LOSOVACÍ ČÍSLA PRO SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2016/2017
A1A Krajský přebor mužů
01 RMSK Cidlina Nový Bydžov A
02 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
03 Sportovní klub Jičín A
04 TJ Slovan Broumov
05 TJ Lázně Bělohrad
06 SK Libčany
07 FK Vysoká n/L.
08 Fotbalový klub Jaroměř A
09 SK Dobruška
10 Sokol Provodov
11 Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí
12 TJ Jiskra Hořice
13 TJ Červený Kostelec
14 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
15 Fotbalový club Slavia Hradec Králové
16 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou A
A2A 1. A třída mužů
01 TJ Tatran Hostinné
02 SK Sparta Úpice
03 TJ Lokomotiva Hradec Králové
04 MFK Trutnov B
05 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
06 TJ Sokol Nepolisy
07 SK Roudnice
08 FK Náchod B
09 FC Vrchlabí
10 FK Černilov
11 SK Bystřian Kunčice
12 Sportovní klub Sobotka
13 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
14 FC Nový Hradec Králové
15 Sportovní klub Týniště nad Orlicí
16 TJ Sokol Bílá Třemešná
A3A 1. B třída mužů – skupina A
01 TJ Rudník
02 Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře
03 Sportovní klub Jičín B
04 Tělovýchovná jednota SKP Valdice
05 FK Kratonohy B
06 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B
07 RMSK Cidlina Nový Bydžov B
08 FK Dolní Kalná
09 TJ Sokol Malšovice
10 FC Spartak Kobylice
11 Sportovní klub Miletín
12 MFK Trutnov C
13 1. Fotbalový klub Nová Paka
14 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou B
A3B 1. B třída mužů – skupina B
01 TJ Spartak Police nad Metují
02 SK Albrechtice nad Orlicí
03 TJ Baník Vamberk
04 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
05 Tělovýchovná jednota Spartak Opočno
06 SK Smiřice
07 TJ Sokol Lípa N. O. občanské sdružení
08 Sportovní klub Solnice
09 Fotbalový klub Jaroměř B
10 Tělovýchovná jednota Start Ohnišov
11 Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice
12 TJ Velešov Doudleby nad Orlicí
13 TJ Velké Poříčí
14 Fotbalový klub FC České Meziříčí
C1A Východočeský přebor dorostu U 19
01 RMSK Cidlina Nový Bydžov A
02 Fotbalový klub Pardubice B
03 Tělocvičná jednota Sokol Živanice
04 MFK Trutnov
05 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
06 Městský fotbalový klub Nové Město nad Metují
07 FK Letohrad
08 Fotbalový klub Jaroměř
09 FC Vrchlabí
10 TJ Svitavy
11 SK Vysoké Mýto
12 SK Pardubičky
13 Fotbalový club Slavia Hradec Králové B
14 FK Náchod B
C1B Krajský přebor dorostu U 19
01 Sportovní klub Solnice
02 TJ Baník Vamberk/FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
03 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
04 TJ Jiskra Hořice
05 TJ Slovan Broumov
06 SK Smiřice
07 Fotbalový club Slavia Hradec Králové B
08 RMSK Cidlina Nový Bydžov B
09 TJ Slavoj Skřivany
10 TJ Červený Kostelec/SK Česká Skalice
11 Sportovní klub Jičín
12 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
13 Sportovní klub Týniště nad Orlicí
14 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka
15 VOLNÝ LOS
16 Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou
D1A Krajský přebor mladšího dorostu U 17
01 FC Vrchlabí
02 VOLNÝ LOS
03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou/TJ Baník Vamberk
04 TJ Červený Kostelec
05 Sportovní klub Jičín/Fotbalový klub mládeže Javorka
06 FK Chlumec nad Cidlinou
07 FC Nový Hradec Králové
08 Fotbalový klub Jaroměř
09 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
10 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
11 MFK Trutnov
12 MFK Nové Město nad Metují/SK Česká Skalice
E1A Krajský přebor starších žáků U 15
01 FC Vrchlabí
02 VOLNÝ LOS
03 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
04 TJ Červený Kostelec
05 Sportovní klub Jičín/Fotbalový klub mládeže Javorka
06 FK Chlumec nad Cidlinou
07 FC Nový Hradec Králové
08 Fotbalový klub Jaroměř
09 FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice
10 Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš
11 TJ Slovan Broumov
12 MFK Nové Město nad Metují/SK Rozkoš Česká Skalice
E2A Krajská soutěž starších žáků U 15
01 TJ Tatran Hostinné
02 TJ Baník Vamberk/TJ Velešov nad Orlicí
03 TJ Hořiněves
04 TJ Velké Poříčí
05 TJ Stěžery
06 Sportovní klub Týniště nad Orlicí
07 Sportovní klub Solnice
08 1. FK Rokytnice v Orlických horách
09 SK Dobruška/Spartak Opočno
10 Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem
11 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
12. TJ Jiskra Hořice
13 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek
14 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka
15 FC Olympia Hradec Králové
16 VOLNÝ LOS
C2A Krajská soutěž dorostu U 19
01 Tatran Hostinné
02 SK Sparta Úpice/TJ Baník Žacléř
03 TJ Rudník
04 Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem
05 AFK Hronov/TJ Sokol Stárkov
06 1. FK Nová Paka/TJ Sokol Stará Paka B
07 SK Dobruška/ TJ Spartak Opočno
08 SK Babí/TJ Velké Poříčí
09 Tělovýchovná jednota Lokomotiva Borohrádek
10 TJ Lokomotiva Meziměstí/Teplice nad Metují
11 TJ Rasošky
12 Fotbalový klub FC České Meziříčí