Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 23. června 2016


 

Utkání A2A 3006 TJ Lázně Bělohrad – SK Libčany:

Klub SK Libčany se na utkání nedostavil. Dle RS 2015/2016, strana 19, hlava IV, čl 1, odstavec a), uhradí klub SK Libčany na účet klubu TJ Lázně Bělohrad 8.000,-- Kč.                                                                  STK dále SK Libčany uděluje pokutu dle RS 2015/2016, strana 19, hlava IV, čl. 1, odstavec a) 3.000,-- Kč.

Klub TJ Lázně Bělohrad vystaví klubu SK Libčany fakturu. Doklad o úhradě klubu TJ Lázně Bělohrad předloží klub SK Libčany na STK do 11.07.2016.

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč za porušení RS 2015/2016 Hlava XXI, Hlášení výsledků    a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A3F 1404 Náchod B – komentář

 

STK uděluje pokutu – nenastoupení hráče ze soupisky:

 

KP muži

FK Chlumec n. C.:  

Kučera Jiří ID 93061643, 1.000,-- Kč

 

FK Kratonohy                                                                                                                             

Vaněk Vladimír ID 83041356, 1.000,-- Kč                                                                                                

Mikolanda Petr ID 79060893, 1.000,-- Kč                                                                                                      

Šnejdr Filip ID 95040941, 1.000,-- Kč

 

FK Vysoká n. L.                                                                                                                                               

Lunda Petr ID 91081043, 1.000,-- Kč

 

1.A třída muži

FC Nový HK                                                                                                                                 

Šimerda Filip ID 93110170, 1.000,-- Kč

 

SK Bystřian Kunčice                                                                                                                 

Rohlíček Lukáš ID 85071031, 1.000,-- Kč

 

1.B třída muži – skupina E

SK Čechie Hlušice                                                                                                                       

Průcha Karel ID 70040885, 1.000,-- Kč

 

1.B třída muži – skupina G

TJ SKP Valdice                                                                                                                       

Kalenda Vladimír ID 76071267, 1.000,-- Kč

 

FK Kopidlno                                                                                                                                 

Šimůnek Václav ID 73110094, 1.000,-- Kč

 

TJ Baník Žacléř                                                                                                                                 

Knap Tomáš ID 91011992, 1.000,-- Kč

 

VV na svém zasedání dne 20. června 2016 schválil postupy, sestupy a rozdělení skupin 1. B třídy tak, jak byly předloženy STK:

Divize:

Sestup: FK Jaroměř

Krajský přebor:

Postup do divize: FK Kratonohy, FK Náchod

Sestup: SK Týniště nad Orlicí, MFK Trutnov B

1.A třída:

Postup do Krajského přeboru: TJ Lázně Bělohrad, SK Libčany, Jiskra Hořice

Sestup do 1. B třídy: SK Miletín, FK FC České Meziříčí

1.B třída:

Postup do 1. A třídy:

skupina E – Lokomotiva Hradec Králové, Tatran Hostinné (SK Jičín B postup odmítl)

skupina F – FK Náchod B (Dvůr Králové B postup odmítl)

Sestup do OFS:

skupina G – FK Kopidlno, Baník Žacléř, Sokol Libáň, Sokol Kunčice n. L.

skupina H – AFK Hronov, Sokol Zdelov, Lokomotiva Borohrádek, FK Kostelec n. O. B

Postup z OFS do 1. B třídy:

Sokol Kratonohy B (OFS Hradec Králové)

1.FK Nová Paka (OFS Jičín)

Jiskra Kocbeře (OFS Trutnov)

FK Jaroměř B (OFS Náchod)

Baník Vamberk (OFS Rychnov nad Kněžnou)

 

A3A 1. B třída mužů – skupina A

 

TJ Rudník

Tělovýchovná jednota Jiskra Kocbeře

Sportovní klub Jičín B

MFK Trutnov C

FK Kratonohy B

Tělovýchovná jednota Dvůr Králové nad Labem B

RMSK Cidlina Nový Bydžov B (sloučení klubů RMSK Cidlina a SK Čechie Hlušice)

FK Dolní Kalná

TJ Sokol Malšovice

FC Spartak Kobylice

Sportovní klub Miletín

1. Fotbalový klub Nová Paka

Tělovýchovná jednota SKP Valdice

Fotbalový klub Chlumec nad Cidlinou B

 

A3B 1. B třída mužů – skupina B

 

TJ Spartak Police nad Metují

SK Albrechtice nad Orlicí

TJ Baník Vamberk

Tělovýchovná jednota Slavoj Předměřice nad Labem

Tělovýchovná jednota Spartak Opočno

SK Smiřice

TJ Sokol Lípa N. O. občanské sdružení

Sportovní klub Solnice

Fotbalový klub Jaroměř B

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov

Tělovýchovná jednota Sokol Černíkovice

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí

TJ Velké Poříčí

Fotbalový klub FC České Meziříčí

 

Proti každému rozhodnutí STK je možné podat odvolání, a to do sedmi dnů ode dne jeho doručení. Za den doručení se považuje den následující po uveřejnění rozhodnutí na Úřední desce. Odvolání se podává u odvolacího orgánů (ORK). Náležitosti odvolání stanovuje § 25 procesního řádu FAČR.

 

 

2016-06-23 15:37:27
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace