumentaci v odkazu."
http://doudera.rajce.idnes.cz/Pohar_predsedy_Ridici_komise_pro_Moravu_U-14_Hradec_Kralove_2.-3.2.2013/


 

Pořadí turnaje:                   

1. Olomoucký KFS
2. Moravskoslezský KFS
3. Podokreng Zabrze (Polsko)
4. Královéhradecký KFS
5. Jihomoravský KFS
6. Zlínský KFS
7. KFS Vysočina



 



NEJLEPŠÍ JEDNOTLIVCI:

 

Nejlepší hráč turnaje: Hellebrand Patrik (Zlínský KFS)

 

Nejlepší brankář turnaje: Wloczyk Jakub (Podokreng Zabrze)

 

Nejlepší střelec turnaje: Chytil Mojmír 14 gólů (Olomoucký KFS)

 



Výsledkový servis:

 

Sobota 2. února 2013

 

13.00 hodin 2 – 7 Královehradecký KFS - Olomoucký KFS 3:3 (3:1)

1:0 DominikKoubek (KH),1:1 Zifčák Pavel (OL), 2:1 Vencl David (KH), 3:1 Bičiště Dominik (KH), 3:2 Zmrzlý Ondřej (OL), 3:3 Chytil Mojmír (OL),

 

13.30 hodin 3 – 6 Zlínský KFS - Moravskoslezský KFS 1:8 (1:4)

0:1 Baďura Rostislav (MS),0:2 Cieslawski Martin (MS), 0:3 Macko René (MS) 0:4 Kubala Filip (MS), 1:4 Vičánek Jan (ZL), 1:5 Baďura Rostislav (MS), 1:6 Tůma Tomáš (MS), 1:7 Baďura Rostislav (MS), 1:8 Tůma Tomáš (MS)

 

14.00 hodin 4 – 5 Podokreng Zabrze - KFS Vysočina 7:3 (4:3)

1:0 Pawkowski Dariusz (ZA), 2:0 Pawkowski Dariusz (ZA), 3:0 Czerwik Krzysztof (ZA), 3:1 Štefl David (VY),

3:2 Chlumský Dominik (VY),3:3 Trojánek Tomáš (VY ), 4:3 Pawkowski Dariusz (ZA), 5:3 Joachim Patryk (ZA) , 6:3 Wojdanowski Tymoteusz (ZA), 7:3 Uryszek Marcin (ZA),

 

14.30 hodin 1 – 2 Jihomoravský KFS - Královehradecký KFS 4:5 (2:4)

1:0 Rusek Antonín (JM), 1:1 Nemeš Milan (KH), 1:2 Bičiště Dominik (KH), 2:2 Szarkozy Ivan (JM), 2:3 Vencl David (KH), 2:4 Bičiště Dominik (KH), 2:5 Locker Josef (KH), 3:5 Rusek Antonín (JM), 4:5 Krula Filip (JM),

 

15.00 hodin 7 – 3 Olomoucký KFS - Zlínský KFS 7:5 (5:2)

1:0 Zifčák Pavel (OL), 2:0 Zifčák Pavel (OL), 2:1 Hellebrant Patrik (ZL), 3:1 Chytil Mojmír (OL), 3:2 Sklenář Petr (ZL), 4:2 Zifčák Pavel (OL), 5:2 Sitta Michal (OL), 6:2 Zmrzlý Ondřej (OL), 6:3 Sklenář Petr (ZL), 7:3 Chytil Mojmír (OL), 7:4 Hellebant Patrik (ZL), Pavlíček Tomš (ZL)

 

15.30 hodin 6 – 4 Moravskoslezský KFS - Podokreng Zabrze 3:2 (3:2)

1:0 Holec Alexander MS), 1:1 Czerwik Krzysztof (ZA), 2:1 Baďura Rostislav (MS), 3:1 Velička Jakub (MS), 3:2 Gryszkiewicz Marian (ZA),

 

16.00 hodin 5 – 1 KFS Vysočina - Jihomoravský KFS 2:8 (2:5)

0:1 Rusek Antonín (JM), 1:1 Bencl Radim (VY) , 1:2 Rusek Antonín (JM), 1:3 Rusek Antonin (JM), 1:4 Szarkozy Ivan (JM), 2:4 Trojánek Tomáš (VY), 2:5 Horváth Tomáš (JM), 2:6 Krula Filip (JM) , 2:7 Blažík Dominik (JM) , 2:8 Krejčí Ladislav (JM)

 

16.30 hodin 2 – 3 Královehradecký KFS - Zlínský KFS 4:3 (2:1)

1:0 Prouza Daniel (KH), 2:0 Prouza Daniel (KH), 2:1 Sklenář Petr (ZL), 3:1 Čáp Roman (KH) , 3:2 Štěpánek Filip (ZL), 3:3 Štěpánek Filip (KH), 4:3 Bičiště Dominik (KH)

 

17.00 hodin 4 – 7 Podokreng Zabrze - Olomoucký KFS 2:10 (0:6)

0:1 Chytil Mojmír (OL), 0:2 Zmrzlý Ondřej (OL), 0:3 Chytil Mojmír (OL), 0:4 Zifčák Pavel (OL), 0:5 Nízký David (OL), 0:6 Zifčák Pavel (OL), 1:6 Czerwik Krzysztof (ZA), 1:7 Sivoň Robert (OL), 2:7 Kaprzyk Mateusz (ZA) 2:8 Chytil Mojmír (OL), 2:9 Chytil Mojmír (OL), 2:10 Nízký David (OL)

 

17.30 hodin 5 – 6 FS Vysočina - Moravskoslezský KFS 4:5 (1:4)

0:1 Richtár Matyáš (MS), 0:2 Cieslar Jiří (MS), 1:2 Šolc Tomáš (VY), 1:3 Tůma Tomáš (MS), 1:4 Macko René (MS) , 2:4 Špaček Pavel (VY),2:5 Macko René (MS), 3:5 Kucharský Adam (VY), 4:5 Špaček Pavel (VY),

 

18.00 hodin 3 – 1 Zlínský KFS - Jihomoravský KFS 2:7 (2:3)

0:1 Jilg Karel (JM), 0:2 Sedlmajer Jan (JM), 1:2 Štěpánek Filip (ZL), 1:3 Rusek Antonín (JM) , 2:3 Štěpánek Filip (ZL), 2:4 Rusek Antonín (JM), 2:5 Szarkozy Ivan (JM), 2:6 Blažík Dominik (JM) 2:7 Jilg Karel (JM)

 

18.30 hodin 4 – 2 Podokreng Zabrze - Královehradecký KFS 1:0 (1:0)

1:0 Ryner Michal (ZA),

 




NEDĚLE 3.února 2013

 

8.30 hodin 6 – 7 Moravskoslezský KFS - Olomoucký KFS 2:3 (1:2)

1.0 Buchta Daniel (MS), 1:1 Zifčák Pavel (OL), 1:2 Chytil Mojmír (OL), 2:2 Hejda Jakub (MS), 2:3 Chytil Mojmír (OL)

 

9.00 hodin 5 – 3 KFS Vysočina - Zlínský KFS 4:5 (3:2)

1:0 Bencl Radim (VY), 2:0, Řezáč Martin (VY),2:1 Vičánek Jan (ZL), 3:1 Kucharský Petr (VY), 3:2 Hellebrand Patrik (ZL), 3:3 Sklenář Petr (ZL), 3:4 Hellebrand Patrik ZL), 4:4 Štefl David (VY), 4:5 Chytil Daniel (ZL)

 

9.30 hodin 1 – 4 Jihomoravský KFS - Podokreng Zabrze 4:7 (0:4)

0:1 Ryner Michal (ZA), 0:2Uryszek Marcin (ZA), 0:3 Uryszek Marcin (ZA), 0:4 Paliga Mateusz (ZA), 1:4 Szarkozy Ivan (JM), 1:5Uryszek Marcin ((ZA), 2:5 Jilg Karel (JM),3:5 Rusek Antonín (JM), 3:6 Joachyn Paztrik (ZA), 4:6 Krejčí Ladislav (JM)

 

10.00 hodin 6 – 2 Moravskoslezský KFS - Královehradecký KFS 5:3 (3:1)

1:0 Macko René (MS), 2:0 Richtár Matyáš (MS), 3:0 Holec Alexandr (MS), 3:1 Bičiště Dominik (KH), 3:2 Petřík Jakub (KH), 3:3 Čáp Roman (KH), 4:3 Baďura Rostislav (MS), 5:3 Cieslar Jiří (MS)

 

10.30 hodin 7 – 5 Olomoucký KFS - KFS Vysočina 7:2 (4:1)

1:0 Chytil Mojmír (OL), 2:0 Chytil Mojmír (OL), 2:1 Trojánek Tomáš (VY), 3:1 Zmrzlý Ondřej (OL), 4:1 Zifčák Pavel (OL), 5:1 Zifčák Pavel (OL), 5:2 Mazáč Tomáš (VY), 6:2 Sivoň Robert, 7:2 Chytil Mojmír (OL)

 

11.00 hodin 6 – 1 Moravskoslezský KFS - Jihomoravský KFS 8:3 (4:0)

1:0 Baďura Rostislav (MS), Ricvhtár Matyáš (MS), 3:0 Richtár Matyáš (MS), 4:0 Baďura Rostislav (MS), 5:0 Tůma Tomáš, 6:0 Kubala Filip (MS), 6:1 Horváth Tomáš (JM), 7:1 Holec Alexandrt (MS),8:1 Richtár Matyáš (MS), 8:2 Rusek Antonín (JM), 8:3 Krula Filip (JM)

 

11.30 hodin 3 – 4 Zlínský KFS – Podokreng Zabrze 1:3 (0:0)

0:1 Paliga Mateusz (ZA), 0:2 Ryner Michal (ZA), 0:3 Paduch Bartkoniej (ZA), 1:3 Štěpánek Filip (ZN)

 

12.00 hodin 2 – 5 Královehradecký KFS – KFS Vysočina 7:1 (5:0)

1:0 Joska Vojtěch (KH), 2:0 Petřík Jakub (KH), 3:0 Bičiště Dominik (KH), 4:0 Locker Josef (KH), 5:0 Prouza Daniel (KH), 6:0 Čáp Roman (KH), 7:0 Čáp Roman (KH), 7:1 Trojánek Tomáš (VY)

 

12.30 hodin 7 – 1 Olomoucký KFS - Jihomoravský KFS 4:0 (3:0)

1:0 Zmrzlý Ondřej (OL), 2:0 Zmrzlý Ondřej (OL), 3:0 Chytil Mojmír (OL), 4:0 Nízký David (OL)


 

 

 

2013-02-03 15:50:57
Karel Havlíček

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace