Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva číslo 32 ze zasedání STK KFS ze dne 22. června 2017


STK bere na vědomí:

STK bere na vědomí skutečnosti popsané R v ZoU A1A 3004 TJ Lázně Bělohrad – FK Kostelec nad Orlicí, týkající se poškození vozidla hráče Rolejčka Jana ID 91120845  

 

VV KFS schválil postupy a sestupy v jím řízených soutěžích včetně návrhu rozdělení skupin 1. B třídy mužů:

 

Postup do DIVIZE:

NIKDO

 

VOTROK Krajský přebor mužů:                                                                                    

Vítěz: SK Libčany                                                                                                              

Sestup: 

TJ Slovan Broumov                                                                                                                          

SK Dobruška                                                                                                                                         
Sokol Provodov

 

1.A třída mužů:                                                                                                                          
Vítěz a postup: FC Vrchlabí                                                                                                                                
Postup z 2. místa: TJ Sokol Třebeš                                                                                                                       
Sestup:                                                                                                                                        
TJ Sokol  Nepolisy                                                                                                                    
SK Třebechovice pod Orebem                                                                                              

TJ Lokomotiva Hradec Králové

 

1.B třída mužů – skupina A                                                                                                     
Vítěz a postup: FK Kratonohy B                                                                                                                             
Postup z 2. místa: FC Spartak Kobylice (lepší koeficient na 2.místě, než SK Solnice ze skupiny B)                                                                                                                          

Sestup:                                                                                                                                     
RMSK Cidlina Nový Bydžov B                                                                                                              
FK Chlumec nad Cidlinou B                                                                                                              
TJ SKP Valdice

 

1.B třída mužů – skupina B                                                                                                           
Vítěz a postup: Spartak Police nad Metují                                                                                                             
Sestup:                                                                                                                                                   
TJ Sokol Černíkovice                                                                                                                              
TJ Start Ohnišov                                                                                                                                  
FK Jaroměř B (odhlásili se v průběhu sezony)

 

Postup do 1. B třídy z jednotlivých OFS:

TJ Slavoj Skřivany (OFS Hradec Králové)

TJ Sokol Staré Buky (OFS Trutnov)

FC Mladé Buky (OFS Trutnov)

TJ Sokol Nemyčeves (OFS Jičín)

SK Česká Skalice (OFS Náchod)

AFK Častolovice (OFS Rychnov nad Kněžnou)

 

Skupiny 1. B třídy:

 

1.B třída – skupina A

01. SK Miletín

02. TJ Dvůr Králové nad Labem B

03. TJ Jiskra Kocbeře

04. SK Jičín B

05. TJ Sokol Nepolisy

06. FK Dolní Kalná

07. 1. FK Nová Paka

08. TJ Rudník

09. SK Smiřice

10. TJ Lokomotiva Hradec Králové

11. TJ Slavoj Skřivany

12. TJ Sokol Staré Buky

13. FC Mladé Buky

14. TJ Sokol Nemyčeves

(STK KFS zároveň bere na vědomí ze dne 22.06.2017 od SK Jičín B, že ruší svou přihlášku do 1. B třídy v soutěžním ročníku 2017/2018)

 

1.B třída – skupina B:

01. TJ Velké Poříčí

02. FC České Meziříčí

03. TJ Sokol Lípa nad Orlicí

04. TJ Sokol Malšovice

05. TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

06. TJ Baník Vamberk

07. SK Albrechtice nad Orlicí

08. TJ Spartak Opočno

09. SK Solnice

10. TJ Slavoj Předměřice nad Labem

11. SK Třebechovice pod Orebem

12. SK Česká Skalice

13. AFK Častolovice

14. Sokol Provodov

 

STK uděluje pokutu za nedostatky v přenosech a vložených záznamech FOTBAL LIVE:

(výše pokuty byla schválena VV na zasedání dne 24.08.2015)

A1A 2902 MFK Nové Město nad Metují – neúplný záznam – 1.000,-- Kč

A1A 3004 TJ Lázně Bělohrad – neúplný záznam – 1.000,-- Kč

 

Nenastoupení hráče ze soupisky – pokuta 1.000,-- Kč dle RS 2016/2017:

KP muži:

SK Libčany: Hubička Lukáš ID 88020327
 

1.A třída mužů:

MFK Trutnov B: Kovář Dominik ID 93111066, Duch Daniel ID 96030117

TJ Sokol Třebeš: Obst Zdeněk ID 87121702

FC Vrchlabí: Janalík František ID 97020921



1.B třída mužů – skupina A:

TJ SKP Valdice: Rejman Tomáš ID 97010749

RMSK Cidlina B: Luňák Marek ID 97071282

 

1.B třída mužů – skupina B:

TJ Baník Vamberk: Samek Roman ID 91081632

 

KS starších žáků U 15:

TJ Tatran Hostinné: Beránek Daniel ID 02051017

 

Vč přebor dorostu U 19:

FC Slavia Hradec Králové A: Semerák David ID 01020085

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2016/2017 Hlava XXI, Hlášení výsledků    a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A1A 3003 Provodov – komentář

A1A 3005 Broumov – komentář

A2A 3001 Náchod B – komentář

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu FAČR.
2017-06-22 16:57:49
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace