Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Nominace výběrů Královéhradeckého KFS U13 a U14 na utkání 2. kola Mezikrajské soutěže



Nominace výběru Královéhradeckého KFS U14 na utkání Mezikrajské soutěže s výběrem KFS Vysočina

Pospíšil David – FC Hradec Králové

Jurčenko David - FC Hradec Králové

Brdička Filip - FC Hradec Králové

Konečný Jakub - FC Hradec Králové

Holub Denis - FC Hradec Králové

Šichan Petr - FC Hradec Králové

Samek Daniel - FC Hradec Králové

Šimůnek Matěj – MFK Trutnov

Jedlička David - MFK Trutnov

Khol Antonín - MFK Trutnov

Fabián Patrik - MFK Trutnov

Telvák Jan – RMSK Cidlina

Pospíšil Matyáš – RMSK Cidlina

Burgert David – RMSK Cidlina

Vaníček Štěpán - RMSK Cidlina

Cvrček Adam – FK Náchod

Vlášek Tomáš - FK Náchod

Mařík Matěj – FC Vrchlabí

Náhradníci:

Chudý Petr – FC Hradec Králové

Tomek Adrian – FC Hradec Králové

Rutsch Jakub – FC Hradec Králové

Kruliš Matyáš – MFK Trutnov

Čančara Matyáš – FK Náchod

Vávrů Jakub – FK Náchod

Fuxa Tomáš – RMSK Cidlina

Trenéři: Martin Štěpán, Martin Novotný, Jan Míl

Vedoucí mužstva: Roman Prokopec

Utkání Mezikrajské soutěže s výběrem KFS Vysočina bude sehráno v úterý 3.10.2017 v Albrechticích nad Orlicí.  Začátek utkání je ve 12:30h. Sraz nominovaných hráčů je v 10.15h na stadionu!!! Náhradníci se nedostavují, budou povoláni v případě potřeby telefonicky.


Nominace výběru Královéhradeckého KFS U13 na utkání Mezikrajské soutěže s výběrem KFS Vysočina

            
Dvořáček Adam – RMSK Cidlina

Podhajský Tomáš – RMSK Cidlina

Smadiš Matěj – RMSK Cidlina

Staněk Vít – RMSK Cidlina

Oláh Luciáno – RMSK Cidlina

Blažek Vojtěch – FC Hradec Králové

Hampl Matěj – FC Hradec Králové

Benedikt Matouš – FC Hradec Králové

Hencl Petr – FC Hradec Králové

Fejgl Tomáš – FC Hradec Králové

Matyska Štěpán - FK Náchod

Kočnar Adam - FK Náchod

Kuneš Jan - FK Náchod

Žahourek Tomáš - FK Náchod

Borůvka Dominik - FK Náchod

Svatoš Jakub - FK Náchod

Váňa Oliver - FK Náchod

Kuja Michal - MFK Trutnov

Kněžourek Jan - MFK Trutnov

Machačka Šimon - MFK Trutnov

Gabrle Matěj - MFK Trutnov

Páv Daniel - MFK Trutnov

Náhradníci:

Miňovský Filip – FC Hradec Králové

Formánek Tomáš - TJ Dvůr Králové nad Labem

Formánek Lukáš – TJ Dvůr Králové nad Labem

Máder Martin – FC Vrchlabí

Podrazil Stanislav – FC Vrchlabí

Jasanský Adam – TJ Červený Koselec

Rezek Jiří – FK Jaroměř

Trenéři: Mirza Rahimič, Ondřej Nejman, Pavel Obermajer, Daniel Franc

Vedoucí mužstva: Roman Prokopec

Utkání Mezikrajské soutěže s výběrem  KFS Vysočina bude sehráno v úterý 3.10.2017 v Albrechticích nad Orlicí. Začátek utkání je v 11:00h. Sraz nominovaných hráčů je v 
10.00h na stadionu!!! Náhradníci se nedostavují, budou povoláni v případě potřeby telefonicky.

Každý hráč si vezme s sebou průkaz zdravotní pojišťovny, kopačky (pro přírodní i umělou trávu), chrániče, ručník, brankáři celou výstroj.

Tato nominace slouží zároveň jako omluvenka do školy.

V případě zranění, či nemoci, volejte ihned tel. č. 603522967 p. Míla.

Neomluvená neúčast bude předána Disciplinární komisi VV KFS Hradec Králové!!!

 

Václav Andrejs                                                   Mgr. Jan Míl

předseda VV Královéhradeckého KFS              trenér mládeže Královéhradeckého KFS



2017-09-26 19:12:38
Mgr. Jan Míl

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace