Zlínský KFS - Královéhradecký KFS  7:1 (4:0)

Sestava:

A - Šimůnek - Eliáš, Pospíšil, Vávrů, Horváth, Telvák, Kruliš, Bareš, Hronovský

B - Rutsch - Duch, Strasser, Šichan, Musil, Brdička, Čančara, Tomek

V tomto utkání byl konkurenceschopný pouze B tým, který uhrál dva nerozhodné výsledky 0:0 a 1:1. Ve druhém poločase kluci zahodili spoustu brankových příležitostí, a tak nerozhodný výsledek nelze považovat za úspěch. Herně však za svými soupeři nezaostávali.

A - tým bohužel ani v jednom poločase na soupeře nestačil. Byl po všech stránkách horší a nebýt velmi dobrých výkonů brankáře Šimůnka a Pospíšila, mohlo to dopadnout mnohem hůř.

U14

Zlínský KFS - Královéhradecký KFS   2 : 4 ( 1 : 2 )

branky: 19., 47. domácí - 12., 25. Zengler, 56, 63. Bednář

Sestava: Rubeš (36. Hampl)-Borovski (36. Dostál), Orendáš, Zelenka (36. Šalda), Houdek-Zengler, Navrátil (53. Wagenknecht), Wágenknecht (36. Světlík), Boniš-Bednář (36. Čechovič), Schober (53. Bednář)

Výběr U14 zvládl své utkání podstatně lépe a zvítězil 4:2.

Trenéři Tomáš Navrátil a Jaroslav Matějka zhodnotili toto utkání následovně:

"Utkání v dalekých Otrokovicích jsme zvládli jak herně, tak výsledkově. Vedení jsme se ujali ve 12. minutě. kdy "plachtící" střela Radima Zenglera skončila pod břevnem domácího golmana. Domácí ale vyrovnali téměř totožnou brankou, když se z pětadvaceti metrů nechal zaskočit golman Rubeš. Ve 25. minutě jsme šli opět do vedení, hodně podobnou, svou druhou brankou se trefil opět Radim Zengler. Další šance jsme bohužel nevyužili, i když některé byly z kategorie vyložených. Ve druhé půli domácí nejprve zahrozili samostatným nájezdem, který skvěle chytil golman Hamp, druhý pokus ale již skončil vyrovnávací brankou, na půlící čáře jsme nepodstoupili hlavičkový souboj a d omácí útočník se řítil zcela osamocen na Hampla a tentokrát již nezaváhal a vyrovnal. Naše převaha se začala stupňovat a po několika spálených šancích se dostavily i branky. V 56. minutě zatáhl míč po levém křídle velmi agilní Boniš a Bednářovi stačilo před prázdnou brankou nastavit jen placírku - 2:3. Konečnou podobu výsledku dal opět Bednář, který si na penaltovém puntíku famózně zpracoval skvělou přihrávku Houdka a střelou na zadní tyč uzavřel gólový účet utkání. Naše vítězství je zcela zasloužené, i vzhledem k poměru brankových příležitostí 1:7, své kvality však předvedl i soupeř, naštěstí pro nás velmi dobře kombinoval zej ména na své polovině, což nás příliš ohrozit nemohlo. K výrazným osobnostem v našem týmu tentokrát patřili hradečtí hráči Zengler, Boniš a Houdek."

Vytvořeno: 9.11.2016