Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Zpráva ze zasedání STK KFS ze dne 2. dubna 2015


STK schvaluje dohodu:

A1A 2408 Olympia HK – Slavia HK                       pátek 01.05.2015        začátek 14,00

A1A 2501 Olympia HK – Jičín                                pátek 08.05.2015        začátek 14,00

A2A 2108 Roudnice – Třebeš                                  sobota 11.04.2015      začátek 14,00

C1B 1603 Vrchlabí – RMSK B                                sobota 02.05.2015      začátek 11,00

C2E 0304 Kopidlno – Roudnice/Lhota                    pátek 08.05.2015        začátek 15,00

D1B 2603 Borohrádek – Chlumec                           neděle 14.06.2015      začátek 11,15

E1A 2603 Borohrádek – Chlumec                            neděle 14.06.2015      začátek 09,30

E2D 0601 Vamberk/Doudleby – Třebechovice       sobota 18.04.2015      začátek 10,00

 

Turnaj 1. kola KP mladších přípravek, neděle 19.04.2015, začátek 9,00 hodin, účast Chlumec/RMSK, FC HK A, Černilov, hřiště Hlušice

 

STK upřesňuje termíny, začátky a místa utkání:

A1A 2008 Rychnov – RMSK                                  neděle 05.04.2015      začátek 16,00

/UMT Rychnov/

A3G 0404 Robousy – MFK Trutnov C                    sobota 04.04.2015      začátek 13,30

/UMT Jičín/

C1A 1608 Svitavy – Lanškroun                               čtvrtek 02.04.2015     začátek 16,00

/UMT Svitavy – Lány/

C1A 1607 RMSK – Hořice                                      čtvrtek 02.04.2015     začátek 13,00

/UMT Chudonice/

C1A 2001 Pardubice B – Třebeš                              neděle 05.04.2015      začátek 14,30

/UMT Ohrazenice/

C1B 1205 Týniště – RMSK Cidlina B                     neděle 05.04.2015      začátek 13,45

/hřiště atlet. Stadion/

E2C 0104 Týniště – Olympia HK B                         čtvrtek 02.04.2015     začátek 16,30

/atletický stadion/

 

Přehled odložených utkání, která se měla hrát v období 1. – 5. 4. 2015 /stav k 2. 4. 2015/:

A2A 2003 Vrchlabí - Třebechovice                                                                                                           

A3E 0401 Žacléř – Dolní Kalná                                                                                                                 

A3G 0402 Mladé Buky – Rudník                                                                                                              

A3H 0404 Deštné – Předměřice                                                                                

C1A 1603 Česká Třebová – Třebeš                                                                                                            

C1A 1604 Olympia HK – MFK Trutnov                                                                                                    

C1A 1606 Vysoké Mýto – Dvůr Králové                                                                                

C1A 2008 Vysoké Mýto – RMSK

C1B  1201 Žacléř – Vrchlabí                                                                                                                        

C2D 0101 Kosičky – Vamberk/Doudleby                                                                                           

C2D 0103 Stěžery – Skřivany                                                                                                                   

C2D 0104 Hostinné – Rudník                                                                                                          

C2E 0102 Javorka – Nová Paka/Stará Paka                                                                                               

C2E 0103 Myštěves – Roudnice/Lhota

C2E 0404 Javorka – Myštěves

C2F 0101 Babí – Rasošky-Josefov  

C2F 0102 Úpice/Rtyně – Předměřice n. L.                                                                                                

C2F 0103 Velké Poříčí – České Meziříčí

C2F 0403 Babí – Meziměstí/Teplice

D1B 1407 Vrchlabí – Broumov                                                                                                                     

E1A 1407 Vrchlabí – Broumov                                                                                                                        

E2C 0101 Dvůr Králové – Hořice/Dohalice                                                                                      

E2C 0102 Černilov – RSCM Rozkoš

E2C0403 Dvůr Králové – Týniště

E2C 0404 Černilov – Hronov

E2D 0101 Babí – Vamberk/Doudleby                                                                                                        

E2D 0102 Úpice/Rtyně – Třebechovice

E2D 0103 NoPaka/StPaka – České Meziříčí

E2D 0403 Babí – Hostinné

 

Všechny kluby žádám o urychlené zaslání dohod o náhradních termínech !!!

 

STK uděluje pokutu – nerespektování barev dresů domácího družstva :

A1A 1902 FC Spartak Rychnov nad Kněžnou – pokuta 1.000,-- Kč dle RS hlava VII, článek 3, bod 3, písmeno b), nerespektování barev dresů domácího družstva.

Splatnost dle faktury KFS.

 

STK uděluje pokutu 200,-- Kč /bude odečtena z vkladu do soutěží/ za porušení RS 2014/2015 Hlava XXI, Hlášení výsledků a podrobností o utkání soutěží Královéhradeckého KFS.

A3E 0303 Hronov – chybí sestava hostů

C1A 1903 Lanškroun – chybí střelec domácích

C1A 1905 Dvůr Králové – chybí střelci

C1A 1908 Třebeš – chybí střelec domácích

E2C 0304 Olympia HK – chybí střelci hostů

 

Rozlosování osmifinále JUTAGRASS Poháru staršího dorostu U 19, středa 29. dubna 2015, začátek 17,00 hodin:

Vamberk/Doudleby – FK Náchod B

Sokol Stěžery – Sokol Třebeš

Nová Paka/Stará Paka – MFK Trutnov A

Spartak Kosičky – Jiskra Hořice

Chlumec nad Cidlinou – RMSK Cidlina

RSCM/Česká Skalice – MFK Nové Město nad Metují

Malšova Lhota/Třebeš B – Olympia HK B

MFK Trutnov B – Smiřice/Jaroměř

 

Rozlosování osmifinále DATALIFE Poháru starších žáků U 15, středa 29. dubna 2015, začátek 17,00 hodin:

RSCM Rozkoš – FK Černilov

AFK Hronov – Červený Kostelec

MFK Nové Město nad Metují – Vamberk/Doudleby

Hořice/Dohalice – FC Olympia HK

Dvůr Králové nad Labem – FKM Javorka

Týniště nad Orlicí – Kostelec/Častolovice

FC Vrchlabí – SK Jičín

Chlumec/RMSK – FC Slavia HK

 

Rozlosování čtvrtfinále Poháru mladšího dorostu U 17, středa 13. května 2015, začátek 17,30 hodin:

Dobruška/Opočno – FC Olympia HK

SK Jičín – Sokol Třebeš

Jaroměř/Smiřice – MFK Nové Město nad Metují

MFK Trutnov – FC Vrchlabí

 

STK vyhlašuje:

STK vyhlašuje výběrové řízení na pořádání finálového utkání Poháru hejtmana mužů, které se bude hrát ve středu 10. června 2015, úřední začátek 17,00 hodin. Příspěvek na pořádání finále je stanoven na 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, kabin a sociálního zařízení, vyplacení náhrad rozhodčím, pitný režim pro zúčastněná mužstva a rozhodčí, občerstvení pro hosty tohoto finále/. STK požaduje: kvalitní hrací plochu, kabiny a sociální zařízení, místnost pro občerstvení hostů finále /“VIPku“/. Zájemci o pořádání finále Poháru zašlou přihlášku do      15. 5. 2015, na mailovou adresu KFS kralovehradeckykfs@khfotbal.cz .                      

Žadatel:                                                                                                                                                Sportovní klub Miletín

STK dále vyhlašuje:

STK vyhlašuje výběrové řízení na pořádání finálových turnajů /účast 4 týmů, sehrání 4 utkání = 2 x semifinále, o 3. místo, finále/ Pohárů JUTAGRASS U 19, Poháru MD U 17 a DATALIFE U 15, které se budou konat v sobotu 20. června 2015. Příspěvek na pořádání finále je stanoven na 10.000,-- Kč /pronájem hrací plochy, kabin a sociálního zařízení, vyplacení náhrad rozhodčím, pitný režim pro zúčastněná mužstva a rozhodčí/. STK požaduje: kvalitní hrací plochu, kabiny a sociální zařízení. Zájemci o pořádání těchto finálových turnajů zašlou přihlášku do 15. 5. 2015, na mailovou adresu KFS kralovehradeckykfs@khfotbal.cz.

Žadatel:

TJ Baník Vamberk – U 19, U 15

 

2015-04-02 16:47:26
Ladislav Brož

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace