Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Venkovní přebory OFS v kategorii U11 a U12


Výsledkový servis

SK Sparta Úpice  /kategorie U 12 = 2006/

OFS TU  –  OFS NA   0:2
B: Libich, Novotný

OFS HK - OFS JC   3:1
B: 2x Šanda, Gušlevský - Patka

OFS TU  –  OFS RK  1:2
B: Harvey – Forejtek, Preclík

OFS JC  –  OFS NA   0:3
B: Hovorka, Panchartek, Novotný

OFS RK   –  OFS HK   0:2
B: Joško, Veselovský

OFS TU   –  OFS JC    0:3
B: vlastní, Seman, Horáček

OFS HK  –  OFS NA  1:2
B: Machala – Heerkens, Panchartek

OFS RK  –  OFS JC    3:5
B: Preclík, Grulich, Suchánek – 3x Patka, Kóre, Seman

OFS HK   –  OFS TU  3:0
B: Machala, Vyleťal, Skořepa

OFS NA   –  OFS RK  3:2
B: 2x Hemelík, Heerkens – 2x Grulich

Tabulka po 1. kole

1. OFS Náchod                  12b. 10:3
2. OFS Hradec Králové         9b.  9:3
3. OFS Jičín                         6b.  9:9
4. OFS Rychnov n. K.           3b.  7:11
5. OFS Trutnov                    0b.  1:10


Fotogalerie: http://www.uschovna.cz/zasilka/QI4GU2DV6PGBMUX2-LRR/



Rtyně v Podkrkonoší /kategorie U11 = 2007/

OFS TU  – OFS NA             4 : 9  (1 : 4)
B: Kovalík Jakub  2, Pleva Jaroslav 2  - Vlček Štěpán 2, Kostlán Adam Kevin 2, Zelený Tomáš  2, Mútsch Marek  2, Kindl Tomáš

OFS HK – OFS JC            21 : 7   (12 : 4)
B: Filip Jakub 6, Vašata Jakub 5, Zeman Ondřej 2, Jelínek Oliver 2, Lokvenc Marek 2, Sovák Štěpán, Patralskyj Nazarij, Černý Jakub, Šolc Michal  - Čistecký Šimon 2, Břeský Tomáš 2, Ille Jakub, Rupa Michal, Rojík Tobiáš 

OFS TU – OFS RK       5 : 13   (1 : 8)
B: Šourek František 2, Štefan Radek, Michal Matěj, Starý Tadeáš - Horák Patrik 3, Matoulek Marcel 2, Kameník František 2, Lhotský Kryštof, Dostál Dominik, Šreiber Michael, Široký Filip, Dýčka Luboš, Filip Miroslav

OFS JC   – OFS NA    8 : 9   (4 : 2)
B: Čistecký Šimon, Čeřovský Daniel 3, Rojík Tobiáš, Rupa Michal - Kostlán Adam Kevin 3, Zelený Tomáš 2, Lácha Matěj, Mútsch Marek, Kindl Tomáš, Havelský Jan

OFS RK  – OFS HK     8 : 5   (3 : 3)
B: Široký Filip 2, Kameník František 2, Kubín Tomáš, Šreibr Michael, Dýčka Luboš, Filip Miroslav - Zeman Ondřej, Pašek Matěj, Struna Lukáš, Filip Jakub, Šolc Michal

OFS TU   – OFS JC    5 : 14   (1 : 6)
B: Štefan Radek, Starý Tadeáš, Michal Matěj, Šourek František, Golík Matěj - Rojík Tobiáš  4, Čistecký Šimon  3, Břeský Tomáš  2, Frýba Tomáš, Kňourek Vojtěch, Zikmund Antonín, Janák Jakub, Frýda Martin

OFS HK   – OFS NA    9 : 5   (4 : 2)
B: Šolc Michal 2, Zeman Ondřej 2, Sciskala Jakub, Struna Lukáš, Sovák Štěpán, Filip Jakub, Jelínek Oliver - Vlček Štěpán 2, Kaufman Patrik, Frydrychová Tereza, Lácha Matěj

OFS RK  – OFS JC     17 : 1   (11 : 0)     
B: Filip Miroslav 4, Široký Filip 2, Dýčka Luboš  2, Kameník František  3, Horák Patrik  3, Matoulek Marcel 2, Kubín Tomáš - Šír Tadeáš 

OFS TU  – OFS HK     3 : 15   (3 : 8)
B: Pleva Jaroslav, Hnízdil Ondřej, Šourek František  - Vašata Jakub  4, Šolc Michal 4, Patralskyj Nazarij 2, Jelínek Oliver, Struna Lukáš, Pašek Matěj, Zeman Ondřej, vlastní 1 

OFS NA – OFS RK     4 : 20   (2 : 10)
B: Resl Vojtěch, Kaufman Patrik, Lácha Matěj, Havelský Jan - Beneš Michal 5, Matoulek Marcel 3, Horák Patrik 3, Široký Filip 2, Kameník František, Dýčka Luboš, Filip Miroslav, Kubín Tomáš, Zilvar Tadeáš, Dostál Dominik, Šreibr Michael


Tabulka po 1.kole

1. OFS Rychnov n.K.        12 b.    58:15
2. OFS Hradec Kr.              9 b.    50:23  
3. OFS Náchod                   6 b.    27:41          
4. OFS Jičín                       3 b.     30:52         
5. OFS Trutnov                  0 b.     17:51    



Fotogalerie: www.uschovna.cz/zasilka/QFDVBLP9KZNANAKL-S3F



2017-09-29 16:09:39
Mgr. Jan Míl

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace