Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

JUTA GRASS pohár staršího dorostu vstupuje do dalšího ročníku


testyVýkonný výbor Krajského fotbalového svazu schválil na svém jednání 10.září podobu dalšího ročníku JUTA GRASS poháru staršího dorostu.

Soutěž již defacto zahájila na podzim, o vstup do zimní části poháru hrají týmy krajských soutěží staršího dorostu, z každé ze čtyř skupin postoupí první tři týmy a nejlepší celek ze 4.míst (rozhoduje počet bodů, rozdíl skóre a počet vstřelených branek).


Zimní část se bude hrát v devíti skupinách po třech týmech, z 13 postupujícím z krajských soutěží se přidá 14 týmů z krajského přeboru. Utkání se budou hrát na umělých travách našeho kraje a Královéhradecký KFS bude hradit veškeré náklady na tyto zápasy s výjimkou dopravy na utkání.


Do jarního osmifinále (termín stanoví termínová listina jarní části) postoupí devět vítězů zimních skupin a na šestnáct účastníků je doplní kluby hrající Východočeský oblastní přebor. I v poháru dorostu platí zásada, že zápas odehrají doma mužstva nižších soutěží, v případě stejné soutěže rozhodne los.

Závod našeho partnera, kde se vyrábí umělé trávníky, navštívila i legenda fotbalu Antonín Panenka ..

Čtvrtfinále se bude hrát v rámci termínové listiny jarní části a finálová část je naplánována na sobotu 22.června 2013 za účasti čtyř nejlepších celků.

O našem partnerovi ...



2012-10-02 07:55:22
Vladimír Blažej

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace