Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 1. listopadu 2012


Zpráva ze zasedání STK KFS č. 14/2012-2013

STK KFS na svém zasedání dne 1. listopadu 2012 rozhodla takto:

 

1. Schválení náhradních termínů:

STK schvaluje předložené dohody neodehraných utkání o víkendu 27. – 28. 10. 2012 takto:

A1A 1203 Broumov – RMSK Cidlina NB "B" neděle 18.11.2012 začátek 13,30

(hřiště Chudonice !!! – změna pořadatelství)

A1A 1207 Jičín – Červený Kostelec středa 07.11.2012 začátek 14,00

A1A 1208 Lázně Bělohrad – Jaroměř neděle 18.11.2012 začátek 13,00

A2A 1201 Dobruška – Ohnišov sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A2A 1202 Nový HK – Chlumec n. C. sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A2A 1203 Vrchlabí – Kunčice sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A2A 1204 Vysoká n.L. – Přepychy sobota 10.11.2012 začátek 11,00

A2A 1206 Roudnice – Úpice neděle 11.11.2012 začátek 14,00

A3A 1201 Mostek – Bílá Třemešná sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A3A 1202 Janské Lázně – Miletín sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A3A 1203 Rudník – Nové Město n. M. sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A3A 1204 Kopidlno – Žacléř sobota 10.11.2012 začátek 13,30

A3A 1205 Libáň – Mladé Buky neděle 11.11.2012 začátek 14,00

A3A 1207 Hostinné – Sobotka sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A3B 1201 Dobruška B – Borohrádek neděle 11.11.2012 začátek 14,00

A3B 1202 Deštné – Černíkovice sobota 10.11.2012 začátek 13,00

(hřiště Deštné, v případě nepříznivého počasí UMT Černíkovice – změna pořadatelství)

A3B 1203 Lokomotiva HK – Častolovice sobota 10.11.2012 začátek 14,00

A3B 1205 Předměřice – České Meziříčí sobota 10.11.2012 začátek 14,00

C1A 1203 Nové Město n. M. – Vysoké Mýto neděle 11.11.2012 začátek 10,15

(UMT Nové Město n. M.)

C1A 1204 FK Pardubice B – Hlinsko sobota 10.11.2012 začátek 10,00

(UMT Pardubice Ohrazenice)

C1A 1207 Letohrad – Česká Třebová sobota 10.11.2012 začátek 13,30

(UMT Letohrad)

C1B 1201 Dobruška – Hořice sobota 10.11.2012 začátek 11,45

C1B 1202 Volanov – Chlumec/RMSK sobota 10.11.2012 začátek 11,45

C1B 1203 Vrchlabí – Kunčice sobota 10.11.2012 začátek 11,45

(hřiště Kunčice nad Labem)

C1B 1204 Nová Paka/Stará Paka – Žacléř sobota 10.11.2012 začátek 11,45

(UMT Nová Paka)

C1B 1206 MFK Trutnov – Jaroměř středa 07.11.2012 začátek 18,30

(UMT Trutnov)

C1B 1304 Žacléř – Solnice sobota 03.11.2012 začátek 11,45

(hřiště Solnice, změna pořadatelství)

C2A 1202 Kosičky – Sobotka neděle 18.11.2012 začátek 13,00

C2B 1201 Probluz – Stěžery neděle 18.11.2012 začátek 13,30

C2B 1202 Myštěves – Kobylice neděle 11.11.2012 začátek 10,00

C2C 1202 Bílá Třemešná – Hostinné neděle 11.11.2012 začátek 12,00

C2C 1204 Česká Skalice – Meziměstí/Teplice neděle 04.11.2012 začátek 14,00

C2C 1104 Javorka – Bílá Třemešná neděle 18.11.2012 začátek 10,30

(hřiště Lázně Bělohrad)

C2C 1303 Úpice – Bílá Třemešná neděle 04.11.2012 začátek 14,00

(UMT Trutnov)

C2D 1204 Týniště – České Meziříčí neděle 04.11.2012 začátek 14,00

D1A 1201 Červený Kostelec – Dobruška sobota 10.11.2012 začátek 11,15

E1A 1201 Červený Kostelec – Dobruška sobota 10.11.2012 začátek 09,30

D1A 1203 Třebeš – Vrchlabí neděle 11.11.2012 začátek 11,15

E1A 1203 Třebeš – Vrchlabí neděle 11.11.2012 začátek 09,30

E1A 1207 Dvůr Králové – Trutnov/Mladé Buky sobota 10.11.2012 začátek 09,30

D1A 1204 Červený Kostelec – Olympia HK sobota 10.11.2012 začátek 11,45

(UMT Všesportovní stadion Hradec Králové – změna pořadatelství)

E1A 1204 Červený Kostelec – Olympia HK sobota 10.11.2012 začátek 10,00

(UMT Všesportovní stadion Hradec Králové – změna pořadatelství)

E2A 1201 Hořice – Javorka sobota 17.11.2012 začátek 10,00             

E2A 1204 Jaroměř – Skřivany sobota 17.11.2012 začátek 14,00

E2B 1203 Meziměstí/Teplice – Hronov/Police čtvrtek 08.11.2012 začátek 14,30

(hřiště Teplice n. M.)

E2B 1204 RSCM Rozkoš – Třebechovice sobota 17.11.2012 začátek 10,15

(hřiště Provodov)


Turnaje MŽ U-13 + SP U-11:

pořadatel Olympia Hradec Králové neděle 04.11.2012 začátek 10,00

pořadatel Trutnov – UMT sobota 03.11.2012 začátek 09,00

pořadatel Lázně Bělohrad neděle 04.11.2012 začátek 10,00

pořadatel Černilov neděle 04.11.2012 začátek 09,00

pořadatel Česká Skalice (mladší žáci) sobota 03.11.2012 začátek 09,00

pořadatel Česká Skalice (starší přípravka) neděle 04.11.2012 začátek 09,00

 

2. STK nařizuje odehrání zápasů, kde nedošlo k dohodám, dle RS hlava 11, čl. 2, odst. g a SŘ čl. 30, odst. 3, čl. 49, odst. 2 takto:

A1A 1201 Dvůr Králové B – Hořice neděle 18.11.2012 začátek 13,30

A1A 1202 Týniště – Rychnov n. K. sobota 17.11.2012 začátek 13,30

A1A 1206 Libčany – Slavia  HK sobota 17.11.2012 začátek 13,30

C1A 1205 RMSK Cidlina B – Olympia HK B středa 07.11.2012 začátek 18,15

(UMT Chudonice)

C2C 1203 Janské Lázně – Úpice neděle 18.11.2012 začátek 11,00

E2A 1202 Vrchlabí – Hostinné neděle 18.11.2012 začátek 09,30

(hřiště Kunčice n. L.)

E2A 1203 Rudník – Nová Paka/Stará Paka sobota 17.11.2012 začátek 10,00

(UMT Nová Paka, změna pořadatelství)

E2B 1201 Týniště n. O. – České Meziříčí neděle 18.11.2012 začátek 10,00


Ladislav Brož, sekretář Královéhradeckého KFS

2012-11-01 16:43:48
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace