Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 21 ze zasedání STK KFS ze dne 29. března 2018


Odložená utkání z 24. – 25. 03. 2018 (chybí termín, pracovní termín 30.06.2018):

A2A 1805 Roudnice – Police                                   ODLOŽENO

 

Odložená utkání z 29. 03. – 01. 04. 2018 (chybí termín, pracovní termín 30.06.2018):

A2A 1908 Hostinné – Kratonohy B                          ODLOŽENO

A3A 1704 Staré Buky – Smiřice                              ODLOŽENO

A3A 1706 Železnice – Nová Paka                            ODLOŽENO

A3B 1702 Velké Poříčí – Malšovice                          ODLOŽENO

E2A 1902 Velké Poříčí – Dobruška/Opočno               ODLOŽENO

 

STK schvaluje dohodu:

A1A 1806 Chlumec – Vysoká                                  středa 13.06.2018       začátek 17,30

A1A 1901 Třebeš – Vrchlabí                                    neděle 01.04.2018      začátek 16,00

(UMT Všesportovní stadion)

A2A 1808 Kunčice – Broumov                                 středa 23.05.2018       začátek 17,30

A3A 1702 Dvůr Králové B – Dolní Kalná                   úterý 01.05.2018        začátek 17,00

A3A 1707 Rudník – Skřivany                                  úterý 01.05.2018        začátek 17,00

A3A 1705 Nemyčeves – Loko HK                             úterý 08.05.2018        začátek 13,00

A3A 1902 Miletín – Nepolisy                                    sobota 14.04.2018      začátek 14,00

A3A 2104 Dvůr Králové B – Nová Paka                     sobota 28.04.2018      začátek 17,00

A3B 2507 Lípa n. O. – Česká Skalice                       sobota 26.05.2018      začátek 17,00

C1B 1604 Kostelec/Častolovice – Pardubičky           čtvrtek 29.03.2018     začátek 16.00

(hřiště Kostelec nad Orlicí)

C1B 1606 Hořice/Bělohrad – Rychnov                      úterý 24.04.2018        začátek 18,00

C1B 1806 Chlumec/Lovčice – Nové Město                čtvrtek 31.05.2018     začátek 17,30

C2B 0103 Babí/Velké Poříčí – Stěžery                      pátek 20.04.2018        začátek 17,30

(hřiště Velké Poříčí)

C2B 0104 Vamberk/Rokytnice – Kopidlno/Libáň       pátek 30.03.2018        začátek 15,00

C2B 0105 Borohrádek – Rudník                              čtvrtek 29.03.2018     začátek 14,00

C2B 0202 Předměřice – Borohrádek                        středa 18.04.2018       začátek 17,30

C2B 0302 Dvůr/Třemešná – Stěžery                        neděle 01.04.2018      začátek 10,15

(hřiště Bílá Třemešná)

C2B 0304 Babí/Velké Poříčí – Rudník                      neděle 01.04.2018      začátek 13,30

(UMT Nové Město nad Metují)

 C2B 0503 Dvůr/Třemešná – Rudník                        sobota 14.04.2018      začátek 10,15

(hřiště Bílá Třemešná)

E1B 0106 Hořice – Rychnov                                   úterý 24.04.2018        začátek 16,30

E2A 1806 Černilov – Roudnice/Kunčice                    čtvrtek 17.05.2018     začátek 17,30

E2A 1905 Žacléř – Kostelec/Častolovice                  sobota 16.06.2018      začátek 14,45

E2A 1908 Hostinné – Dvůr Králové                         středa 23.05.2018       začátek 17,00

E2A 2102 Hořiněves – Černilov                               sobota 14.04.2018      začátek 15,00

E2A 2805 Hostinné – Dobruška/Opočno                  pátek 20.04.2018        začátek 17,00

E2A 3007 Dvůr Králové – Kostelec/Častolovice        úterý 08.05.2018        začátek 10,30

F1E 0101 Červený Kostelec – Dvůr Králové              čtvrtek 03.05.2018     začátek 16,30

F1E 0102 Červený Kostelec – Lánov                       čtvrtek 03.05.2018     začátek 18,10

F1E 0103 Dvůr Králové – Lánov                             čtvrtek 03.05.2018     začátek 17,20

G1E 0101 Trutnov B/Žacléř – FC HK                       neděle 01.04.2018      začátek 10,00

(UMT Trutnov)

G1E 0102 FC HK – Nový HK/Černilov                      neděle 01.04.2018      začátek 11,00

(UMT Trutnov)

G1E 0103 Trutnov B/Žacléř – Nový HK/Černilov       neděle 01.04.2018      začátek 12,00

(UMT Trutnov)

G1F0101 Hostinné/Ml. Buky – Vrchlabí                    neděle 01.04.2018      začátek 09,00

(UMT Vrchlabí)

G1F 0102 Hostinné/Ml. Buky – Javorka/Miletín         neděle 01.04.2018      začátek 11,00

(UMT Vrchlabí)

G1F 0103 Vrchlabí – Javorka/Miletín                       neděle 01.04.2018      začátek 10,00

(UMT Vrchlabí)

G1H 0101 Dobruška/Opočno – Rasošky                  neděle 01.04.2018      začátek 12,00

(UMT Dobruška)

G1H 0102 Rasošky – Nové Město                           neděle 01.04.2018      začátek 11,00

(UMT Dobruška)

G1H 0103 Dobruška/Opočno – Rasošky                  neděle 01.04.2018      začátek 10,00

(UMT Dobruška)

 

Utkání A3B 1605 TJ Baník Vamberk – SK Česká Skalice:

STK bere na vědomí vyjádření v ZoU ve Zprávě rozhodčího a ve Zprávě DFA. STK uděluje pokutu klubu TJ Baník Vamberk ve výši 1.000,-- Kč za nedostatečnou pořadatelskou službu /porušení RS 2017/2018 Hlava II., článek 8, bod 1 a SŘ § 45, bod u)/.

 

Změna sekretáře klubu:

FC České Meziříčí:

Horký David

Bydliště: Družstevní 880, 517 21 Týniště nad Orlicí

Telefon: 723 371 819

Mail: fotbalcm@seznam.cz     

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu FAČR.
2018-03-29 16:58:14
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace