Letní olympiáda dětí a mládeže 2017

25.6.2017

V zahajovacím utkání fotbalového turnaje v rámci LODM 2017 zvítězil výběr Královéhradeckého KFS U14 nad výběrem Středočeského KFS  na pokutové kopy 2:0, když v normální hrací době skončilo utkání nerozhodně 1:1. Branku našeho výběru vstřelil Denis Hrubý.

Královéhradecký KFS - Středočeský KFS  1:1(1:1) na p.k. 2:0

Branka: 17. Hrubý;  penalty proměnili Bednář, Samek

Sestava:
Rubeš - Zengler, Samek, Slivka, Semerák - Ludvík, Schmoranz, Hampl, Gunar - Hrubý, Bednář
střídali: Dostál, Čechovič, Kruml

26.6.2017

V dalším utkání s výběrem KFS Vysočina jsme byli od začátku lepším a aktivnějším mužstvem. Po deseti minutách bylo o výsledku rozhodnuto. Tímto vítězstvím jsme si zajistili přímý postup do zítřejšího čtvrtfinále. Soupeřem nám v něm bude v 11.15h výběr Libereckého KFS.

Královéhradecký KFS - KFS Vysočina    4:0 (3:0)

Branky: 4. a 5. Hrubý, 10. Schmoranz, 43. Zengler

Sestava:
Strnad - Zengler, Slivka, Samek, Semerák - Bednář, Sapár, Schmoranz, Gunar - Hrubý, Čechovič
střídali: Havrda, Šalda, Hampl, Dostál, Ludvík, Kruml

27.6.2017

Čtvrtfinále přineslo tuhý boj o každý metr hřiště. Hra nebyla úplně plynulá a pěkných akcí jsme mnoho neviděli. Naštěstí jsme soupeře do šancí nepustili, a tak o výsledku rozhodla pěkná individuální akce Kryštofa Hampla. Semifinálové utkání s výběrem Moravskoslezského KFS se hraje ještě dnes od 16.30h.

Královéhradecký KFS - Liberecký KFS 1:0 (1:0)
Branka: 17. Hampl

Sestava:
Strnad - Zengler, Slivka, Samek, Semerák - Bednář, Sapár, Hampl, Gunar - Čechovič, Ludvík
střídali: Schmoranz, Dostál

Semifinále

Do utkání jsme vstoupili špatně a od 2. minuty prohrávali. Kluci ovšem zareagovali výborně a po pár minutách vyrovnali hru i skóre, když Schmoranz využil špatné rozehrávky a přesným centrem vybídl ke skórování Gunara. Hrál se výborný fotbal s obrovským nasazením na obou stranách. O druhém finalistovi nakonec musely rozhodnout penalty a v těch čaroval Rubeš, když zneškodnil všechny pokusy soupeře. Můžeme se tak těšit na zítřejší finále, ve kterém potkáme výběr Olomouckého KFS.

Královéhradecký KFS - Moravskoslezský KFS   1:1 (1:1) na p.k. 3:0
Branka:  Gunar, penalty proměnili  Bednář, Samek, Semerák