Vyberte soutěž

Fotografie týdne
Nadační fond
Oficiální zprávy KFS
Adresáře KFS
Stránky OFS
Administrace

Výsledky závěrečného turnaje Zimní halové ligy v kategoriích U-10 a U-11 ve Rtyni v Podkrkonoší.


17. ledna 2015 KFS HK - Zimní halová liga výběrů OFS U10-U11 - Rtyně v Podkrkonoší
1 9:00 U10 U10 - Trutnov : U10 - Jičín 1 : 1
Kareš Tomáš Janák David
2 9:20 U10 - H.Králové : U10 - Rychnov 8 : 0
Oláh Luciano 3x, Smadiš Matěj,Hencl Petr,Podhajský Tomáš, Nosek Šimon,Ludvík  
3 9:40 U11 U11 - Trutnov : U11 - Jičín 1 : 2
Kraus Pavel Bílek Jan 2x,
4 10:00 U11 - H.Králové : U11 - Rychnov 2 : 3
Krejza Tomáš,Konečný Jakub Ferebauer Adam, Učík Tomáš 2x
5 10:20 U10 U10 - Trutnov : U10 - Náchod 3 : 7
Jakoubek Šimon 2x,Kareš Tomáš Žahourek Tomáš 2x,Lauterbach Jan,Váňa Oliver 4x,
6 10:40 U10 - Jičín : U10 - H.Králové 1 : 7
Kněžourek Jam, Podhajský Tomáš 2x,Veselovský Lukáš 2x,Staněk Vít,Oláh Luciáno,Zadrobílek Jakub
7 11:00 U11 U11 - Trutnov : U11 - Náchod 3 : 2
Kraus Pavel 2x,Hradecký David Čerenkov Petr 2x
8 11:20 U11 - Jičín : U11 - H.Králové 6 : 3
Šťastný Jan, Mišči Antonín 4x,Matějka Jiří,  Sás David,Telvák Jan,Eliáš Milan
9 11:40 U10 U10 - Rychnov : U10 - Náchod 1 : 3
Tobiška Ondřej Skalický Lukáš,Žahourek Tomáš,Váňa Oliver,
10 12:00 U10 - H.Králové : U10 - Trutnov 6 : 1
Oláh Luciano,Ludvík Tomáš,Zadrobílek Jakub,Podhajský Tomáš 2x,Smadiš Matěj Bareš Tomáš
11 12:20 U11 U11 - Rychnov : U11 - Náchod 3 : 2
Ferebauer Adam 2x,Krassek Petr Čerenkov Petr,Čančara Matyáš
12 12:40 U11 - H.Králové : U11 - Trutnov 1 : 2
Telvák Jan, Machač Filip,Hradecký David
13 13:00 U10 U10 - Rychnov : U10 - Jičín 2 : 3
Tobiška Ondřej,Lukášek Jakub, Kněžourek Jan 2x,Smolík František,
14 13:20 U10 - Náchod : U10 - H.Králové 2 : 4
Váňa Oliver,Žahourek Tomáš Oláh Luciano,Podhajský Tomáš 2x,Dvořáček Adam
15 13:40 U11 U11 - Rychnov : U11 - Jičín 4 : 3
Ferebauer Adam 2x,Učík Tomáš,Krassek Petr, Jalový Vojtěch, Mišči Antonín,Kučera Matěj,
16 14:00 U11 - Náchod : U11 - H.Králové 2 : 4
Bohanský Jiří,Kvapil Lukáš Krejza Tomáš,Telvák Jan 2x,Konečný Jakub
17 14:20 U10 U10 - Trutnov : U10 - Rychnov 1 : 2
Kareš Tomáš, Tobiška Ondřej
18 14:40 U10 - Jičín : U10 - Náchod 4 : 1
Kněžourek Jan 2x,Hrnčíř Vojtěch,Janák David Váňa Oliver
19 15:00 U11 U11 - Trutnov : U11 - Rychnov 2 : 1
Kraus Pavel 2x  Učík Tomáš
20 15:20 U11 - Jičín : U11 - Náchod 4 : 3
Mišči Antonín 2x,Bílek Jan 2x Čančara Matyáš,Ponikelský Matěj,Kvapil Lukáš

 

2015-01-20 07:30:28
Havlíček Karel

AKTUALITY

Ke stažení

Úřední hodiny
Úřední hodiny sekretariátu KFS
úterý - 8:00 - 16:00
čtvrtek - 8:00 - 17:00

Informace