Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zimní poháry mládeže U 19, U 17 , U 15 - rozlosování, časový pořad


   

     JUTAGRASS pohár staršího dorostu U 19
       
skupina A, místo konání čas A B
Černíkovice SO 25.02. 11,00 Týniště Třebechovice
Černíkovice SO 04.03. 11,00 Třebechovice České Meziříčí
Černíkovice SO 11.03. 09,00 Týniště České Meziříčí
skupina B, místo konání čas A B
Všesport. stadion NE 12.03. 13,00 Slavia HK B Oly B/RMSK B
Kobylice SO 25.02. 09,30 Oly B/RMSK B Dvůr Králové
Kobylice SO 04.03. 09,30 Slavia HK B Dvůr Králové
skupina C, místo konání čas A B
Nová Paka SO 25.02. 14,00 NoPa/StPa Úpice/Žacléř
Nová Paka SO 04.03. 14,00 NoPa/StPa Rudník
Nová Paka SO 11.03. 14,00 Úpice/Žacléř Rudník
skupina D, místo konání čas A B
Náchod NE 26.02. 12,00 Č. Kost/Č. Skal Broumov
Náchod NE 05.03. 12,00 Broumov Hronov/Stárkov
Náchod SO 11.03. 14,00 Č. Koste/Č. Skal Hronov/Stárkov
skupina E, místo konání čas A B
Chudonice NE 26.02. 17,00 Skřivany Chlumec
Chudonice NE 05.03. 17,00 Skřivany Předměřice
Chudonice SO 11.03. 10,00 Chlumec Předměřice
skupina F, místo konání čas A B
Dobruška SO 25.02. 10,00 Dobruška/Opočno Vamberk
Dobruška SO 04.03. 10,00 Vamberk Borohrádek
Dobruška SO 11.03. 10,00 Dobruška/Opočno Borohrádek
skupina G, místo konání čas A B
Jičín SO 25.02. 14,00 Jičín Hostinné
Jičín SO 04.03. 14,00 Hostinné Hořice
Jičín NE 12.03. 12,00 Jičín Hořice
skupina H, místo konání čas A B
Náchod NE 26.02. 15,30 Solnice Babí/V. Poříčí
Náchod NE 05.03. 15,30 Meziměstí/Teplice Babí/V. Poříčí
Náchod NE 12.03. 12,00 Solnice Meziměstí/Teplice
       
             Pohár mladšího dorostu U 17   
       
skupina A, místo konání čas A B
Trutnov SO 25.02. 11,45 Trutnov Vrchlabí
Vrchlabí NE 05.03. 12,00 Vrchlabí Červený Kostelec
Trutnov NE 12.03. 11,45 Trutnov Červený Kostelec
skupina B, místo konání čas A B
Nové Město NE 26.02. 12,00 NM/Č. Skal. Kost/Čast
Nové Město NE 05.03. 09,00 Kost/Čast Jaroměř
Nové Město NE 12.03. 10,00 NM/Č. Skal. Jaroměř
skupina C, místo konání čas A B
Rychnov SO 25.02. 12,00 Třebeš Rychnov/Vamberk
Rychnov SO 04.03. 12,00 Rychnov/Vamberk Nový HK
Všesport. stadion NE 12.03. 09,00 Třebeš Nový HK
skupina D, místo konání čas A B
Chudonice NE 26.02. 11,45 RMSK/Olympia Chlumec/Lovčice
Chudonice NE 05.03. 11,45 RMSK/Olympia Jičín/Javorka
Chudonice SO 11.03. 17,00 Chlumec/Lovčice Jičín/Javorka
       
                 Pohár starších žáků U 15   
       
skupina A, místo konání čas A B
Trutnov SO 25.02. 10,00 Č. Kostelec Jaroměř
Trutnov NE 05.03. 10,00 Jaroměř Hostinné
Trutnov NE 12.03. 10,00 Č. Kostelec Hostinné
skupina B, místo konání čas A B
Vrchlabí NE 26.02. 10,00 Vrchlabí NoPa/StPa
Jičín NE 05.03. 14,00 Jičín/Javorka NoPa/StPa
Vrchlabí NE 12.03. 10,00 Vrchlabí Jičín/Javorka
skupina C, místo konání čas A B
Černíkovice SO 25.02. 13,00 Třebechovice Kost/Čast
Černíkovice SO 04.03. 09,00 Kost/Čast Rokytnice
Černíkovice NE 12.03. 09,00 Třebechovice Rokytnice
skupina D, místo konání čas A B
Náchod NE 26.02. 14,00 Broumov Solnice
Dobruška SO 04.03.  12,00 Solnice Dobruška/Opočno
Náchod SO 11.03. 16,00 Broumov Dobruška/Opočno
skupina E, místo konání čas A B
Všesport. stadion NE 12.03. 11,00 Nový HK Třebeš
Kobylice SO 25.02. 12,30 Nový HK Stěžery
Kobylice SO 04.03. 12,30 Třebeš Stěžery
skupina F, místo konání čas A B
Rychnov SO 25.02. 10,00 Rychnov Borohrádek
Rychnov SO 04.03. 10,00 Borohrádek Vamberk/Doudleby
Rychnov SO 11.03. 10,00 Rychnov Vamberk/Doudleby
skupina G, místo konání  čas A B
Chudonice NE 26.02. 10,00 Chlumec/Lovčice Olympia
Chudonice NE 05.03. 10,00 Olympia Hořice
Chudonice SO 11.03. 11,45 Chlumec/Lovčice Hořice
skupina H, místo konání čas A B
Nové Město NE 26.02. 14,00 N. Město/Rozkoš Velké Poříčí
Nové Město NE 05.03. 10,45 Velké Poříčí Týniště
Nové Město NE 12.03. 12,00 N. Město/Rozkoš Týniště
2017-02-10 07:59:44
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace